Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 26

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
19 gru 2013
Przez armion1423

armion1423

45%
02 Ranga
Postęp

PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

[ Edytowane ]
12 Odpowiedzi 11 455 Wyświetleń edytowane 20-12-2013
19 gru 2013
Przez armion1423

Witam,

Mam problem ponieważ gdy dodaję kartę kredytową to wyskakuje "Podaj prawidłowy numer karty kredytowej" podaję na 100% dobry numer próbowałem na wiele sposobów i dalej nic o co tu ***** chodzi.?

ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
11
/16

orzelek69_PL

• MVP
99%
11 Ranga
Postęp
orzelek69_PL
Zaakceptowane Rozwiązania

Cześć,

masz środki na koncie? Sony pobiera 0,50ZŁ w celu autoryzacji karty.

Spróbuj dodać kartę przez formularz www, link z instrukcją znajdziesz poniżej.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Store/P%C5%82atno%C5%9Bci-w-PS-Store/m-p/18815628...

daj znać, czy się udało.

P.S. Nie przeklinamy na forum :No-no:

Odpowiedz
0 Kudos

Re: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

armion1423

45%
02 Ranga
Postęp
armion1423

Niestety to nic nie pomogło :( Nie wiem co jest zgrane. Nie mam już do tego siły wpisuję to poraz 1123441 i nic.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

krzysm1979

39%
02 Ranga
Postęp
krzysm1979

Nie stresuj się niepotrzebnie. Od wczoraj są problemy z PSN.  Niestety polski dział techniczny to nieporozumienie i w niczym nie potrafią pomóc. Wielu graczy ma dzisiaj problem. Mnie loguje normalnie bo PSN ale nie łączy z serwerami w GT6, nie łączy ze Store, itd itd. Wszędzie wyświetla jakies błędy, wszędzie inny błąd. Test połączenia wypada cały czas pozytywnie.  Problemy ma bardzo wiele osób a tutaj podają jakieś bzdurne rozwiązania.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Kaszyc

39%
02 Ranga
Postęp
Kaszyc

Ja mam to samo, ciągle wyskakuje że : Podaj prawidłowy numer karty kredytowej.

No chyba że mam zła karte ? Posiadam konto w ing i mam zwykła karte płatniczą-zbliżeniową. Kredytowa to to nie jest ? Czy taka karta powinna działać ? 

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

bo_rs

22%
02 Ranga
Postęp
bo_rs
musi być "wypukła", i posiadać na odwrocie, na białym pasku na podpis przynajmniej trzy cyfry. jeśli ich nie masz, to znaczy, że nie zapłacisz tą kartą w internecie za nic.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Kaszyc

39%
02 Ranga
Postęp
Kaszyc
Jednak działa. Rozwiązaniem problemu jest zmiana limitu płatności kartą online. Nawet nie wiedziałem o czymś takim. Standardowo w ing jest ustawione na 0 zł.
Pierwszy raz korzystałem kartą w ten sposób. Myślałem, że to to samo co przelew.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

RavenLemur

22%
02 Ranga
Postęp
RavenLemur

Odpowiedz
0 Kudos

Dotyczy: PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

VemaxerPL

27%
02 Ranga
Postęp
VemaxerPL

Mam ten sam problem

Odpowiedz
0 Kudos

PROBLEM POMOCY!!!!!!! Podaj prawidłowy numer karty kredytowej PROBLEM POMOCY !!!!!!!!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

grassmonkey13

25%
02 Ranga
Postęp
grassmonkey13
VemaxerPL

Miałem ten sam problem po jakimś czasie naprawiło się samo licze że u ciebie będzie tak samo.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

TenPanBanan

45%
02 Ranga
Postęp
TenPanBanan

W moim przypadku wyświetlało ten pokurwiony komunikat (bo przecież nie można napisać dobrego programu, który WPROST informuje użytkownika o co chodzi), ponieważ nie miałem środków na koncie w banku. Po przelaniu stówki - dało się dodać kartę bez problemu. Klasyczne "Brawo Sony" - niedojebane aplikacje cudownych pomysłów, to specjalność tej firmy (aktualnie walczę z połączeniem konta Spotify z PSN i też system mi daje poszlaki zamiast komunikatów - też piękny koncept, tylko ...***** właśnie.)

Wybaczcie twardy język - ponad 10 lat napotykam kolejne fuckupy tej marki - Xperia S, PS3, Bravia, Vaio - ciągle te same niedoróby software'u i/lub hardware'u.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Dedkoong

22%
02 Ranga
Postęp
Dedkoong

Gdzie zmieniłeś limit wydawania pieniędzy online?

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

volli8725

45%
02 Ranga
Postęp
volli8725

Widze post z 2013 r mamy 2017 a problem nadal nie rozwiazany *****