Odpowiedz
Level 3

Re: 16 kolejka: Brighton ( magdameyer) 1 : 1 Roda JC ( michalq94)

@Squirell_PL
burzak już nie gra w lidze więc mecz z nim masz odwołany, a z Mody0005 jaki jest status kontaktu?
Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 211 z 271 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Re: 16 kolejka: Brighton ( magdameyer) 1 : 1 Roda JC ( michalq94)

brak kontaktu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 212 z 271 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

17. Kolejka Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

Drużyny i wynik: Rapid Wien (Kraki91) 3-0 FC Seoul (SpaykiPL)

Liczba strzałów (celnych): 12(7) - 8(4)

Posiadanie piłki: 52% - 48%

Bramki: Hofmann 16'; Alar 21', 67'

Komentarz: mecz niewykorzystanych szans.Ekipa gości po bardzo udanym początku ligi ewidentnie cierpi na spadek (dołek? Właściwie dołek i trzy metry mułu!) formy. Powodów takiego stanu rzeczy należy najprawdopodobniej dopatrywać się w przemęczeniu związanym z ciągłymi zmianami stref klimatycznych oraz czasowych.To już bodaj piąty mecz, w którym drużyna ze stolicy Korei atakowała, aczkolwiek nie zdobyła bramki. Obrońcy zupełnie się pugubili i kolejny raz popełniali szkolne błędy, co zaowocowało pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Na wniosek menadżera drużyny gospodarzy - raport został sporządzony przez trenera przyjezdnych.

Kraki91, serdecznie dziękuję za grę i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

Tak tytułem dygresji: od jakiś dwóch-trzech tygodni mam ewidentny problem z grą w pełnym skupieniu. Niestety większość z uczestników ligi rywalizuje wieczorami w trakcie tygodnia, a ja po całym dniu pracy (w połączeniu z kilkoma innymi sprawami, które w ostatnim czasie na mnie spadły) jestem w tym czasie najzwyczajniej w świecie przemęczony. Najchętniej - tak jak na początku - grałbym w weekendy. No ale nic, pomarudziłem trochę, ale broni nie składam :smileywink:

Spoiler
rapidseoul.jpg
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 213 z 271 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

16. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Drużyny i wynik: FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Bramki: Koh Myong Jin 20; Heber 79', 90'

Komentarz: zdobyta (wreszcie!) po indywidualnej bramce Koh Myong Jina bramka na pewno nie pobudziła gospodarzy, ale dała nadzieje na komplet punktów. Nadal jednak gospodarze - choć zdecydowanie przeważali i doprowadzali do sytuacji podbramkowych - nie potrafili podwyższyć prowadzenia (m.in. Molina trafił w słupek). Zemściło się to w 79 minucie spotkania, kiedy to goście odpowiedzieli po niefrasobliwym zachowaniu jednego z obrońców ekipy FC Seoul, który przy próbie wybicia piłki podał ją delikatnie wprost pod nogi rywala. Koreańczycy postawili wszystko na jedną kartę, co jednak nie przyniosło im zamierzonego rezultatu. Wręcz przeciwnie - szybką kontrę przeprowadziła drużyna Santa Catarina, co pozwoliło jej cieszyć się pierwszym w tym sezonie zwycięstwem.

Psycho, moje gratulacje, dzięki za grę i powodzenia w kolejnych bataliach.

Aha, dokładnych statystyk oraz fotek nie ma, bo Psycho zastosował fortel, którym mnie bezczelnie zmylił - zaprosił mnie do gry, przez co byłem przekonany, że to on jest gospodarzem, a więc już nawet nie robiłem zwyczajowych zdjęć.

A teraz - cóż, idę zaraz spać. Nawet nie wiecie jak mi jest przykro :smileysad:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 214 z 271 (253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Re: 16. Kolejka FC Seoul (SpaykiPL) 1-2 Santa Catarina (Psychopath-PL)

@SpaykiPL

Nawet nie wiedziałem, że jesteś gospodarzem :smileytongue: Poprostu chcę rozegrać szybko wszystkie zaległe spotkania i automatycznie wysyłam zaproszenia. Mam nadzieję, że to nie miało wpływu na wynik :smileywink:

Rozegrałem jeszcze mecz z Magdą. Nie wiem kto ma dodać komentarz bo ostatnim razem Magda była gospodarzem, a teraz to się już pogubiłem.

Mamy problem ze spyrczakiem ponieważ w ogóle nie możemy się połączyć (ok 20-30 prób w różne dni i o różnych porach). 

Zaczęło mi lepiej iść jak Schemat mnie uświadomił żebym grał na sładach online, a nie na zwykłych. Moje pierwsze mecze to totalna porażka. Było to na waszą korzyść, ale teraz nie dam sobie strzelić tylu bramek :smileywink:

PS. Pewnie czekacie na mój komentarz :smileylol: Będzie się działo...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 215 z 271 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Psychopath-Pl - jak tylko wróce do domu, to napisze komentarz :-) wczoraj już zbrakło sił - nie był to najlepszy pomysł by grac po cięzkich dwóch dniach pracy, w każdym razie Gratuluję! :Wink:

Do Organizatorów LOFPS : NIestety nie udało się rozegrać meczu:

18.Kolejka (20-26 kwietnia 2012 r.)

Brighton (magdameyer)

v

Tijuna (GracjanGaza)

Brak kontaktu, czy to na forum, czy PS, Gracjan nie potwierdził zaproszenia, wobec tej sytuacji, nie doszło do rozegrania meczu- pytanie - walkower? czy Gracjan odgórnie już nie gra? decyzję pozostawiam Wam

Pozdrawiam :Football:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 216 z 271 (232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

@magdameyer

GracjanGazza - Tijuana już dawno nie uczestniczy w lidze więc ten mecz zostaje anulowany :smileywink:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 217 z 271 (229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Re: 16. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-2 Vitoria FC (glowa91)

16. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-2 Vitoria FC (glowa91)

Strzelcy:  Alonso 72' - Ze Meyong 24', 57'

Liczba strzałów (celnych): 8(4) - 9(4)

Posiadanie piłki:  48% - 52%

Komentarz:  

Dosyć wyrównane spotkanie, o czym świadczą statystyki. Goście objęli prowadzenie w 24 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i pięknym woleju Ze Meyonga. W 57 minucie Vitoria podwyższyła prowadzenie, prostopadłe podanie do Ze Meyonga i bramka. Toluca w 72 minucie zdobyła kontaktową bramkę, składna akcja i Alonso ładnym strzałem wlewa nadzieję w serca kibiców gospodarzy. :smileywink: Jednak do wyrównania nie udało się już doprowadzić.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 218 z 271 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

14. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-0 Santa Catarina (Psychopath-PL)

14. Kolejka Toluca (TroyLuk) 1-0 Santa Catarina (Psychopath-PL)

Strzelcy: Calderon

Liczba strzałów (celnych): 11(5) - 0(0)

Posiadanie piłki: 54% - 46%

Komentarz:

Mecz grałem na wyjeździe, bo Psychopath przysłał zaproszenie i myślałem, że to on miał być gospodarzem. :smileywink: Stąd też nie pamiętam czasu strzelenia bramki, ale pozostałe statystyki są. Mecz zdecydowanie do jednej bramki, gdyby Toluca dysponowała lepszą skutecznością wynik byłby wyższy. Bramka padła w drugiej połowie, po ładnym dograniu Calderon ubiegł bramkarza i zdobył zwycięską bramkę.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 219 z 271 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

18. Kolejka Leeds United (DJ-MDO) 3 : 0 FK Rostów (CiapCiak_PL) walkower

Druzyny i wyniki : Leeds United (DJ-MDO) 3 : 0 FK Rostów (CiapCiak_PL) walkower

BRAK KONTAKTU ze strony gosci

djmdovghpl2 kopia.jpg

imagesfbfan.jpg