Odpowiedz
22 kwi 2012
Przez Mortinista26
Member
Playstation Staff

Od PS Vity wieje nuuudą...

5 Odpowiedzi 599 Wyświetleń Stworzony 22-04-2012

Jest to moja subiektywna opinia, jednak wiem, że znajdą się osoby, które podpiszą się pod stwierdzeniem :

"PS VIta jak narazie okazała się wielkim rozczarowaniem"

Jedyne gry, które utrzymują PS Vitę przy życiu to Rayman, Wipeout i dwa sportowe tytuły Fifa i VT Tennis.

Reszta gier to jakieś pomyłki, lub próba wyciągnięcia łatwej kasy z portfeli graczy. Kto przy zdrowych zmysłach wyda więcej niż 5 zł na gry typu Great Escape lub Plants vs Zombies, nie mówiąc już o Polskiej produkcji A-manie. Nawet Uncharted zawodzi (ach te płatne mapy).  

Ceny gier to mistrzostwo świata. Za tytuły, nad którymi choć trochę popracowano trzeba wydać od 150 zł w górę. Dodatkowe plansze, pojazdy, muzyka, postacie to kolejne złotówki przelewane do PS Store. Nie mówię już o Network Passach. 

Dodatki do konsolki (karty pamięci, dodatkowe baterie, słuchawki, osłonki, opakowania) kolejne zdzierstwo. 

Programy typu "Kącik Malarski" co to ma być? Niedługo dostaniemy "mały notatniczek", "edytor zdjątek" czy "kalkulator". To programy, które powinny się znajdować w podstwowej wersji PS Vity jak Skype, czy YouTube. Sony robi z jakichś podstawowych programów wielkie halo i poświęca im nawet temat na forum. 

Czekam z niecierpliwością na LBP, Gravity Rush, Mortal Kombat. Na razie nie tyle od samej konsoli (wykonana jest super) a od softu, podejścia Sony wieje nudą...

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 6 (599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Betreff: Od PS Vity wieje nuuudą...

Mam podobne wrażenie, zawartości PS Store mają nie małe ceny,

a jak narazie to nic nadzwyczajnego sie nie pojawiło w PSVitowej ofercie...

Jak powiedziane skype, program do malowania to niestety standard,

a zostało z tego zrobione wielkie halo - dobrze że sie pojawiła taka oferta,

nie powiem, bo bez niej to śmiech na sali... albo inaczej - pusty portfel i płacz na sali.

...YouTube do dzisiaj nie działa.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 6 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Betreff: Od PS Vity wieje nuuudą...

ja żałuję, że zamiast najnowszego smartphona z ekranem oled i tegra 3, kupiłem Vite... za 2 tysiące, bo już tyle wydałem na konsolke, miałbym na smartphonie mega tanie gry z dobra grafiką i do tego mnóstwo dodatkowych funkcji jak emulatory, odwarzacz pdf czy normalna przeglądarke. Ekran vity mnie rozczarow, amoledy są zdecydowanie lepsze i nie mają niedoskonałości, których w Vicie pełno.
Co do cen gier, to jestem w stanie wydać 150 zł na najnowszy tytuł, ale taka gra musi trwać dłużej niż 8 godzin i musi mieć super multiplayer. Ogólnie jestem bardzo zawiedziony ze względu na wyświetlacz, który ma jakieś pionowe linie na całym ekranie i mało aplikacji. Ceny gier są również za wysokie w stosunku cena : jakość.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 6 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Dotyczy: Od PS Vity wieje nuuudą...

Sądze że jest jescze za wcześnie by oceniać ps vite gdyż ona jeszcze nie do końca się wkręciła

Wiadomość 4 z 6 (408 wyświetleń)
Level 1

Playstation Staff

eu.playstation.com

polecam newsy z E3, ja już mam na co czekać ^^

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 6 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Patrząc z perspektywy czasu nie zawiódł mnie Mortal Kombat. Klasyczne mordobicie w dobrym wydaniu.

Co do Gravity Rush, DLC (HD i Fury) do Wipeouta, czy Resistance mam mieszane uczucia. A współpracy z flashem , jak i z YouTube dalej nie ma. Przekładanie premier LBP wnerwić potrafi. Do premiery Assassina, tak daleko...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 6 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos