Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

Już mam konto SEN

Witaj z powrotem!

Jestem nowy!

Zajmie tylko kilka minut

• 22

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

14 mar 2012
Przez Schemat

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post

LOFPS 2 - Wyniki meczów

270 Odpowiedzi 2 002 Wyświetleń Stworzony 14-03-2012

Poniżej znajdują się solucje w jaki sposób poprawnie utworzyć temat po rozegraniu meczu.

Wzór tworzenia tematu:

1. Kolejka (Schemat) River Plate 2-6 FC Seul (SpaykiPL)

Wzór pisania postów:

Drużyny i wynik:

Strzelcy:

Liczba strzałów (celnych):

Posiadanie piłki:

Komentarz:

Podczas zakładania tematu z wynikiem należy skopiować powyższy wzór i uzupełnić go według poniższego przykładu:

Drużyny i wynik: (Schemat) River Plate 2-6 FC Seul (SpaykiPL)

Strzelcy: Foti 8', Kokoszka 80'; Kim Shin Wook 2', 16', 72', Valencia 13', 45'+, Ortigoza 46'

Liczba strzałów (celnych): 16(2) - 6(6)

Posiadanie piłki: 48%-52%

Komentarz: Ciekawy mecz, choć zaskakujący. Od samego początku bardzo zacięty, choć moja drużyna dominowała to chłopaki z Korei potrafili strzelić więcej bramek i ciesząc się tym samym lepszą skutecznością! Mimo to atmosfera na trybunach była genialna, w tle unosiło się często wołanie "Kiiim Shiiin Wooook!". To było niezapomniane przeżycie.

Dobry meczyk, dzięki!

Zasady tworzenia tematu:

Wszystkie tematy zawierające wynik meczu umieszczamy w tym temacie. Do założenia tematu zobowiązany jest gospodarz meczu niezależnie od wyniku spotkania, chyba, że obaj Gracze ustalą inaczej. Aby wprowadzić wynik należy kliknąć "Odpowiedz" i zamienić nazwę tematu na odpowiadający danemu spotkaniu. Jeżeli do czwartku do godz. 23:59 nie zostanie podany wynik zostaje przyznany walkower 0:3 na korzyść gościa.

Informuję, że ewentualne odstępstwa i nieumiejętności zakładania tematu będę tolerował, ale tylko przez czas trwania kolejki 1, 2 i 3. W gruncie rzeczy nie jest to skomplikowane :smileyhappy: Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania to piszcie na PW.

UWAGA: Przypominam, że zabrania się gry swoją wirtualną gwiazdą. Jeżeli macie ją w składzie to ustawcie ją na drugą rezerwę aby nie brała udziału w meczu. Przeciwnym przypadku może to grozić dyskwalifikacją z turnieju.

Umawiamy się również na taką zasadę, że wysyłamy sobie zaproszenia wyłącznie na czas trwania danej kolejki, a po zagraniu meczu każdy ma prawo usunąć danego zawodnika ze swojej listy ze względu na ograniczony limit przyjaciół na liście, co może się wiązać z niemożnością dodania następnej osoby.

Przed nami pierwszy gwizdek sędziego :)

Odpowiedz
0 Kudos
ETYKIETY:

Uploaded with ImageShack.us
Beta Tester
08
/16

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Schemat
Zaakceptowane Rozwiązania

Drużyny i wynik: (Schemat) River Plate 2-0 Leeds United (DJ-MDO)

Strzelcy: Cirigliano 45', Trezeguet 59'

Liczba strzałów (celnych): 5(3) - 4(1)

Posiadanie piłki: 54%-46%

Komentarz:

Był to ciekawy, zacięty mecz, z minimalną przewagą na korzyść gospodarzy. Mogło to być spowodowane tym, że drużyna River Plate grała u siebie, przez co jej gra wydawała się dość spokojna i uporządkowana. Chociaż przebicie się przez obronę rywali nie należało do najłatwiejszych. Na szczęście bramkę do szatni po kapitalnej akcji, zdobył pomocnik defensywny Cirigliano (to chyba jego pierwszy gol w sezonie), który dostał od trenera szansę powrotu do podstawowego składu.

W drugiej połowie kapitalnie w polu karnym zachował się Trezeguet, który umiejętnie zastawił się z piłką i oddał kapitalny strzał w światło bramki drużyny przyjezdnej. Kibice oszaleli, ławka trenerska również się uniosła! Gra gospodarzy wyglądała na opanowaną, ale przy końcówce to goście zaczęli swój atak i w 89' mógł, a w zasadzie powinien, wpaść gol kontaktowy, ale piłka odbiła się od słubka i potoczyła minimalnie obok zewnętrznej części lini bramkowej. Obrońca z szczęściem dla gospodarzy wybił piłkę i gola nie było.

Jak się okazało, trener Schemat przyglądał się swego czasu drużynie z Leeds, w którym to mieście miał okazję spędzić kilka miesięcy. "Leeds United to bardzo dobry i ambitny zespół. W ostatniej akcji meczu pokazali przysłowiowy "pazur". Brakuje mu jednak minimalnie szczęścia. Może większa wiara w swoje możliwość sprawiłaby, aby zaczęli odnosić jeszcze większe sukcesy."

Dla drużyny River Plate był to trudny mecz, dlatego wygrana 2:0 cieszy tym bardziej. DJ-MDO to bardzo dobry trener i już teraz trzymam za niego kciuki w następnych meczach!

Dziękuję za mecz DJ-MDO, no i do następnego!

Odpowiedz
0 Kudos

11. Kolejka (Schemat) River Plate 2-0 Leeds United (DJ-MDO)

[ Edytowane ]

Uploaded with ImageShack.us
02
/16

SpaykiPL

96%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SpaykiPL

Drużyny i wynik: Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

Liczba strzałów (celnych): 12(7) - 8(4)

Posiadanie piłki: 52% - 48%

Bramki: Hofmann 16'; Alar 21', 67'

Komentarz: mecz niewykorzystanych szans.Ekipa gości po bardzo udanym początku ligi ewidentnie cierpi na spadek (dołek? Właściwie dołek i trzy metry mułu!) formy. Powodów takiego stanu rzeczy należy najprawdopodobniej dopatrywać się w przemęczeniu związanym z ciągłymi zmianami stref klimatycznych oraz czasowych.To już bodaj piąty mecz, w którym drużyna ze stolicy Korei atakowała, aczkolwiek nie zdobyła bramki. Obrońcy zupełnie się pugubili i kolejny raz popełniali szkolne błędy, co zaowocowało pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Na wniosek menadżera drużyny gospodarzy - raport został sporządzony przez trenera przyjezdnych.

Kraki91, serdecznie dziękuję za grę i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Tak tytułem dygresji: od jakiś dwóch-trzech tygodni mam ewidentny problem z grą w pełnym skupieniu. Niestety większość z uczestników ligi rywalizuje wieczorami w trakcie tygodnia, a ja po całym dniu pracy (w połączeniu z kilkoma innymi sprawami, które w ostatnim czasie na mnie spadły) jestem w tym czasie najzwyczajniej w świecie przemęczony. Najchętniej - tak jak na początku - grałbym w weekendy. No ale nic, pomarudziłem trochę, ale broni nie składam ;)

Spoiler
rapidseoul.jpg
Odpowiedz
0 Kudos

17. Kolejka Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

02
/16

SpaykiPL

96%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SpaykiPL

Drużyny i wynik: FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Bramki: Koh Myong Jin 20; Heber 79', 90'

Komentarz: zdobyta (wreszcie!) po indywidualnej bramce Koh Myong Jina bramka na pewno nie pobudziła gospodarzy, ale dała nadzieje na komplet punktów. Nadal jednak gospodarze - choć zdecydowanie przeważali i doprowadzali do sytuacji podbramkowych - nie potrafili podwyższyć prowadzenia (m.in. Molina trafił w słupek). Zemściło się to w 79 minucie spotkania, kiedy to goście odpowiedzieli po niefrasobliwym zachowaniu jednego z obrońców ekipy FC Seoul, który przy próbie wybicia piłki podał ją delikatnie wprost pod nogi rywala. Koreańczycy postawili wszystko na jedną kartę, co jednak nie przyniosło im zamierzonego rezultatu. Wręcz przeciwnie - szybką kontrę przeprowadziła drużyna Santa Catarina, co pozwoliło jej cieszyć się pierwszym w tym sezonie zwycięstwem.

Psycho, moje gratulacje, dzięki za grę i powodzenia w kolejnych bataliach.

Aha, dokładnych statystyk oraz fotek nie ma, bo Psycho zastosował fortel, którym mnie bezczelnie zmylił - zaprosił mnie do gry, przez co byłem przekonany, że to on jest gospodarzem, a więc już nawet nie robiłem zwyczajowych zdjęć.

A teraz - cóż, idę zaraz spać. Nawet nie wiecie jak mi jest przykro :(

Odpowiedz
0 Kudos

16. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Award Winner
06
/16

Psychopath-PL

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Psychopath-PL

@SpaykiPL

Nawet nie wiedziałem, że jesteś gospodarzem :smileytongue: Poprostu chcę rozegrać szybko wszystkie zaległe spotkania i automatycznie wysyłam zaproszenia. Mam nadzieję, że to nie miało wpływu na wynik :smileywink:

Rozegrałem jeszcze mecz z Magdą. Nie wiem kto ma dodać komentarz bo ostatnim razem Magda była gospodarzem, a teraz to się już pogubiłem.

Mamy problem ze spyrczakiem ponieważ w ogóle nie możemy się połączyć (ok 20-30 prób w różne dni i o różnych porach). 

Zaczęło mi lepiej iść jak Schemat mnie uświadomił żebym grał na sładach online, a nie na zwykłych. Moje pierwsze mecze to totalna porażka. Było to na waszą korzyść, ale teraz nie dam sobie strzelić tylu bramek :smileywink:

PS. Pewnie czekacie na mój komentarz :smileylol: Będzie się działo...

Odpowiedz
0 Kudos

Re: 16. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

03
/16

magdameyer

89%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
magdameyer

Psychopath-Pl - jak tylko wróce do domu, to napisze komentarz :-) wczoraj już zbrakło sił - nie był to najlepszy pomysł by grac po cięzkich dwóch dniach pracy, w każdym razie Gratuluję! 

Do Organizatorów LOFPS : NIestety nie udało się rozegrać meczu:

18.Kolejka (20-26 kwietnia 2012 r.)

Brighton (magdameyer)

v

Tijuna (GracjanGaza)

Brak kontaktu, czy to na forum, czy PS, Gracjan nie potwierdził zaproszenia, wobec tej sytuacji, nie doszło do rozegrania meczu- pytanie - walkower? czy Gracjan odgórnie już nie gra? decyzję pozostawiam Wam

Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Kudos

04
/16

spyrczak

88%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
spyrczak
@magdameyer

GracjanGazza - Tijuana już dawno nie uczestniczy w lidze więc ten mecz zostaje anulowany ;)
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

TroyLuk

78%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
TroyLuk

16. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-2 Vitoria FC (glowa91)

Strzelcy:  Alonso 72' - Ze Meyong 24', 57'

Liczba strzałów (celnych): 8(4) - 9(4)

Posiadanie piłki:  48% - 52%

Komentarz:  

Dosyć wyrównane spotkanie, o czym świadczą statystyki. Goście objęli prowadzenie w 24 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i pięknym woleju Ze Meyonga. W 57 minucie Vitoria podwyższyła prowadzenie, prostopadłe podanie do Ze Meyonga i bramka. Toluca w 72 minucie zdobyła kontaktową bramkę, składna akcja i Alonso ładnym strzałem wlewa nadzieję w serca kibiców gospodarzy. ;) Jednak do wyrównania nie udało się już doprowadzić.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: 16. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-2 Vitoria FC (glowa91)

02
/16

TroyLuk

78%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
TroyLuk

14. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-0 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Strzelcy: Calderon

Liczba strzałów (celnych): 11(5) - 0(0)

Posiadanie piłki: 54% - 46%

Komentarz:

Mecz grałem na wyjeździe, bo Psychopath przysłał zaproszenie i myślałem, że to on miał być gospodarzem. ;) Stąd też nie pamiętam czasu strzelenia bramki, ale pozostałe statystyki są. Mecz zdecydowanie do jednej bramki, gdyby Toluca dysponowała lepszą skutecznością wynik byłby wyższy. Bramka padła w drugiej połowie, po ładnym dograniu Calderon ubiegł bramkarza i zdobył zwycięską bramkę.

Odpowiedz
0 Kudos

14. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-0 Santa Catarina (Psychopath-PL)

02
/16

SpaykiPL

96%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SpaykiPL

Drużyny i wynik: FC Seoul (SpaykiPL) 1-5 Victoria VC (glowa91)

Liczba strzałów (celnych): 2(2) - 6(5)

Posiadanie piłki: 48% -52%

Bramki: Damjanović 45'; Neca 24', 67', Meyong Ze 28', 45', Targino 86'

Komentarz: spotkanie właściwie - jak to się mówi - do jednej bramki. Przed pierwsze 20 minut zmasowane ataki gospodarzy, którzy nie potrafili jednak stworzyć klarownej sytuacji pod bramką rywali. Przechwyt w środkowej strefie boiska pozwolił gospodarzom na przeprowadzenie akcji, która otworzyła worek bramek. Zdaje się, iż zarówno piłkarze, jak i trener ekipy FC Seoul są już wyraźnie zmęczeni tymi rozgrywkami.

Glowa91, serdecznie dziękuję za grę i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Spoiler
seoulvict.jpg
Odpowiedz
0 Kudos

18. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-5 Victoria VC (glowa91)

03
/16

magdameyer

89%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
magdameyer

Drużyny i wynik: BRIGHTON ( magdameyer) 2:4 SANTA CATARINA ( Psychopath-PL)

Liczba strzałów (celnych0 ; 5(2) : 14(8)

Posiadanie piłki: 47% -53%

Bramki: Brighton 71`79` Barnes : Santa Catarina 14`32` Niell 39 Aloisios 51` luiz Fernando

Komentarz : Powrót drużynu z Brazyli można uznac za sukces! z Nowymi siłami nie dali szans drużynie Brighton którzy oszołomieni tym co dzieje sie na boisku zbyt późno rzucili się w pogoń za lepszym wynikiem, Dobry mecz! konsekwentne przygotowanie! było kluczem do wygranej dziekuję i pozdrawiam, zycząc dalszego powodzenia w turnieju! 

zaległa 1 kolejka Brighton (magdameyer) 2:4 Santa Catarina (Psychopath-PL)

02
/16

SpaykiPL

96%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SpaykiPL

Kolejka 19: FK Rostów (CiapCiap_PL) 0-3 FC Seoul (SpaykiPL) - walkower

Kolejka 21: Leeds United (nemesis0_PL) 0-3 FC Seoul (SpaykiPL) - walkower

Kolejka 23: FC Seoul (SpaykiPL) 3-0 Wisła Kraków (boxGame) - walkower

Z bólem, ale jednak - brak kontaktu z przeciwnikami. Nie wiem jak to ostatecznie zostanie uwzględnione w tabeli, więc póki co wstawiam wyniki w postaci walkowerów.

Jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do tego momentu. Szczególne wyrazy uznania kieruję w stronę Schemata (za organizację i animację turnieju), Spyrczaka (za ogarnięcie wynikowej zawieruchy) oraz Magdy, której postawa powinna być wzorem dla wszystkich innych (z uśmiechem na ustach, niezależnie od sytuacji).

Co do samych rozgrywek: mam pewną nauczkę - nie grać późnymi wieczorami po całym dniu pracy. Po prostu nie jestem wtedy w stanie skupić się dostatecznie mocno i podchodzę do meczów raczej na zasadzie ich odbębnienia. A szkoda, bo po pierwszym szoku, który przeżyłem zaraz po losowaniu zacząłem nabierać wiary w możliwości mojego zespołu. Po kilku pierwszych kolejkach liczyłem nawet, iż może uda nam się sprawić jakąś niespodziankę. Z kolejnymi spotkaniami było już niestety tylko gorzej.

Reasumując: raz jeszcze wszystkim dziękuję i - cóż - do zobaczenia. Chyba już na arenie FIF-y 13.

Odpowiedz
0 Kudos

Zaległe mecze - walkowery

02
/16

CiapCiak-PL

71%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
CiapCiak-PL

15.kolejka Victoria VC (glowa91 0 - 3 FK Rostów (CiapCiak-PL)

13.kolejka Santa Catarina (Psychopath) 0 - 3 FK Rostów (CiapCiak-PL)

20.kolejka Wisła Kraków (boxGame) 0 - 3 FK Rostów (CiapCiak_PL)

22.kolejka Dynamo Dresden (Mody0005) 0 - 3 FK Rostów (CiapCiak-PL)

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Zaległe mecze - walkowery

04
/16

spyrczak

88%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
spyrczak

Drużyny i wynik: (spyrczak) Heerenveen 3-2 Rio Ave (Coldmath)

Strzelcy: Janmaat 34', Dost 38', 90' - Bruno China 32', Jefferson61'

Strzały (celne): 8 (5) - 7 (5)

Posiadanie piłki: 44% - 56%

Komentarz:

"Mecz na szczycie ligi", "mecz o mistrza ligi", "cała pula w grze" - takie nagłowki gazet towarzyszyły zapowiedziom tego spotkania które nie zawiodło nikogo na stadionie jak i pzred telewizorami.

Uścisk dłoni, serdeczne poklepanie (?) obu trenerów którzy w wolnych chwilach grają ramię w ramię w niedzielne wieczory w jednej drużynie w grze FIFA 12 na PS3. Początek spotkania trochę chaotyczny, dużo niecielnych podań ogólnie pioch. W 32' minucie skończyła się zabawa, wrzutka zprawej strony i Bruno China precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Trener spyrczak wliczał w koszta stracenie bramki albo i dwóch ale i tak jego mina mówiła wszystko. Na jego szczęście, podopieczni go nie zawiedli i już po 2 minutach stan rywallizacji wyrównał prawy obrońca (!) Janmaat który poszedł do końca za akcją i wykończył precyzyjne podanie Dosta strzałem z woleja. Dokładnie 4 minuty później asystent przy poprzedniej bramce wpisał się na listę strzelców po tym jak obrońca źle obliczył lot piłki a Dost znalazł się w sytuacji sam na sam którą skrzętnie wykorzystał. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Dopiero po 1 minutach po przerwie kibice na stadionie ujrzęli kolejnego gola za sprawą Jeffersona który wykorzystał gapiostwo obrońców Heerenveen i doprowadził do remisu. Mecz trwał dalej, akcja za akcję, poprzeczka Dosta, dzień konia bramkarza gospodarzy i wszystko zapowiadało remis kiedy to w ostatniej akcji meczu Narsingh ograł obrońcę, wrzucił futbolówkę w pole karne a tam już Dost wiedział co z nią zrobic ustalając wynik spotkania rzutem na taśmę. Szał na trybunach, zawód piłkarzy oraz trenera Colmatha, radośc spyrczaka i jego graczy.

Dzięki wielkie Cold za mecz pełen niespodzianek, zwrotów akcji i obsranych majtek. Powodzenia!!!!!

19. kolejka: (spyrczak) Heerenveen 3-2 Rio Ave (Coldmath)

04
/16

spyrczak

88%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
spyrczak

9. kolejka: (spyrczak) Heerenveen 3*-0 Santa Catarina (Psychopath-PL)

walkower na korzyść gospodarzy - po wielu nieudanych próbach połączenia się z Psycho poszedłem za radą Schemata w sąsiednim temacie i za porozumieniem stron walkower został przyznany na moją korzyść. Chciałbym w tym miejscu podziękować i wyróżnić Psycho za jego postawę i jednocześnie zapewnić że, gdy nadejdzie chwila bedę o tym pamiętał ;) szkoda że nie udało się zagrać normalnie meczu :(

10. kolejka: (Kraki91) Rapid Wien 0-3* Heerenveen (spyrczak)

walkower na korzyść gości - kilka wysłanych wiadomości z zapytaniem o termin meczu mimo iż nie byłem gospodarzem, w prawdzie był odzew ale bez jakichkolwiek konkretów, dziś była ostatnia szansa, około 2 godzin bylismy obaj online ale trener Kraki91 nie raczył nic napisać przez ten czas, ograniczył sie tylko do "pozdro" gdy powiadomiłem go o walkowerze dla mnie, amen.

Odpowiedz
0 Kudos

Walkowery cd.

05
/16

michalq94

70%
05 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
michalq94

Dzisiejszy dzień podsumuję następująco:

Piłeś? Nie graj! Pij dalej... :P

Drużyny i wynik: Roda JC (michalq94) 3-7 Racing Club (psiodka)

Strzelcy: S. Malki 65', 79' R. Vormer 84' - G. Moreno 4', M. Cahais 28', C. Yacob 37', 62', G. Hauche 45', 53', T. Gutierrez 90'

Liczba strzałów (celnych): 5 (5) - 14 (9)

Posiadanie piłki: 40% - 60%

Komentarz: Dzisiaj moja drużyna została zmiażdżona. Nie życzę nikomu dostać takiego lania - nic przyjemnego. Aczkolwiek gratuluję zwycięzcy.

Odpowiedz
0 Kudos

18. kolejka Roda JC (michalq94) 3-7 Racing Club (psiodka)

02
/16

DJ-MDO

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
DJ-MDO

Druzyny i wyniki : Leeds United (DJ-MDO) 3 : 0 FK Rostów (CiapCiak_PL) walkower

BRAK KONTAKTU ze strony gosci

Odpowiedz
0 Kudos

18. Kolejka Leeds United (DJ-MDO) 3 : 0 FK Rostów (CiapCiak_PL) walkower

djmdovghpl2 kopia.jpg

imagesfbfan.jpg

03
/16

glowa91

98%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
glowa91

Druzyny i wynik: (glowa91) Vitoria 2 : 1 Leeds (DJ MDO)

Strzelcy:  Targino 29' Hugo Leal 45'  /   A Clayton 17'

Liczba strzałów: 11 (8) : 6 (2)

Posiadanie piłki 54%:46%

Komentarz:  Ciekawe spotkanie kibice obejrzeli w Portugali. Było duzo sytuacji podbramkowych i strzałów. Goście strzeili pierwsza bramke i to gospodarze musieli gonic wynik. Do przerwy było 2:1 i do konca spotkanie Vitoria broniła wyniku . 

Odpowiedz
0 Kudos

Re: 17. Kolejka (glowa91) Vitoria 2 : 1 Leeds (DJ MDO)

02
/16

CiapCiak-PL

71%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
CiapCiak-PL
Miałem ci napisać jak bd miał czas ;/ Ale czasu narazie nie miałem.
Odpowiedz
0 Kudos

Re: 18. Kolejka Leeds United (DJ-MDO) 3 : 0 FK Rostów (CiapCiak_PL) walkower

02
/16

CiapCiak-PL

71%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
CiapCiak-PL

Drużyny i wynik: FK Rostów (CiapCiak-PL) 3 : 0 Toluca (TroyLuk)

Strzelcy:15,54 min H.Barcamonte , 90min R.Cocis

Liczba strzałów (celnych):12(7) : 6(4)

Posiadanie piłki:51% - 49%

Komentarz:Mecz był bardzo zaciety od pierwszego gwizdka sędziego. Do 15min była zacięta walka ,  gdy Gospadowarze ruszyli do ataku to nikt nie mógł ich powstrzymać i piękną bramke od słupa zdobył H.Barcamonte. Do przerwy była zacięta gra , dużo okazji i strzałów. W drógiej połowie ponownie H.Barcamonte wpisał sie na liste strzelców po samotnej akcji. Wszyscy myślieli że na tym sie skończy ale R.Cocis zdążył jeszcze sie wpisać na liste strzelców w 90min strzałem po ziemi zdobył bramke.

Władze klubu Fk Rostów dziękują za gre drużynie Toluca za dobrą gre ofensywną jak i defensywną.

Odpowiedz
0 Kudos

17. Kolejka FK Rostów (CiapCiak-PL) 3 : 0 Toluca (TroyLuk)

02
/16

psiodka

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
psiodka

Drużyny i wynik:  Portsmouth (Squirrel_PL)  2 - 4  Racing Club (psiodka)

Strzelcy: Portsmouth: Huseklepp x2, Racing: Sarmiento, Moreno, Toranzo, Gutierrez

Liczba strzałów (celnych): 14 (8) - 10 (6)

Posiadanie piłki: 38% - 62%

Rozmawiałem ze Squirrelem i to on  miał zdać raport meczowy.  Dotychczas tego nie zrobił a jutro upływa termin więc przedstawie dane z tego spotkania.

Komentarz: Mecz rozpoczął się od zdobycia szybkiego prowadzenia przez gości. Sarmiento po błędzie w wyprowadzaniu piłki zdobywa bramkę na 1:0. Następnie Moreno strzałem w długi róg po ziemi umieszcza łaciatą w sieci. 2:0 i zespół z Argentyny przysnął co świetnie wykorzystał, szybki jak błyskawica, napastnik Huseklepp doprowadzając do remisu swoimi dwiema akcjami na pełnej szybkości. Co gorsza, w 45 minucie sędzia dyktuje jedenastkę dla Portsmouth po bardzo wątpliwym faulu. Do piłki podchodzi Huseklepp i... Bramkarz Racingu nie poraz pierwszy pokazuje, że karne potrafi bronić. Do przerwy 2:2. W drugiej połowie Racing zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce konstruując ciekawe akcje. W 67 minucie Toranzo zdobywa bramkę w zamieszaniu bramkowym. 3:2 dla gości. Racing kontrolował sytuację na boisku ale szybki Huseklepp odgryzał się świetnymi kontrami, z których, na szczęście gości, nie padały bramki. Dzieła zniszczenia dopełnił Gutierrez w 87 minucie po znakomitej akcji Moreno, który zatańczył w polu karnym z obrońcą i wystawił jak na tacy futbolówkę napastnikowi Racingu. 4:2 dla gości. Wynik nie uległ zmianie i Racing mógł cieszyć się ze zwycięstwa w dobrym ofensywnym meczu z obu stron.

Dziękuję za grę Squirrel i powodzenia...

Odpowiedz
0 Kudos

21 kolejka: Portsmouth (Squirrel_PL) 2 - 4 Racing Club (psiodka)

03
/16

Squirrel_PL

84%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Squirrel_PL
Sorry psiodka, ale miałem to zrobić teraz. Dzięki za mecz i życzę powodzenia ;)
Odpowiedz
0 Kudos

Re: 21 kolejka: Portsmouth (Squirrel_PL) 2 - 4 Racing Club (psiodka)