Odpowiedz
Level 3

Re: 16 kolejka: Brighton ( magdameyer) 1 : 1 Roda JC ( michalq94)

@Squirell_PL
burzak już nie gra w lidze więc mecz z nim masz odwołany, a z Mody0005 jaki jest status kontaktu?

Level 4

17. Kolejka Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

Drużyny i wynik: Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

Liczba strzałów (celnych): 12(7) - 8(4)

Posiadanie piłki: 52% - 48%

Bramki: Hofmann 16'; Alar 21', 67'

Komentarz: mecz niewykorzystanych szans.Ekipa gości po bardzo udanym początku ligi ewidentnie cierpi na spadek (dołek? Właściwie dołek i trzy metry mułu!) formy. Powodów takiego stanu rzeczy należy najprawdopodobniej dopatrywać się w przemęczeniu związanym z ciągłymi zmianami stref klimatycznych oraz czasowych.To już bodaj piąty mecz, w którym drużyna ze stolicy Korei atakowała, aczkolwiek nie zdobyła bramki. Obrońcy zupełnie się pugubili i kolejny raz popełniali szkolne błędy, co zaowocowało pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Na wniosek menadżera drużyny gospodarzy - raport został sporządzony przez trenera przyjezdnych.

Kraki91, serdecznie dziękuję za grę i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Tak tytułem dygresji: od jakiś dwóch-trzech tygodni mam ewidentny problem z grą w pełnym skupieniu. Niestety większość z uczestników ligi rywalizuje wieczorami w trakcie tygodnia, a ja po całym dniu pracy (w połączeniu z kilkoma innymi sprawami, które w ostatnim czasie na mnie spadły) jestem w tym czasie najzwyczajniej w świecie przemęczony. Najchętniej - tak jak na początku - grałbym w weekendy. No ale nic, pomarudziłem trochę, ale broni nie składam :smileywink:

Level 4

16. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Drużyny i wynik: FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Bramki: Koh Myong Jin 20; Heber 79', 90'

Komentarz: zdobyta (wreszcie!) po indywidualnej bramce Koh Myong Jina bramka na pewno nie pobudziła gospodarzy, ale dała nadzieje na komplet punktów. Nadal jednak gospodarze - choć zdecydowanie przeważali i doprowadzali do sytuacji podbramkowych - nie potrafili podwyższyć prowadzenia (m.in. Molina trafił w słupek). Zemściło się to w 79 minucie spotkania, kiedy to goście odpowiedzieli po niefrasobliwym zachowaniu jednego z obrońców ekipy FC Seoul, który przy próbie wybicia piłki podał ją delikatnie wprost pod nogi rywala. Koreańczycy postawili wszystko na jedną kartę, co jednak nie przyniosło im zamierzonego rezultatu. Wręcz przeciwnie - szybką kontrę przeprowadziła drużyna Santa Catarina, co pozwoliło jej cieszyć się pierwszym w tym sezonie zwycięstwem.

Psycho, moje gratulacje, dzięki za grę i powodzenia w kolejnych bataliach.

Aha, dokładnych statystyk oraz fotek nie ma, bo Psycho zastosował fortel, którym mnie bezczelnie zmylił - zaprosił mnie do gry, przez co byłem przekonany, że to on jest gospodarzem, a więc już nawet nie robiłem zwyczajowych zdjęć.