Odpowiedz
02 maj 2012
Playstation Staff

Nowy wygląd forum - Opinie

[ Edytowane ]
18 Odpowiedzi 1 404 Wyświetleń edytowane 09-05-2012

Ostatnie nie siedzę zbyt często na forum, niestety muszę z przykrością stwierdzić, że im to forum bardziej kolorowe, tym dla mnie bardziej nieczytelne. Nie wiem, może dlatego, że wychowałem się na czasach IRC`a a nie chatów.

Kiedyś to forum miało kolory jakie miało, ale było bardzo użyteczne. Można było w prosty sposób np. zaznaczyć wszystko jako przeczytane i odwrotnie, posty były duże a teraz można nabawić się klaustrofobii. Ogólnie wtedy było lepiej, niestety już nie będzie. Teraz mamy kolorowe reklamy, rameczki, odnośniczki i inne elementy, z których i tak większość nawet nie korzysta. Po co to komu ? Forum ma być użyteczne a nie wyglądać. Ewentualnie jeżeli już wszystko ma być takie "bajeczne" to chociaż może troszkę inny układ by się przydał ?

Ogólnie muszę napisać, że dla mnie ta szata graficzna jest ble. To tyle uwag ode mnie co do nowego wyglądu :smileywink:

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 1 z 19 (1 404 wyświetleń)
Level 5

Playstation Staff

Dotyczy: Nowy wygląd forum

[ Edytowane ]

No kiszka, z poprawki na poprawkę co raz gorszy syf i bałagan... nie wiem chyba jakiś najarany koleś to robił...

I na dodatek to badziewie...

szare.jpg

Po jaki gwint to jest??

Jak zrobię kupe i nie podetrę dupy też mam to Szare lub Tłitnąć??

Jeszcze trochę to będzie się siedziało na sraczu i na srajtaśmie będzie przycisk z SHARE... I później bezsensowne komenty... hehehehe " właśnie użyłem zapachowej srajtaśmy rumiankowej w kwiatki" hahaha

A tutaj nie powinno być ODWROTNIE????

Mi się wydaje, że poprawnie powinno być: "Witaj na Forum Playstation"

błąd.jpg

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 19 (1 393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Nowy wygląd forum

[ Edytowane ]

Przyznam, ze tego typu wypowiedzi nawet nie chce się komentować.

Dodane opcje są możliwością, a nie koniecznością i jeśli próbowałeś być zabawny przez swoje porównanie to jak dla mnie kiepski żart i zupełnie nie na poziomie.

Co do zwrotu powitalnego to jest to poprawna i oficjalna forma forum jako "PlayStation Forum".

:Peace:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 19 (1 379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Re: Nowy wygląd forum

Ok możesz się na mnie obrazić ale i tak uważam, że nawet jeżeli to jest nazwa wygląda nie poprawnie :smileytongue:

A co do przycisków, to może ktoś nie życzy sobie, żeby jego posty wędrowały, gdziekolwiek poza to forum??

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 19 (1 364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Nowy wygląd forum

A kto tu pisze o jakimkolwiek obrażaniu, zwróciłam jedynie uwagę na rodzaj Twojej wypowiedzi.

Jeśli chodzi o dzielenie się informacjami to chyba nie od dziś wszyscy wiemy jak funkcjonuje internet i trzeba się liczyć z tym, że raz wstawiona wypowiedź może zostać udostępniona praktycznie wszędzie.

A Waszą uwagą odnośnie kolumny po prawej stronie już się podzieliłam:smileywink:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 19 (1 357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

Chodzi Wam też o te ramki po prawej jak patrzymy na główną strukturę forum? A mi się akurat podobają bo dzięki nim można być na bieżąco z eventami i konkursami. No i jak dla mnie są w jednym stylu, z jedną tą samą ramką, więc dla mnie wyglądają ok.

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 19 (1 339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Nie o ramki ale ok :smileytongue:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 19 (1 327 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

A jednak coś mi się nie podoba. Nie podoba mi się brak informacji o ilości napisanych postów, zaraz pod awatarem. Wiem, że taka informacja pojawia się po najechaniu na nasz login, ale bez widocznej liczby postów od razu, miła się trochę z forumowym "klimatem" znanym z innych for :smileywink:

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 19 (1 317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Dotyczy: Nowy wygląd forum

Jak dla mnie forum calkiem przyjazne dla oczu, co chodzi o ilosc napisanych postow pod avatarem to calkiem dobry pomysl. PlayStation Forum jest jak najbardziej poprawna forma, wziac np PlayStation Network, i zamienic na Network PlayStation, dziwnie? nie zbyt oficjalna forma jak dla mnie.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 9 z 19 (1 171 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Nowości na forum

[ Edytowane ]

Witam,

Być może użytkownicy o sokolim wzroku już wypatrzyli nową funkcję na forum, która wprowadzona została dzisiejszego poranka.

Tagi inaczej znaczniki - bo o nich mowa w przydatny sposób grupują powiązane ze sobą wiadomości jednocześnie szybko informują użytkownika, jakie zagadnienie jest w nich poruszane. Tagi ułatwiają również osobom korzystającym z forum odszukać Waszych treści za pomoca wyszukiwarki.

Na chwilę obecną, funkcja dodawania tagów została udostępniona tylko Community Team i MVP, lecz z czasem zostanie ona także przyznana innym użytkownikom.

Najpopularniejsze tagi będą wyświetlane w widżecie* przy każdej tablicy/kategorii

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 10 z 19 (1 136 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos