Odpowiedz
01 lip 2009
Przez Kamil12l
Member
Playstation Staff

Symulatory na PS3 :(

2 Odpowiedzi 1 964 Wyświetleń Stworzony 01-07-2009

Witam,


Chętnie bym se pograł w jakiegoś symulatora tak dla uspokojenia :smileyhappy: Chodzi mi głównie o takie gry jak Trainz Simulator albo Ship Simulator czy mój ulubiony Flight Simulator. Sama konsola aż się prosi o symulatora jedyną poważną barierą jest kontroler ponieważ kontroler ma ograniczoną liczbę przycisków  ale chyba najbardziej w kontroli przydało by się Voice Control zastosowaną między innymi w Tom Clancy's podniosło by to również realizm kontaktowanie się z wierzą kontrolną itd. :smileyhappy:

 

Pozdrawiam, :smileyhappy:

 

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 3 (1 964 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2
 
Playstation Staff

Re: Symulatory na PS3 :(

Witam !

 

Ja również jestem fanem symulatorów przede wszystkim lotniczych. Ale prawdą jest że kontroler jest trochę zbyt ubogi aby obsłużyć wszystkie funkcje jakie w tego typu grach występują. Sam zaczynałem od chyba TOP-GUN poprzez F22 raptor następnie chyba  Falcon4  z rangą pułkownika i nalotem ponad 2000 godzin potem cywilne czyli FlightSimulator 2000 2002 2004 i dalej ił 2 sturmovik i dalej nie pamiętam :smileywink: trochę ostrzę sobie zęby na Ił2 Birds Of Pray zobaczymy co pokaże.

Pozdrawiam

tomek

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 2 z 3 (1 950 wyświetleń)
0 Kudos
Neq
Level 3
 
Playstation Staff

Re: Symulatory na PS3 :(

Witam,

 

na wstępie przypomnę, że taki temat już był w tym dziale i to w pierwszej 10 ;] Kliknij tu

 

Dlatego polecam moderatorowi, przeniesienie tematu :smileyhappy:

 

Co do symulatorów, to pod koniec roku wychodzi Ił 2 Sturmovnik wydawany przez Cenegę. Zapowiada się całkiem smakowicie (choć ciut więcej tam arcade). Pobrzękuje się też o nowym Ace Combat na PS3... Pożyjemy... i wiecie co ;]

 

Pozdrawiam

Image and video hosting by TinyPic>
Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 3 z 3 (1 938 wyświetleń)
0 Kudos