Odpowiedz
14 lut 2014
Przez zadanielek

Member

Playstation Staff

TVN PLAYER

4 Odpowiedzi 3 737 Wyświetleń Stworzony 14-02-2014

Cześć,

Mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi pomóc z TVN Player na PS3 (wersja Super Slim)

Mam najnowsze oprogramowanie i widze tylko AXN, IPLĘ i YOUTUBA. Brak aplikacji do zainstalowania TVN PLAYER.

Pisałem do Centrum Obsługi Klienta PlayStation, ale spuscili mnie na drzewo, piszac ze niektorzy uzytkownicy nie maja i pracują nad tym. Aplikacja weszla na PS3 w 2012 roku a oni do stycznia 2014 pracują nad tym, żeby sie pojawiła u wszystkich uzytkownikow. Kpina.

Pomoże ktoś ?

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 5 (3 737 wyświetleń)
0 Kudos
Level 9

Playstation Staff

Re: TVN PLAYER

[ Edytowane ]

Cześć,

spróbuj tych 3 porad, co prawda dotyczą innych aplikacji, ale może uda się z TVN Player. Daj znać, czy któraś działa.

1. Przywróciłem domyślne ustawienia konsoli (uwaga, tylko ustawienia. Nie formatowałem dysku). Konsola się zrestartowała, jednak po tym YouTube wciąż nie było w "TV Services".

2. W związku z tym, że zmiana języka konsoli z powrotem na polski nie przynosiła skutku, dokopałem się do opcji zmiany języka konta Playstation. Jest ona dostępna w przedostatniej kolumnie XMB, pod "Account Management". Ustawiłem na polski. Uruchomiłem ponownie konsolę. YouTube pojawiło się.

Zakładam, że to właśnie język był problemem, ale nie mam 100% pewności, czy reset ustawień konsoli, który wykonałem na początku, nie miał jakiegoś wpływu. Sugeruję sprawdzić najpierw drugą opcję

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/PS3-FAT-brak-Youtube-brak-pomys%C5%82%C3%B3w/m-p/199...

3. sprawdź czy masz pobraną i zainstalowaną usługę PlayStation Home. Jeżeli nie, pobierz i zainstaluj ją, a następnie uruchom ją na chwilę. To powinno pomóc aktywować inne tego typu usługi, widoczne w menu konsoli.

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/TVN-Player-brak/td-p/17258022

0 Kudos
Wiadomość 2 z 5 (3 732 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Playstation Staff

TVN PLAYER - nie moge odpowiedziec w wątku

Cześć

Kilka dni temu założyłem wątek o TVN Player. Widniej tam jedna odpowiedz. Nie moge natomiast dodać odpowiedzi do tego wątku. Był to moj pierwszy watek na forum. Czy coś robie nieprawidłowo?

Pozdrawiam

0 Kudos
Wiadomość 3 z 5 (3 697 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Dotyczy: TVN PLAYER - nie moge odpowiedziec w wątku

Niestety rozwiązania opisane przez ORZELEK69_PL nie przyniosły rozwiązania problemu. TVN Player jak nie było tak nie ma :smileysad:
0 Kudos
Wiadomość 4 z 5 (3 691 wyświetleń)
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Dotyczy: TVN PLAYER - nie moge odpowiedziec w wątku

Niestety z tymi kanałami jest problem i nie ma dobrego rozwiązania. U niekórych pomaga zmiana języka konta na inny, inni zakładają nowe konta i profile tylko aby zainstalować kanał, etc.

Ja na ten przykład choć bym się dwoił i troił to nie mam możliwości zainstalować aplikacji YouTube... ale TVN Player mam.

To chyba jest tak rozwiązane, aby było sprawiedliwie. Jedni mają to a inni tamto :smileyhappy:

0 Kudos
Wiadomość 5 z 5 (3 667 wyświetleń)
0 Kudos