Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

Już mam konto SEN

Witaj z powrotem!

Jestem nowy!

Zajmie tylko kilka minut

• 102

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

10 lip 2012
Przez sebek8907

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post

PlayStation 3 czy Xbox 360

16 Odpowiedzi 1 849 Wyświetleń Stworzony 10-07-2012

Witam posiadam ps3 ponad 3 lata i nadal nie wiem tak do końca co jest lepsze miałem xbox 360 , ale po roku czasu go sprzedałem jednym słowem jest do dupy , a ps3 rządzi .  A teraz ostatnio czytałem wiele o konsolach na forum (tu i tam) i teraz już nic nie wiem :) . Ja rozumiem że raz jest na ps3 lepsza grafa , a raz na Xbox 360 , powiedźcie która jest lepsza .

Odpowiedz
0 Kudos
ETYKIETY:
02
/16

Grzesiekpolska1

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Grzesiekpolska1
Zaakceptowane Rozwiązania
Nikt Ci nie da jasnej i obiektywnej odpowiedzi na to pytanie.
Odpowiedz
0 Kudos

Re: PlayStation 3 czy Xbox 360

02
/16

lukasz1989

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
lukasz1989

Jedna jak i druga ma swoje plusy i minusy, ale ogólnie obie są bardzo dobre

Odpowiedz
0 Kudos

04
/16

Zetwoo

96%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Zetwoo
Jeśli bardzo lubisz gry i jesteś człowiekiem którego na to stać, obie konsole możesz sobie zafundować. Wtedy wady jednej możesz podleczyć plusami drugiej i vice versa. Z tego co wiem wadą Xbox'a jest gra internetowa i to całe konto Gold. Z mitów (bo sam jej nie miałem) wiem, że do gry po necie wymagane jest konto Gold (płatne), a chociażby na "Pleju" za PS Plus masz wiele bardzo ciekawych opcji, jak chociażby wiele darmowych gier. To tylko jeden mały aspekcik, a jest ich mnóstwo. Ja gdybym miał wybierać pozostałbym chyba jednak przy PS3, bardziej mi odpowiada. Ale tak jak mówiłem, jeśli Cie stać, fundnij sobie obie konsole :)
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

paolo985

60%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
paolo985

Największą wadą x360 jest to że za granie na sieci trzeba płaćić , w sumie nie tylko za granie , za wszystkie usługi sieciowe np. youtube itp. playery trzeba płacić żeby oglądać . Mam obje konsole ale to PS3 w moim wypadku stoi na półce a Xbox spakowany w kartonie bo wieczne był z nim problem , ale może dlatego że posiadam pierwszą wersje tej konsoli która była bardzo awaryjna . 

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907
Tak jest czeba placic prawie za wszystko w xbox 360 , kumpel ma . Ale pod zgledem co te dwie konsole maja w sobie to Japonczycy lepsza technologie oferuja . Prawda
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

paolo985

60%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
paolo985

Bez dwóch zdań  PS3 jest bardziej zaawansowana technologicznie od XBOX360 , wpływ ma na to między innymi fakt że konsola MS miała swoją premierę kilka lat przed PS3 . Gry multiplatformowe wyglądają niemal identycznie na obu sprzętach ale jeśli chodzi o o ekskluzywne wydania to moim zdaniem PS3 bije na głowe X360 , jedyna gra która potrafiła mnie przyciągnąć do X360 to seria Gears of War .

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907

Rozumiem . Konsola Xbox 360 miała premiere rok wcześniej , od ps3 paolo985 . Jestem też ździwiony xbox ma napęd DVD o pojemności 8,5 GB (tylko tyle ma i dobrze wygląda grafa) a ps3 ma BD napęd i o wiele większą pojemność płyty . I dlatego nie rozumiem jak Xbox może konkurować ps3 przecież na taką płytę nie można tyle grafiki wrzucić to jest tylko 8.5 GB

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

paolo985

60%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
paolo985

Masz rację , wydawało by się że 8,5 gb to mało a żeby upchnąć tekstury w wysokiej rozdzielczości a prawda jest taka że większość gier w które gramy nie zajmuje tyle miejsca , ja osobiście narazie trafiłem na dwie gry ( kupione z PSS )  które potrzebują wiecej niż 10 gb na dysku jest to Uncharted ( ok 19 gb ) i Uncharted 2 (20 gb ) , jest jeszcze DC Universe Online ok 18 gb ale to wyjątki , większość gier jest pomiędzy 4 a 8 gb . A jeśli chodzi o porównywanie ze sobą PS3 i X360 to myśle że z X360 wyćiśnięto już wszystko co się dało a możliwośći PS3 nie są wykorzystane w 100 %. Takie gry jak Uncharted wyglądają graficznie świetnie i dają nadzieje że z PS3 można wykszecać jeszcze więcej mocy . 

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]
02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907

Uncharted tak to piękna gra wyłącznie na ps3 :)  jednym słowem to ps3 rządzi

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907
Jeszcze powiem o plytach 8,5 gb . Battlefield 3 na ps3 wyszedl na 1 plycie , a na xbox 360 2 dwoch plytach na 1 plycie jest kampania solo a na 2 jest gra online i kumpel mial problem z nia jak chcial zagrac online to czasami pokazywalo na ekranie zeby wlozyc plyte nr. 1 . Co wcale na plycie nr. 1 nie ma online
Odpowiedz
0 Kudos

03
/16

Tobi1989PL

98%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Tobi1989PL

Ja powiem tak, też miałem dylemat co wybrać: PS3 czy XB360... Zwróciłem uwagę na to jakie gry wychodzą na jaki sprzęt, a nie na to, która gra, na czym wygląda lepiej. Wybrałem mądrze - PS3, tyle gier na wyłączność i to jakich. Nie powiem... XB360 też bym chciał mieć, ale tylko kilka tytułów mnie interesuje: Alan Wake, Fable i Wiedźmin. No ale to za mało, by sypnąć parę stów na nową konsole.

Btw może i to zadecydowało, że od 8 roku życia mam sentyment do PlayStation

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907
Tobi1989PL ja tez bym zagral w Alan Wake . Ale 2 lata temu sprzedalem Xbox 360 i nie zaluje ;) w sumie , mam ps3 od 3 lat i mi pasuje . Ja poprostu napisalem ten nowy watek poprostu chcialem znac wasza opinie
Odpowiedz
0 Kudos

Beta Tester
02
/16

Sebatrox

• Beta Tester
96%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Sebatrox

Ja mam PS3 ale nie pogardziłbym Xboxem. Warto byłoby go mieć, chociażby dla samych exów (L4D)  :)

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]
04
/16

Zetwoo

96%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Zetwoo
Wracajac do napedu bd i gier na tych dyskach nagrywanych. Imo moze to byc tez maly zabieg przeciw piractwu, albo byl w czasach gdx bd nie bylo zbyt powszechne.
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

sebek8907

84%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
sebek8907

Zetwoo co ty gadasz , BD wyszedł wraz z ps3 przecież przed premierą konsoli ps3 nie było bd . więc nie pisz takih rzyczy że bd było mniej znane bo to nie prawda . Pewnie nie oglądałeś konferencji jak prezentowali ps3 i jak mówili że stworzyli dla ps3 nowy napę Blu-ray Disc

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]
02
/16

I_MAJEST1C_I

33%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany