Répondre
15 Ağu 2014
MurattatCom Tarafından

MurattatCom

77%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Playstation Staff

The Crew Ön İncelemesi

2 Yanıt 108 Görüntüleme Oluşturuldu 15-08-2014

E3 2014 özel yayınımızı hatırlıyorum da, The Crew’un videosu ekrana geldiğinde heyecanlanmıştım. Açık dünya MMORPG bir yarış oyunu… Kulağa da ilginç geliyordu zaten. Bilgisayar karşısında E3’ü takip ederken, hemen kapalı beta aşaması için kayıt yaptırdım. Günlerden bir gün diye başlamak istemiyorum cümleye ama Kapalı Beta’ya kabul edildiğimizi belirten mail geldiğinde “Oh be!” dediğimi hatırlıyorum. Direkt oyunu indirip Amerika’nın ve oyunun uçsuz bucaksız yollarına dalma hedefindeyken, “fazlasıyla büyük” dosya boyutu, bu hedefimi biraz sekteye uğrattı. Neyse, buraları geçiyorum. Oyun iner inmez daldım elbette. Nasıl bir heyecanla girdiysem oyuna, “İlk 8 Dakika” çekeceğimi de unutup bir 5-10 dakika oynadım. Biraz hikayeyi anlattı, biraz oyunun sistematiğini anlattı bu 5-10 dakikada The Crew bana. Ama olayımız bu değil ki…

KONU DETAYLI İNCELEME L target=_blank target=_blank target=_blankİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

www.SonLvL.com
0 Övgü Puanı
Mesaj 1 / 3 (108 Görüntüleme)
0 Övgü Puanı
Mtoakin
02
/16

Mtoakin

44%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Playstation Staff

Ynt: The Crew Ön İncelemesi

Beta ps4 e de gelmeliydi tipli destiny gibi
0 Övgü Puanı
Mesaj 2 / 3 (92 Görüntüleme)
0 Övgü Puanı
MurattatCom
02
/16

MurattatCom

77%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Playstation Staff

Ynt: The Crew Ön İncelemesi

Gelecektir ki aslında bizde haber bekliyoruz yapımcılarından.Oyun konsollarına çalışmaya başlasalar iyi olacak

www.SonLvL.com
0 Övgü Puanı
Mesaj 3 / 3 (90 Görüntüleme)
0 Övgü Puanı