Odpowiedz
Level 1

Playstation Staff

Dotyczy: [Klan] Oficjalne Forum PlayStation - Killzone 3

Witam,

Mnie K3 sie nie nudzi w przeciwieństwie do BF2 po którym mam niestrawność i niechęć do BF3. Nie trawie za to trybu warzone w K3 i z chętnymi na partyzantkę chętnie zagram, przeszkodą jest jednak to że gram w stałej ekipie 4 osobowej, która jest poza klanem mimo moich 2wu krotnych próśb do Schemata o zaproszenie ich do OFPS (wiadomość prywatna bezpośrednio do szefa ponad 2 miechy temu już o przyjęcie assassin_ad1, bz odzewu, nawet nie prosiłem więc o zaproszenie pozostałych). Jeśli zostaną zaproszeni do klanu to chętnie przygarniemy ochotników do luźnej gry w partyzantkę (jak są klanówki w partyzantkę to też). Lista potencjalnych rekrutów: assassin_ad1 , felix77m , tomekwr , szokeram 

Jak coś się ruszy to miejmy nadzieje że do usłyszenia.

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3371 z 3 891 (1 377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

Witaj luc-zol.
Schemat prawdopodobnie nie odwiedza Killzone więc stąd ta sytuacja, postaram się powiadomić odpowiednie służby (tj. kumpla wodza) o dodanie twoich kolegów do klanu :smileywink: Trzymaj się.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3372 z 3 891 (1 373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

No właśnie chłopacy z A--K się pytali co sie z nami dzieje :smileytongue:

Dlatego większość machaczy to faceci...
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3373 z 3 891 (1 370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Siemka moja propozycja, aby zrobic kolejny i tym razem konkretny przesiew w szeregach K3 

I zebrac na nowo ekipe która nie zaraziła sie bf3 ktore i tak pujdzie na manowce jesli k4 bedzie hehe a co jeszcze nas czeka to Black ups 2 i Medal nowy wiec prosba do wodza o konkretne decyzje w sprawie k3 i przyjeciu nowych chłopaków pozdro hej killzone3.jpg

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3374 z 3 891 (1 364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Jeśli Schemat nie zajmuje się już K3 wogóle to kwestie porządków i zapraszania grających czarno widzę. Jeśli nie da się przekazać liderowania gildią poważnie zacząłbym rozważać założenie i przejście do nowej gildii którą zarządzać będzie osoba bezdyskusyjnie wierna tej grze, na jaką wygląda mi Marcinniuniek1. Osoby aktywne zaprosiłoby się do tego nowego tworu, nie wykluczając nawet rzadko, ale bywających.

Inaczej utkwiliśmy w trupie którego bez żywego mózgu nie damy rady zreanimować nawet do prostej towarzyskiej zabawy. W temacie zaproszeń dalej cisza...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3375 z 3 891 (1 342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

Ja sam ostatnio często zacząłem grać. A wierny będę KZ3 bo żadna inna strzelanka mi nie podchodzi :smileytongue:

Dlatego większość machaczy to faceci...
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3376 z 3 891 (1 308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Chłopaki!

Przepraszamy za zaniedbanie w administracji Kwaterą Główną Klanu i przyjęć w szeregi oddziału.

Faktycznie, Wujek Schemat ma pełne ręce roboty obecnie przy tworzeniu Reprezentacji Polski w FIFA 2012, stąd jego mała aktywność w KZ.

Jak rozumiem, wielu z Was czeka na przyjęcie do Klanu poprzez menu gry.

Postaram się zorientować u Schemata, w jaki sposób ja to mogę zrobić. Jeśli jest taka możliwość (czy może to on osobiście może tylko przyjmowac do Klanu) - z przyjemnością będę mógł Was powitać. :smileyhappy:

Wytrzymajcie jeszcze, prosze Was, choć parę dni i pozwólcie mi zasięgnąć języka u Dziadka Schemiego. :smileyhappy:

Lo, gjør der jeg ser min far. Lo, gjør der jeg ser min mor, mine søstre og mine brødre. Lo, gjør der jeg ser ledningen av mitt folk tilbake til å begynne. Lo, de kaller til meg. De byr meg tar mitt sted på Asgard i hallene av Valhalla, hvor den modige kan leve for evig.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3377 z 3 891 (1 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Obawiam sie ża takiej mozliwosci nie ma tylko załozyciel klanu może przyjac nowych członków.A gramy coraz czeciej 

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3378 z 3 891 (1 289 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

cześć, jestem pierwszy raz na tym forum dlatego wybaczcie mi jeśli jedt jakieś forum techniczne a ja zadaję pytanie w tym temacie na tym forum:smileyhappy:

chodzi mi o to jak zlikwidować własny klan, założyłem go już dawno ale nie mam żadnych członków a sam chętnie dołączę do czyjegoś klanu

z góry dziękuję za odpowiedzi

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3379 z 3 891 (1 261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

marcinniuniek1 wrote:

Obawiam sie ża takiej mozliwosci nie ma tylko załozyciel klanu może przyjac nowych członków.A gramy coraz czeciej 

Marcin, właśnie gadałem ze Schematem - obiecał, że zajrzy na KZ i pododaje wszystkich oczekujących.

:smileyhappy:

Przepraszam wszystkich, którzy musieli czekać - postaramy się uważniej pilnować tematu. :smileyhappy:

Dziękuję Ci, Marcinie, że czuwasz nad Oddziałem Killzone - w końcu od tego się wszystko zaczęło! :smileyhappy: I rzeczywiście, choć Warfighter już w drodze, a kolejne DLC do BF3 za pasem, to jeśli wyjdzie KZ4 (i będzie jeszcze na konsolę PS3, a nie 4), to i tak wszyscy ją kupimy - i to pewnie w preorderze. :smileywink:

Lo, gjør der jeg ser min far. Lo, gjør der jeg ser min mor, mine søstre og mine brødre. Lo, gjør der jeg ser ledningen av mitt folk tilbake til å begynne. Lo, de kaller til meg. De byr meg tar mitt sted på Asgard i hallene av Valhalla, hvor den modige kan leve for evig.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3380 z 3 891 (1 253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos