Odpowiedz
02 lut 2013
Przez suspectPL

Member

Playstation Staff

Przyciski na padzie same sie wciskają. Na innej konsoli pad dziala poprawnie!!

[ Edytowane ]
2 Odpowiedzi 1 205 Wyświetleń edytowane 02-02-2013

Witam,

Od kilku tygodni mam problem z padem. Jest to bardzo dziwny problem ponieważ występuje tylko podczas gry online. Gdy gram w fifa 13 same wciskają sie strzałki oraz kwadrat. Podczas gry w COD:BO2 same wciskaja sie trójkąt oraz krzyżyk co powoduje zmiane broni oraz podskok. Nad strzałkami w fifa 13 kompletnie nie da sie zapanowac ale zauwazylem ze przyciski z prawej strony pada szaleją zazwyczaj po wcisnieciu lewego analoga  (w obu grach uzywa sie go dosyc czesto).
W innych grach w ktore gram tylko na signle player (Max payne 3, mafia 2, gran turismo5) nie ma zadnego problemu ale w nich wogole nie wciska się lewego analoga. Dodam jeszcze, ze zawsze podczas gry jestem zalogowany do psn i podlączony do internetu.
 A teraz najciekawsze!! W koncu nie wytrzymalem, (wiadomo jak to jest podczas gry online) rozbilem pada kilkoma uderzeniami o sciane. Bylem przekonany ze jest to jego wina bo byl dosc stary.  
W oczekiwaniu na nowy kontroler poprosilem kolegę zeby pozyczyl mi swoj i wyobrazcie sobie jak bardzo sie zdziwilem kiedy po odpaleniu "wspaniałej" fify 13 gra zachowuje sie identycznie. Przyciski nadal sie wciskają !!! Kolega zapewnia ze sam grał na nim w fife i nie mial zadnych problemow.
Czy ktoś mi wyjasni o co tutaj chodzi ?  Jest to ewidentnie problem z konsolą lub jej oprogramowaniem.

Będę wdzięczny za kazdą sensowną odpowiedź, jezeli cos zle opisalem prosze zwrocic uwagę a sprecyzuje.

Pozdrawiam
Suspect

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 3 (1 205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Re: Przyciski na padzie same sie wciskają. Na innej konsoli pad dziala poprawnie!!

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 3 (1 176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Re: Przyciski na padzie same sie wciskają. Na innej konsoli pad dziala poprawnie!!

Ten pad u kolegi dziala poprawnie a u mnie nie... zobacze co bedzie jak nowy pad przyjdzie.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 3 (1 165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos