Odpowiedz
10 lip 2012
Przez: sebek8907 Member 48 wiadomości
Level 2

PlayStation 3 czy Xbox 360

16 Odpowiedzi 614 Wyświetleń Stworzony 10-07-2012

Witam posiadam ps3 ponad 3 lata i nadal nie wiem tak do końca co jest lepsze miałem xbox 360 , ale po roku czasu go sprzedałem jednym słowem jest do dupy , a ps3 rządzi .  A teraz ostatnio czytałem wiele o konsolach na forum (tu i tam) i teraz już nic nie wiem :smileyhappy: . Ja rozumiem że raz jest na ps3 lepsza grafa , a raz na Xbox 360 , powiedźcie która jest lepsza .

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 17 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Re: PlayStation 3 czy Xbox 360

Nikt Ci nie da jasnej i obiektywnej odpowiedzi na to pytanie.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 17 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Jedna jak i druga ma swoje plusy i minusy, ale ogólnie obie są bardzo dobre

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 17 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Jeśli bardzo lubisz gry i jesteś człowiekiem którego na to stać, obie konsole możesz sobie zafundować. Wtedy wady jednej możesz podleczyć plusami drugiej i vice versa. Z tego co wiem wadą Xbox'a jest gra internetowa i to całe konto Gold. Z mitów (bo sam jej nie miałem) wiem, że do gry po necie wymagane jest konto Gold (płatne), a chociażby na "Pleju" za PS Plus masz wiele bardzo ciekawych opcji, jak chociażby wiele darmowych gier. To tylko jeden mały aspekcik, a jest ich mnóstwo. Ja gdybym miał wybierać pozostałbym chyba jednak przy PS3, bardziej mi odpowiada. Ale tak jak mówiłem, jeśli Cie stać, fundnij sobie obie konsole :smileyhappy:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 17 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Największą wadą x360 jest to że za granie na sieci trzeba płaćić , w sumie nie tylko za granie , za wszystkie usługi sieciowe np. youtube itp. playery trzeba płacić żeby oglądać . Mam obje konsole ale to PS3 w moim wypadku stoi na półce a Xbox spakowany w kartonie bo wieczne był z nim problem , ale może dlatego że posiadam pierwszą wersje tej konsoli która była bardzo awaryjna . 

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 17 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Tak jest czeba placic prawie za wszystko w xbox 360 , kumpel ma . Ale pod zgledem co te dwie konsole maja w sobie to Japonczycy lepsza technologie oferuja . Prawda
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 17 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Bez dwóch zdań  PS3 jest bardziej zaawansowana technologicznie od XBOX360 , wpływ ma na to między innymi fakt że konsola MS miała swoją premierę kilka lat przed PS3 . Gry multiplatformowe wyglądają niemal identycznie na obu sprzętach ale jeśli chodzi o o ekskluzywne wydania to moim zdaniem PS3 bije na głowe X360 , jedyna gra która potrafiła mnie przyciągnąć do X360 to seria Gears of War .

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 17 (544 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Rozumiem . Konsola Xbox 360 miała premiere rok wcześniej , od ps3 paolo985 . Jestem też ździwiony xbox ma napęd DVD o pojemności 8,5 GB (tylko tyle ma i dobrze wygląda grafa) a ps3 ma BD napęd i o wiele większą pojemność płyty . I dlatego nie rozumiem jak Xbox może konkurować ps3 przecież na taką płytę nie można tyle grafiki wrzucić to jest tylko 8.5 GB

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 17 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

[ Edytowane ]

Masz rację , wydawało by się że 8,5 gb to mało a żeby upchnąć tekstury w wysokiej rozdzielczości a prawda jest taka że większość gier w które gramy nie zajmuje tyle miejsca , ja osobiście narazie trafiłem na dwie gry ( kupione z PSS )  które potrzebują wiecej niż 10 gb na dysku jest to Uncharted ( ok 19 gb ) i Uncharted 2 (20 gb ) , jest jeszcze DC Universe Online ok 18 gb ale to wyjątki , większość gier jest pomiędzy 4 a 8 gb . A jeśli chodzi o porównywanie ze sobą PS3 i X360 to myśle że z X360 wyćiśnięto już wszystko co się dało a możliwośći PS3 nie są wykorzystane w 100 %. Takie gry jak Uncharted wyglądają graficznie świetnie i dają nadzieje że z PS3 można wykszecać jeszcze więcej mocy . 

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 9 z 17 (534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Uncharted tak to piękna gra wyłącznie na ps3 :smileyhappy:  jednym słowem to ps3 rządzi

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 10 z 17 (531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos