Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 36

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
19 gru 2013
Przez armion1423

armion1423

45%
02 Ranga
Postęp

PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

[ Edytowane ]
14 Odpowiedzi 14 408 Wyświetleń edytowane 20-12-2013
19 gru 2013
Przez armion1423

Witam,

Mam problem ponieważ gdy dodaję kartę kredytową to wyskakuje "Podaj prawidłowy numer karty kredytowej" podaję na 100% dobry numer próbowałem na wiele sposobów i dalej nic o co tu ***** chodzi.?

ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
11
/16

orzelek69_PL

• MVP
99%
11 Ranga
Postęp
orzelek69_PL
Zaakceptowane Rozwiązania

Cześć,

masz środki na koncie? Sony pobiera 0,50ZŁ w celu autoryzacji karty.

Spróbuj dodać kartę przez formularz www, link z instrukcją znajdziesz poniżej.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Store/P%C5%82atno%C5%9Bci-w-PS-Store/m-p/18815628...

daj znać, czy się udało.

P.S. Nie przeklinamy na forum :No-no:

Odpowiedz
0 Kudos

Re: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

armion1423

45%
02 Ranga
Postęp
armion1423

Niestety to nic nie pomogło :( Nie wiem co jest zgrane. Nie mam już do tego siły wpisuję to poraz 1123441 i nic.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

krzysm1979

39%
02 Ranga
Postęp
krzysm1979

Nie stresuj się niepotrzebnie. Od wczoraj są problemy z PSN.  Niestety polski dział techniczny to nieporozumienie i w niczym nie potrafią pomóc. Wielu graczy ma dzisiaj problem. Mnie loguje normalnie bo PSN ale nie łączy z serwerami w GT6, nie łączy ze Store, itd itd. Wszędzie wyświetla jakies błędy, wszędzie inny błąd. Test połączenia wypada cały czas pozytywnie.  Problemy ma bardzo wiele osób a tutaj podają jakieś bzdurne rozwiązania.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Kaszyc

39%
02 Ranga
Postęp
Kaszyc

Ja mam to samo, ciągle wyskakuje że : Podaj prawidłowy numer karty kredytowej.

No chyba że mam zła karte ? Posiadam konto w ing i mam zwykła karte płatniczą-zbliżeniową. Kredytowa to to nie jest ? Czy taka karta powinna działać ? 

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

bo_rs

22%
02 Ranga
Postęp
bo_rs
musi być "wypukła", i posiadać na odwrocie, na białym pasku na podpis przynajmniej trzy cyfry. jeśli ich nie masz, to znaczy, że nie zapłacisz tą kartą w internecie za nic.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Kaszyc

39%
02 Ranga
Postęp
Kaszyc
Jednak działa. Rozwiązaniem problemu jest zmiana limitu płatności kartą online. Nawet nie wiedziałem o czymś takim. Standardowo w ing jest ustawione na 0 zł.
Pierwszy raz korzystałem kartą w ten sposób. Myślałem, że to to samo co przelew.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

RavenLemur

22%
02 Ranga
Postęp
RavenLemur

Odpowiedz
0 Kudos

Dotyczy: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

VemaxerPL

27%
02 Ranga
Postęp
VemaxerPL

Mam ten sam problem

Odpowiedz
0 Kudos

PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

grassmonkey13

25%
02 Ranga
Postęp
grassmonkey13
VemaxerPL

Miałem ten sam problem po jakimś czasie naprawiło się samo licze że u ciebie będzie tak samo.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

TenPanBanan

45%
02 Ranga
Postęp
TenPanBanan

W moim przypadku wyświetlało ten pokurwiony komunikat (bo przecież nie można napisać dobrego programu, który WPROST informuje użytkownika o co chodzi), ponieważ nie miałem środków na koncie w banku. Po przelaniu stówki - dało się dodać kartę bez problemu. Klasyczne "Brawo Sony" - niedojebane aplikacje cudownych pomysłów, to specjalność tej firmy (aktualnie walczę z połączeniem konta Spotify z PSN i też system mi daje poszlaki zamiast komunikatów - też piękny koncept, tylko ...***** właśnie.)

Wybaczcie twardy język - ponad 10 lat napotykam kolejne fuckupy tej marki - Xperia S, PS3, Bravia, Vaio - ciągle te same niedoróby software'u i/lub hardware'u.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Dedkoong

22%
02 Ranga
Postęp
Dedkoong

Gdzie zmieniłeś limit wydawania pieniędzy online?

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

volli8725

50%
02 Ranga
Postęp
volli8725

Widze post z 2013 r mamy 2017 a problem nadal nie rozwiazany ***** 

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

dimmiu

48%
02 Ranga
Postęp
dimmiu

Może komuś to pomoże.

Miałem ten sam problem który jest tu opisany, komunikat "Podaj prawidłowy numer karty".

Okazało się, że domyślnie wszystkie wydawane przez bank karty mają zablokowany limit transakcji internetowych. Nie jest to bynajmniej wina SONY tylko ustawień kart w bankach. Pogrzebałem w iPKO i znalazłem w ustawieniach karty opcję "Dzienny limit operacji internetowych" która była ustawiona na 0. Zmieniłem sobie na 200zł i od razu bez problemu karta dodała się do konta w Playstore.

Jeśli macie na karcie wszystkie potrzebne dane których wymaga system (wypukły kod+kod zbezpieczający) to znaczy że karta powinna umozliwiać płatności w internecie, a jeśli z jakichś powodów nie można nią zapłacić i nigdy wcześniej tego nie robiliście, to sprawdzcie w ustawieniach karty w swoim serwisie bankowym czy nie macie wyłączonych opcji płatno0ści internetowych, bo najprawdopodobniej domyślnie są one wyłączone.

pozdro

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Marut2011polska

24%
02 Ranga
Postęp
Marut2011polska

Wielkie dzieki za pomoc miałem zablokowane płatności przy zakupach internetowych ustawione na zero.Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos