[PL] Archive

Gry Ogólne

Gry Ogólne

Odpowiedz
01 lip 2009
Przez: Kamil12l Member 554 wiadomości
Level 4

Symulatory na PS3 :(

2 Odpowiedzi 1695 Wyświetleń Stworzony 01-07-2009

Witam,

Chętnie bym se pograł w jakiegoś symulatora tak dla uspokojenia :smileyhappy: Chodzi mi głównie o takie gry jak Trainz Simulator albo Ship Simulator czy mój ulubiony Flight Simulator. Sama konsola aż się prosi o symulatora jedyną poważną barierą jest kontroler ponieważ kontroler ma ograniczoną liczbę przycisków  ale chyba najbardziej w kontroli przydało by się Voice Control zastosowaną między innymi w Tom Clancy's podniosło by to również realizm kontaktowanie się z wierzą kontrolną itd. :smileyhappy:

Pozdrawiam, :smileyhappy:

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 1 z 3 (1 695 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2

Re: Symulatory na PS3 :(

Witam !

Ja również jestem fanem symulatorów przede wszystkim lotniczych. Ale prawdą jest że kontroler jest trochę zbyt ubogi aby obsłużyć wszystkie funkcje jakie w tego typu grach występują. Sam zaczynałem od chyba TOP-GUN poprzez F22 raptor następnie chyba  Falcon4  z rangą pułkownika i nalotem ponad 2000 godzin potem cywilne czyli FlightSimulator 2000 2002 2004 i dalej ił 2 sturmovik i dalej nie pamiętam :smileywink: trochę ostrzę sobie zęby na Ił2 Birds Of Pray zobaczymy co pokaże.

Pozdrawiam

tomek

Wiadomość 2 z 3 (1 681 wyświetleń)
0 Kudos
Level 3

Re: Symulatory na PS3 :(

Witam,

na wstępie przypomnę, że taki temat już był w tym dziale i to w pierwszej 10 ;] Kliknij tu

Dlatego polecam moderatorowi, przeniesienie tematu :smileyhappy:

Co do symulatorów, to pod koniec roku wychodzi Ił 2 Sturmovnik wydawany przez Cenegę. Zapowiada się całkiem smakowicie (choć ciut więcej tam arcade). Pobrzękuje się też o nowym Ace Combat na PS3... Pożyjemy... i wiecie co ;]

Pozdrawiam

Image and video hosting by TinyPic>
Wiadomość 3 z 3 (1 669 wyświetleń)
0 Kudos