Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

Już mam konto SEN

Witaj z powrotem!

Jestem nowy!

Zajmie tylko kilka minut

• 73

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

23 sie 2009
Przez tank215_

tank215_

35%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post

Gry na PS3 dla 10latka

[ Edytowane ]
31 Odpowiedzi 5 701 Wyświetleń edytowane 03-08-2010

Jakie polecacie dla 10 latka. Fajne i nie za Agresywne.

PS.

Prince of Persja PL. juz mu kupiłem (Rachet Clanka  też ma)

Odpowiedz
0 Kudos
ETYKIETY:
02
/16

Lethal_Doze

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Lethal_Doze
Zaakceptowane Rozwiązania
Lego Star Wars, Lego Indiana Jones, Wall-E (mogą być za dziecinne) może SOnic Unleashed, Fifa
Message Edited by Lethal_Doze on 23-08-2009 04:38 PM
Odpowiedz
0 Kudos

Re: Gry na PS3

[ Edytowane ]
04
/16

Neq

87%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Neq

Hello!

Ja ze swojej strony polecam kupno Motorstorm obojętnie której części, Ice Age 3 wszelkie gry z Harrym Potterem,  Buzzy (jeśli lubi rozwijać swoją wiedzę o świecie), Elefunk i jeśli posiadasz kamerkę do PS3 to wszystkie gry na niej dotępne, a zimą koniecznie kup mu EyePet :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos

Image and video hosting by TinyPic>
06
/16

Alcaa

89%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Alcaa
"nie za Agresywne"
"polecam kupno Motorstorm obojętnie której części"

Jeśli MS, nie dopuszczaj go do online, bo jego zasób przekleństw powiększy się tak jakby do szkoły poszedł.
Polecam wszystkie LEGO i np. Kung Fu Pandę.
Ewentualnie jakieś gry na licencjach filmowych jeśli dziecku jakiś film się bardzo podobał.
Odpowiedz
0 Kudos

Beta Tester
09
/16

Klimat_GTK

• Beta Tester
87%
09 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Klimat_GTK
jeśli brak Ci jakiego kolwiek pomysłu to masz tu gry E+10
http://www.gamestop.com/browse/search.aspx?N=141+56&No=0

a tu E
http://www.gamestop.com/search.asp?N=141+51
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

scoobiedooya

41%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
scoobiedooya

Super temat. Zobaczę w co mój 10 latek gra. W Sonic Unleashed doszedł do statku latającego i nie może go przejść - przestał grać...

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

scoobiedooya

41%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
scoobiedooya

W chwili obecnej gra w Smash Cars (demo). Odpowiednia gra na ten wiek - wyscigi sterowanym samochodzikiem po plaży, jak wyścigówka najedzie na plażowicza to delikwent nie kulturalnie rzuca autkiem na gorszą pozycję.

Odpowiedz
0 Kudos

04
/16

frickenchicken

95%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
frickenchicken
LittleBigPlanet?
Odpowiedz
0 Kudos

05
/16

Dzbwu00

68%
05 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Dzbwu00

O tak, Little Big Planet to pozycja obowiązkowa, a na PSS można znaleźć ciekawe gierki "MINIS".

Odpowiedz
0 Kudos

05
/16

tata_arek

96%
05 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
tata_arek

the sipsons game, modnation racers, lbp

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

Krzychu7PL

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Krzychu7PL

Jakieś wyscigi mu zakup np. shifta

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

RoBaK_pl

48%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
RoBaK_pl
little big planet :D
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

Anoobinator

40%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Anoobinator

Super, że ktoś rozpoczął taki wątek. Jednakże przewiają się tu 1-2 gry... LBP to generalnie must have, ale co dalej? ile można grać w jedną grę? Fajnie by było mieć z 3-4 pozycje którymi można by wachlować ;) A najlepiej pograć razem z owym 10latkiem na split-screenie. Jest w ogóle coś dobrego na podzielony ekran dla wspomnianego przedziału wiekowego?

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Gry na PS3 dla 10latka

04
/16

ps_placek

97%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
ps_placek
Modnation racers , littlebigplanet , toy story 3 , eyepet ;)
Odpowiedz
0 Kudos

Award Winner
06
/16

spiderszczebl

• Award Winner
96%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
spiderszczebl
A ja polecę gry z serii LEGO, np LEGO: Harry Potter, LEGO: Indiana Jones.. Bardzo fajne gierki zarówno dla młodszych jak i starszych graczy, jest możliwość gry na jednym ekranie w 2 osoby także świetna ozycja dla tych, którzy chcą pograć wspólnie. Do gry jako drugi gracz można dołączyć w każdym momencie i nie przeszkadza to w rozgrywce. Gra daje sporo zabawy przez wiele godzin, sporo rzeczy jest tam do zrobienia więc będzie to dla dzieciaka nie lada wyzwanie:) Polecam.
Odpowiedz
0 Kudos

MVP
09
/16

Rafa_Ello

• MVP
97%
09 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Rafa_Ello
Zależy co lubi robić (bardziej samochodziarz czy sportowiec, albo czytelnik Harrego Pottera czy Tolkiena).
Na MOVE, żeby się ruszał - Sports Champions albo Racket Sports, bez MOVE ze sportowych np. FIFA
Z gier rozwijających to np. Buzz Świat Quizów i LittleBigPlanet (ze względu na tryb tworzenia)
Dla artysty - SingStar z mikrofonami albo RockBand z gitarą
Dla miłośnika Tolkiena możesz spróbować Aragorn's Quest na MOVE (bardziej rysunkowe ale można grać we dwóch w trybie kooperacji - UWAGA! Tylko po angielsku, ale my w dzieciństwie też lekko nie mieliśmy :D )
Może być ModNationRacers, Burnout Paradise ale jest masa innych wyścigów.
Dla miłośnika dzieł rodem z Japonii (i aktualnych bajek dla dzieci) to może Bakugan-Battle Brawlers i chyba teraz nowa część się pojawiła (Nowa Vestroia czy jakoś tak).
Z rodzinnych to EyePet (dziecinny, dobrze jak jest do niego młodsze rodzeństwo :) ) czy Start The Party na Move (Na polecenie Ibisza każdy wali krety po głowie itp. :D)
No i chyba jedna z dopuszczalnych strzelanek dla tego wieku to "The Shoot" (też Move).

W ogóle uważam, że Move dla dziecka(dla nas też) to jest Good Move :). Trzeba się ruszać zimą zamiast się garbić i odciski na tyłku (i palcach) hodować:)

Oglądaj gameplaye na youtube potem ściągaj dema z PSStore, patrz na ograniczenia wiekowe, żeby 18+ nie kupić, czytaj opinie w sieci :). Powodzenia ;)
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

Anoobinator

40%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Anoobinator

Gry Lego zostały już przez niego ukończone jeszcze na PC ;) i jak stwierdził już mu się nie chce w nie grać, bo są za dziecinne :D. 10 lat to na tyle 'trudny' wiek, że niby jeszcze czymś by się pobawił, ale już chciałby coś doroślejszego (ja mam problem na mikołaja co mu kupić) i na dobrą sprawę nie wie za bardzo co mu się podoba - niby lubi jakieś roboty, potwory... ale przeciez mu nie kupię np. Turok'a (Transformers już przeszedł). Ale co ciekawe, łupie od bardzo dawna w Spore. Kupiłem mu te 2 dodatki i to mu wystarcza aby sobie usiąść i pocisnąć ze 2 godzinki, i jakoś mu się nei nudzi.

Jak żona mówi,  dobrze by było mieć coś na 2 osoby abym mógł się z młodym "pointegrować". Plz powiedzcie, że znacie coś dobrego na 2 osoby naraz (ew jakieś tury, na zmianę).

dzięki

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos

Beta Tester
08
/16

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Schemat
No a ten Little Big Planet już mu kupiłeś? ;P Gra jest na 2 osoby (kooperacja), a nawet na 4. Jeżeli nie to pędź do sklepu ;P Jeżeli chciałbyś wyścigi to zdecydowanie ModNation Racers. Napisz nam czy masz już te tytuły bo jeżeli nie to uwierz mi, już wiesz co mu kupić na Mikołaja ;) Szczerze to obstawiam nawet bardziej MNR, ale jeżeli nie chcesz wyścigów to wybierz LBP ;)
Odpowiedz
0 Kudos

Uploaded with ImageShack.us
02
/16

Anoobinator

40%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Anoobinator

Właśnie wczoraj zakupiłem wersję GOTY z allegro :) Modnation miałem w zestawie z konsolą.  Ale wiesz... święta blisko :D

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]
Beta Tester
08
/16

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Schemat

I świetnie postąpiłeś! :Thumbs: Jeżeli mam być szczery to pewnie to Wam na razie wystarczy ;) Ale jeżeli usilnie szukasz czegoś jeszcze to mogę ewentualnie spróbować polecić Ice Age 3, gdzie jest tryb multi-player, ale przyjmujący jedynie formę mini-gier. Niemniej sama gra dla starszy osób nie jest specjalnie ciekawa, ale już dziecku tryb dla jednego Gracza, może się spodobać.

W razie co, drobna recka:

http://www.pslifestyle.pl/game/details/id/219/char/i

Minimalna kooperacja jest również w Monsters vs. Aliens, ale przyjmuje ona jedynie formę pomocy pierwszemu Graczowi. Wygląda w ten sposób, że pierwszy Gracz przechodzi grę, a druga osoba, przy użyciu "celowniczka" toruje mu drogę i ułatwia tym samym przejście danej planszy.

http://www.pslifestyle.pl/game/details/id/51/page/4/char/m

Niemniej mówię, dla dziecka mogę polecić, ale jeżeli miałbyś w to grać Ty Anoobinator, to mógłbyś się już nieźle ponudzić. A polecam chyba tylko z tego względu, że te gry są kierowane głównie właśnie do dzieci, zaś cena za nową grę oscyluje w granicach 80 zł.

Odpowiedz
0 Kudos

Uploaded with ImageShack.us
02
/16

Anoobinator

40%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Anoobinator

Dzięki dzięki :)

Ja mogę się nudzić przy tych jego grach. Ja mam swoje na PC, w które gram poza jego oczami. Konsola niestety stoi w centralnym miejscu w domu i nie sposób popykać w zabijaczki tudzież inne krwiste nożówki. 

Jestem w stanie się zmusić i pyknąć w dziecinne gierki, gdy gramy jednocześnie. Takie coś mi odpowiada i tego właśnie szukam :). Rok temu nie miałbym problemu i po prostu kupiłbym wszystkie z serii LEGO, tam można grać jednocześnie. Ale teraz... przez chwilę żalowałem, że kupiłem PS3 gdy zobaczyłem jak sucho jest jeśli chodzi o taki typ gier. Większość jest single lub multi w necie, szkoda.

Odpowiedz
0 Kudos

Zaawansowane
Dodawanie załączników wymaga zalogowania