ΑΠΑΝΤΗΣΗ
06 Φεβ 2013
Από: DUNADAN2003 Member 33 posts

Παλια Παιχνιδια

[ Τροποποιήθηκε ]
2 Απαντήσεις 311 Προβολές σελίδας Τροποποιήθηκε 06-02-2013

Εχει περασει τοσος καιρος κ παιχνιδια παλια δεν βγαζετε ουτε με πληρωμη μεσω playstasion ουτε σε dvd,αναφερομαι σε τιτλους οπως lord of the rings-the two towers,return of the king,onimusha,tenchu,καλοι τιτλοι και ειδικα ο αρχοντας που ξαναβγαινει στο προσκηνιο,θα θελα παρα πολυ να ακουστει το μηνυμα μου ειναι κριμας κ αδικο να εχουμε τετοια κονσολα κ να μη παιζει τα ps2 παιχνιδια που θα επρεπε να τα παιζει ολα. Βγαλτε τα εστω σε online πληρωμη οπως κανατε με το resident evil 4.

Χρησιμοποιήστε μη κρυπτογραφημένο κείμενο.
Μήνυμα 1 από 3 (311 Προβολές)

Re: Παλια Παιχνιδια

DUNADAN2003 wrote:

εχει περασει τοσος καιρος κ παιχνιδια παλια δεν βγαζετε ουτε με πληρωμη μεσω playstasion ουτε σε dvd,αναφερομαι σε τιτλους οπως lord of the rings-the two towers,return of the king,onimusha,tenchu,καλοι τιτλοι και ειδικα ο αρχοντας που ξαναβγαινει στο προσκηνιο,θα θελα παρα πολυ να ακουστει το μηνυμα μου ειναι κριμας κ αδικο να εχουμε τετοια κονσολα κ να μη παιζει τα ps2 παιχνιδια που θα επρεπε να τα παιζει ολα.βγαλτε τα εστω σε online πληρωμη οπως κανατε με το resident evil 4.

Καλησπέρα φίλε μου και καλωσήρθες.

Θα μπορούσες να πεις την γνώμη σου ΕΔΩ (κάνε click) μιας και αύριο έχουμε συνάντηση για θέματα του PlayStation Store

Μήνυμα 2 από 3 (307 Προβολές)

Re: Παλια Παιχνιδια

Φιλε μου εισαι λιγο υπερβολικος νομιζω γιατι εχουν βγει πολλα παιχνιδια του ps1 κ ps2 για το 3 κ συνεχιζουν να βγαινουν.... ριξε μια ματια στο store και θα δεις νομιζω γυρω στα 100 παιχνιδια για ps1 και μονο ενω για το ps2 ουτε που ξερω ποσα κυκλοφορουν... αναφορικα επειδη ειναι κ προσφατα GTA san andreas και vice city και μετρα - okami, ico, shadow of the colossus, zone of the enders, metal gear 2,3 k 4, devil may cry (συλλογη), hitman hd (συλλογη), god of war (συλλογη), prince of persia trilogy, sly trilogy, tom clancys splinter cell trilogy, killzone, tony hawks, deus ex, call of duty classic και πολλα ακομα

Στην τελικη αν θελεις τοσο πολυ να παιξεις παιχνιδια του ps1/ps2 γιατι δεν τα παιζεις σε ps1/ps2?! LOL

Uploaded with ImageShack.us

Μήνυμα 3 από 3 (287 Προβολές)