Odpowiedz
16 cze 2010
Przez Cassiopaea
Beta Tester
Playstation Staff

PlayStation Plus - Wasze opinie

[ Edytowane ]
143 Odpowiedzi 2 450 Wyświetleń edytowane 16-06-2010

Z pewnością zapoznaliście się z niejednym artykułem dotyczącym nowości, jaką mogliśmy usłyszeć podczas wczorajszej konferencji E3, mowa oczywiście

o PlayStation Plus!

Jak na razie podane informacje nie są bardzo ścisłe, jednak zapowiada się interesująco i Wy z pewnością macie jakieś zdanie na ten temat, którym moglibyście się podzielić z innymi, oczywiście zachowaniem odpowiedniej kultury pisania:smileyhappy:

Przychylni jesteście tej możliwości i myślicie, że w przyszłości skorzystacie z tej usługi?

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 144 (2 450 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Dotyczy: PlayStation Plus - Wasze opinie

[ Edytowane ]

Fajny bajerek. Nie dało rady troszkę taniej???

Czy np.: piosenki z singstore będą traktowane jako DLC?

Czy wykupując abonament będę je mógł wszystkie ściągnąć bez dodatkowych kosztów??? 

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 144 (2 436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Na poczatku bylem troche zaszokowany bo darmowe PSN to jeden z plusow PS3 nad X-Boxem. 

Potem przysluchalem sie dokladniej prezentacji i jezeli rzeczywiscie bedzie to bardziej na zasadzie prenumeraty magazynu o grach gdzie co miesiac dostaje sie jakas gre lub dodatki to moim zdaniem to fajna oferta. Ciekaw jestem na jakiej zasadzie beda te trzy darmowe miesiace. Super by bylo gdyby bylo to dla wszystkich na sprobowanie ale raczej bedzie to bonus dla zapisujacych sie wczesnie.

Osobiscie rozstaje sie z PS3 na jakies 2 -3 miesiace od Lipca wiec nie bede pierwszy w kolejce po Playstation Plus ale za to bede mial okazje pocztac opinie innych na ten temat i zdecydowac pozniej czy sie oplaca. Jesli mialbym decydowac dzisiaj to chyba bym sie zapisal ale niekoniecznie na caly rok.

Me
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 144 (2 395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Playstation Staff

1. Myślałem, że z tą opcją będzie Cross Game Chat albo nowy XMB , ale niestety nie ma. Choć takie plotki krażyły po internecie.

2. Z tego co słyszałem ma być dana gra Wipeout HD w premiere PSN+ więc i tak miałem kupić te grę więc wykupie abonament na 3-mce jeśli przez ten czas sony będzie mnie mile zaskakiwać wykupie wtedy na rok.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 144 (2 367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

[ Edytowane ]

Chyba się skuszę, bo wygląda interesująco, ale mam 4 pytania.

1. Jak wykupić PlyaStation Plus?

2. Można to zrobić wcześniej, czy dopiero w dniu premiery?

3. Jak to jest w przypadku nieprzedłużenia abonamentu? To co ściągnąłem (np. darmowe gry, dodatki) stracę/nie będę mógł ich używać?

4. Użytkownicy będą mieli jakiś wybór odnośnie darmowych gier/dodatków itp., czy będzie to z góry narzucone?

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 144 (2 361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

3. Z tego co mowili to darmowe gry mozna uzywac tylko kiedy ma sie wykupiony abonament.
Me
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 144 (2 358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

Mnie tak naprawdę interesuje jak to będzie z tymi DLC. Czy faktycznie będzie to darmowe i czy wszystko czy wybrane tylko oraz czy będzie to działać jak się skończy abonament czy tylko na abonamencie. Jeżeli tylko jak się będzie miało plus to jak dla mnie jest to nieopłacalne i nie będę z tego korzystać. Jak będzie więcej konkretów wtedy będzie można się zastanowić :smileyhappy:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 144 (2 337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

"Jeżeli wykupisz roczne członkostwo do 3 sierpnia 2010, otrzymasz nie tylko wszystkie opisane wyżej funkcje, ale także kopię nagradzanej gry platformowej na system PlayStation 3, LittleBigPlanet."

A jak już mam LBP? xD

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 144 (2 313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Playstation Staff

Masz jakies potwierdzenie tego newsa? bo raczej nie wierze zeby wysyłali LBP

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 9 z 144 (2 276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

W pewnej reklamie jeżeli się nie mylę jest taki tekst: make belive. To chyba jest odpowiednie w tym miejscu :smileywink:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 10 z 144 (2 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos