Odpowiedz
11 wrz 2011
Przez lukasz1989
Member
Playstation Staff

PS3 Slim CECH-3004A/B - czy można go już kupić w Polsce ?

5 Odpowiedzi 5 418 Wyświetleń Stworzony 11-09-2011

Czy ma ktoś na ten temat jakieś informacje, ewentualnie widział już na sklepowych pułkach w Polsce nowy model konsoli ? Jeśli tak, to gdzie ?

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 6 (5 418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Re: PS3 Slim CECH-3004A/B - czy można go już kupić w Polsce ?

W marketach Media Markt są już dostępne zestawy: konsola PS3 CECH-3004B + Resistance 3 za bodajże 1199 zł.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 6 (5 358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Słuchaj kupiłem tę konsolę cech-3004B w Media Markt za 1149 cztery dni temu. Jest to mój pierwszy w życiu PS i jestem ciekaw dlaczego się tak interesujesz tym modelem, czy jest to jakiś najnowszy model? Jestem kompletnie zielony w temacie PS3.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 6 (5 307 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Znajomy chciał kupić nową konsolę PS3, ale w sprawach konsol jest zielony, jak trawa. Chciał się mnie poradzić, który model wybrać, i który z nich jest najlepszy, bo na rynku było ich sporo. Doradiziłem mu, żeby wstrzymał się z zakupem jeszcze chwilę i poczekał aż do Polski trafi CECH-3004, czyli de facto ostatni model PS3. Znajomy kupił niedawno bundle pack PS3 + Resistance 3 w Media Markt i jest zadowolony z zakupu. Pytałem, gdzie można go dostać, aby przekazać tą informację koledze.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 6 (5 274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

[ Edytowane ]

Ja zakupiłem. Konsola pracuje zawsze dość głośno - na najwyższym "biegu" nawet w XMB (cicha praca trwa może ok 5 minut po uruchomieniu) - nie wiem jednak jak to powinno wyglądać, czy powinna zwalniać obroty i mniej się grzać po wyłączeniu gier (praktycznie po 30 minutach pracy w XMB i pobieraniu dem można się lekko "oparzyć" dotykając spodu - w pozycji pionowe jest nieco lepiej). W konsoli nie świecą się przyciski wysuwania płyty i power, brakuje kontrolki symbolizującej włożony nośnik BD do napędu, a także wykastrowano ją z kontrolki informującej o połączeniu z siecią WLAN (ciekawe czy na tym zaoszczędzono te 50 wat mniej jakie konsola rzekomo pobiera w stresie - chociaz w stresie jak dla mnie ona jest non stop od uruchomienia aż do wyłączenia). Wszystko jest matowe, a miejsce wokół szczeliny nadal "lśniące/glare" ale już nie takie lustro jak w poprzednich modelach. Logotyp "Sony" na froncie teraz jest praktycznie niewidoczny - to tylko ledwo widoczne "wyżłobienie", takie same jak "PS3" na górej "pokrywie". Ogólnie zakupiłem myśląc że będzie lepsza - np. brak ylod w przyszłości czy lepszej jakości napęd/laser a w zasadzie teraz żałuję, bo wygląda ona gorzej od poprzedniczek... Dodatkowo dziwnie "strzela" mi dysk twardy przy parkowaniu głowicy, a sama konsola przy wyłączaniu po cichu jak by o coś ociera (w sensie - wentylator) co już wskazuje, że raczej lepszym modelem od poprzednich niestety, tfu, tfu, nie będzie... Wszystko mam nagrane do plików dźwiękowych i pewnie będę prosił o jakieś pomoce w odpowiednim dziale. Tak czy inaczej, poprzednie modele są przynajmniej ładniejsze...

Kupowałem w Saturnie za 1199 zł z Move + EyePet Przyjaciele (do wyboru był jeszcze starszy model 2504B też z Movem z tym że zamiast EyePeta był StarterDisc). Nie wiem czy Cech 2504B jest też tak minimalistycznie "pokastrowany" z wszelkich kontrolek, bo jeśli nie, to teraz żałuję swojego wyboru... :smileysad: 

Ponadto... Czy u Was po zakupie również brakowało instrukcji w języku angielskim? Że już o polskim nie wspomnę... Mi przypadł "zaszczyt" wertowania instrukcji po włosku... 

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 6 (4 692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Jeżeli uważasz że coś nie tak z konsolą oddaj ją do reklamacji. Ja instrukcję miałem w j. polskim.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 6 (4 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos