Odpowiedz
Level 1

Re: Zmiana kraju na PSN

KoSzNik z tą pracą trochę za wcześnie =] a co do gier na innym koncie to jak np. kupie coś w PSN to przecież będzie tylko na polskim koncie a na tamtym chyba nie? np. jakieś gry z psn?
Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 21 z 75 (3 618 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

[ Edytowane ]

Więc przestańcie utrudniać ŻYCIE!!!
Też bym z przyjemnością zmienił kraj.Mam konto na PL a mieszkam obecnie w UK Więc póki takiej opcji niema kupuję na koncie UK lub karty PSN z PL.
ZMIANA ADRESU powinna być dostępna:smileysad:

0 Kudos
Wiadomość 22 z 75 (3 565 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Zmiana kraju zamieszkania

Witam serdecznie .

Mam taki problem  a mianowicie gdy kupiłem PS3 mieszkałem w Polsce i zakładałem konto w playstation Network na polskim adresie itd . Posiadałem karty z polskiego banku na playstation Store robiłem zakupy itd . Lecz teraz mieszkam za granicą i mam konta w banku w kraju w którym jestem obecnie i tu zaczyna się mój problem ponieważ numer karty i rodzaj moge zmienić ,adres zamieszkania także ,ale kraju juz nie moge zmienić i w danych bilingowych mam nowy adres i numery karty (bo to moge zmienić ) ale Country/Region jest cały czas Polska i niestety nie moge doładowac portwela ponieważ system nie przepusci jeżeli dane sie nie zgadzaja.

Wiem tyle że moge to ogarnąć w ten sposób że kasuje stare konto i zakładam nowe i po kłopocie ,ale szkoda mi bo troszke już nazbierałem różnych trofeów a tak musiałbym zacząć wszystko od nowa .

Jeżeli ktoś wie jak to ogarnąć nie tracąc konta to bym był wdzięczny

Pozdrawiam

0 Kudos
Wiadomość 23 z 75 (3 631 wyświetleń)
0 Kudos
Level 7

Re: Zmiana kraju zamieszkania

Nie da się zmienić kraju zamieszkania, bez kasowania konta.

Soul

0 Kudos
Wiadomość 24 z 75 (3 622 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2

No tak, ale jeżeli np posiadasz dwa obywatelstwa to jesteś w stanie posiadać konta w obydwu krajach, legalnie :smileyhappy: Tak jak ja na chwilę obecną posiadam dwa legalne konta, Polskie i Włoskie :smileytongue: Sam właśnie się orientowałem, ponieważ chciałem mieć tylko jedno konto. Niestety, Europa jest zacofana i jest to dla nas niemożliwe. Natomiast Japończycy mogą zmienić w swoim koncie wszystko, nawet PSN ID. Może z PS4 pojawi się taka możliwoś, ale sądzę, żę to tylko złudna nadzieja.

0 Kudos
Wiadomość 25 z 75 (3 347 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Re: Aktualizacja profilu

[ Edytowane ]

witam mam jeszcze wiekszy problem zmienilem miejsce zamieszkania mieszkam teraz w uk jednak nie moge zmienic adresu opcja zmiany kraju jest zablokowana prosze o pomoc chodzi oczywiscie o konto PSN

0 Kudos
Wiadomość 26 z 75 (3 341 wyświetleń)
0 Kudos
Level 4

Re: Aktualizacja profilu

Kraj można wybrać tylko przy zakładaniu konta. Później zmiana na inny jest już niemożliwa (ewentualnie pozostaje założyć nowe konto).

0 Kudos
Wiadomość 27 z 75 (3 327 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Zmiana adresu

Witam,

mam taki problem że zmieniłem państwo i chciałbym zmienić sobie adres i ogólnie państwo bo usługa do kupywania mi dodatków jest potrzebny tylko teraz szukam na playu i na necie na stronie playstation i wyskakuje że serwis jest nie dostępny.

0 Kudos
Wiadomość 28 z 75 (3 316 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Witam

Mam problem ponieważ założyłem konto PSN w Anglii i tam ciągle mieszkam,bezmyslnie wybrałem kraj (POLSKA) a nie wiedziałem co to zmieni a teraz wiem..nie moge zakupywać żadnych żeczy z PS store..czy jest jakas mozliwosc zmiany tego,na pewno nie przez ustawienia bo nie można..

0 Kudos
Wiadomość 29 z 75 (3 198 wyświetleń)
0 Kudos
Level 5

~NaughtyBoy1994 Nie da się, jedynie poprzez założenie nowego konta

0 Kudos
Wiadomość 30 z 75 (3 190 wyświetleń)
0 Kudos