Odpowiedz
15 paź 2012
Przez morsik12-PL

Member

Playstation Staff

Fifa 13 -PS3- Problem z meczami online

7 Odpowiedzi 5 951 Wyświetleń Stworzony 15-10-2012

Mam problem z sezonami. Czesto (bardzo czesto) kiedy juz znajdzie przeciwnika i jest ta rozgrzewka przed meczem nie przechodzi dalej tylko w nieskonczonosc mozna sobie biegac po tym boisku. Nie mozna sie juz ani cofnac ani zerwac polaczenia. Musze wylaczyc gre i od nowa uruchamiac. 

Macie tak? Ewentualnie jak temu zaradzic

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 8 (5 951 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Re: Fifa 13 -PS3- Problem z meczami online

Też tak mam, ciężko się połączyć w sezonach, może to wynika z przeciążenia serwerów, ale z drugiej strony fifa 12 nie miała takich problemów. Może to jakiś błąd i EA wyda do tego jakąś łatkę?
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 8 (5 940 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

tez to mam i szalu dostaje. mozna jakos z tego wyjsc bez wylączenia gry?

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 8 (5 913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Witam.

ten sam problem mam i ja. Chciałem jeszcze dodać inny problem do tego wątku gdy już uruchomi mi sie gra po polu treningowym gdy gram swojĄ drużyną pojawia się komunikat "utracono połączenie z przeciwnikiem" natomiast gdy gram każdym innym zespołem gra potrafi się uruchomić choć też nie zawsze.Wiec nie wiem czy tu nie jest jakiś problem ze składami online.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 8 (5 777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Problem mam ja i tak samo  grono moich kumpli  z roboty ktorzy rowniez graja w fife

Częstym problemem jest tak jak juz wczesniej pisaliscie po wyszukaniu przeciwnika pojawia sie pilkarzyk na arenie no i mozesz biegac sobie nim trenowac drybling strzelac w nieskonczonosc trzeba nacisnac ps i zrobic zakoncz gre ja tak mialem dzisiaj 4 razy z rzedu i zrezygnowalem zaczalem grac w FUT:smileyhappy:

Jeszcze wczesniej zdarzylo sie tak ze w ogole konsola sie zawieszala calkowicie pomagal tylko RESET:/

Ogolnie ta Fifa jest bardzo zbugowana problemy z polaczeniem z sama obsluga gry i na dodatek te lagi masakra tez tak macie?? Czeste wylogowywanie sie z ea

Zobaczymy trzeba czekac na jakiegos patcha bo naprawde jest lipa:/

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 8 (5 674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

MAm ten sam problem , caly czas jak chcialbym pograc on-line to gra mi sie wiesza calkowicie na arenie.

Musze resetowac cala konsole i startowac wszystko odpoczatku.

Ma ktos jakis pomysl na taki problem?

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 8 (5 543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

[ Edytowane ]

Witam ja mam problem żeby połączyć się z kolegą ktory niedawno zakupił konsole w FIFA 13.Jestesmy na tym samym osiedlu z innymi z tego osiedla moge mogę grac tylko z nim nie.Wie ktoś coś na ten temat gdzie coś pozmieniać.Nie moge się także połączyć się  w meczach towarzyskich ani w pokojach meczy.

Proszę o pomoc

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 8 (2 393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Dotyczy: Fifa 13 -PS3- Problem z meczami online

Spoiler
U mnie po zalogowaniu sie zaden tryb nie działa, dopiero jak zmienię urzytkownika i nie loguję się mogę grac oczywiście tylko offline. Czy to problem z grą?
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 8 (637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos