Odpowiedz
11 kwi 2012
Przez ps_placek
Member
Playstation Staff

PSN - usunięcie znajomych na konsoli

28 Odpowiedzi 1 650 Wyświetleń Stworzony 11-04-2012

Witam

Przez jakiś tydzień nie włączałem w ogóle konsoli. Parę dni temu włączyłem i zauważyłem iż sami znajomi mi się usunęli, miałem około 50 znajomych , teraz mam 3 o.O . Myślałem że to jakiś mały błąd PSN i że się naprawi samo, niestety nie naprawiło się. Miał ktoś kiedyś podobny problem ? Może da się to jakoś naprawić ?

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 29 (1 650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

PSN - usunięcie znajomych na konsoli

[ Edytowane ]

Tylko w przypadku jeśli ktoś usunął mnie ze swojej listy znajomych:smileywink:

Na pewno nie podpadłeś swoim znajomym?

Poczekajmy może na opinie innych użytkowników i do końca tygodnia zgłosimy ewentualną usterkę. OK?

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 29 (1 641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 6

Playstation Staff

Re: PSN - usunięcie znajomych na konsoli

ja tam usuwam osoby których nie ma dłużej niż 2 lub 3 miesiące lub nie mam z nimi prawie wcale kontaktu no chyba że jest to dobry psn friend :smileywink: dlatego wydaje mi się że zostałeś bardziej usunięty z list znajomych niż to usterka PSN ale to tylko moja opinia :smileytongue: jeśli pamiętasz jakieś PSN ID osób które Cię ci się zgubiły to napisz do nich wiadomość i zapytaj by się upewnić czy cię nie skasowali :smileyvery-happy:
Proszę o nie przysyłanie mi pustych zaproszeń do znajomych (PSN) bo takie automatycznie usuwam

Jeśli koniecznie musisz zobaczyć moje trofea możesz to zrobić
TU :smileyvery-happy:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 29 (1 632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Nie wydaje mi się żeby wszyscy mnie usunęli w ciągu tygodnia, zwłaszcza że rozmawiałem z paroma osobami i mówiły mi że nie usuwały mnie. Miałem już kiedyś bardzo dawno taki problem , ale po ponownym włączeniu konsoli się naprawił. Ciebie również Cass mi wywaliło ze znajomych.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 29 (1 619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

@ps_placek

Ten proble kiedyś pojawiał mi się regularnie, ale od jakiegoś roku czasu zniknął. Włączałem konsole a tam ze 100 osób pojawiało mi się np. 10. Po wyłączeniu konsoli i ponownym włączeniu czasami znikali Ci co byli, a pojawiali się tych co nie miałem kilka min wcześniej. Usterka sama się naprawiała zazwyczaj na następny dzień, więc nie ma co panikować :smileywink:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 29 (1 612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Dzięki :smileywink:, trochę mnie pocieszyłeś. Zobaczymy może ponownie samo się naprawi :smileywink:.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 29 (1 604 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

I lipa... znajomi nie wrócili , muszę zapraszać od nowa... Psychopath-PL i znajomy o nicku noobix100 również mieli ten problem czyli to błąd PSN.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 29 (1 559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Mam niestety ten sam problem. Mało tego także na witrynie psn jest napisane, iż nie posiadam znajomych... Troszeczkę smutno.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 29 (1 295 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Witaj Maxgalley,

Na Twoim koncie widzę jedynie wysłane przez Ciebie 1 zaproszenie do grona znajomych. Ilu znajomych posiadałeś przed wystąpieniem tego problemu?

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 9 z 29 (1 275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Mam ten sam problem 1 dzień nie było mnie na konsoli i nie mam już żadnego znajomego :smileysad: o dziwo na stronie PSN gdy się zaloguje na konto to wszystkich znajomi mam na liście :smileytongue: co robić ???
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 10 z 29 (1 179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos