Odpowiedz
20 lis 2009
Przez Mieszko99
Member
Playstation Staff

Aktualizacja PSP na soft'a 6.20...

17 Odpowiedzi 12 483 Wyświetleń Stworzony 20-11-2009

Witam! Mam pytanie związane z aktualizacją;

Nie mogę zaktualizować systemu z UMD bo nie mam żadnego nowego dysku, a także nie mam bezprzewodowego internetu.

Na oficjalnej stronie jest możliwość ściągnięcie tego softu na kompa, a później na PSP. Tylko jak mam to zrobić??? Gdzie mam wrzucić ten plik (EBOOT.PBP). Proszę o dokładną lokalizację!

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 18 (12 483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Re: Aktualizacja PSP na soft'a 6.20...

PSP\GAMES\UPDATE o ile się nie mylę. Jeśli dobrze wgrasz update pojawi się na liście gier. Gdzieś na stronie jest instrukcja, ale nie mam teraz czasu szukać.
Raptr Gamercard
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 18 (12 451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Thx spróbuję! :smileywink:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 18 (12 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

[ Edytowane ]
Bardzo dziękuję, uczyniłeś mnie szczęśliwym! :smileyhappy: (Miałem softa 4.10 :smileywink:)
Message Edited by Mieszko99 on 21-11-2009 07:16 AM
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 18 (12 421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

siemka, mam ten sam problem. mam soft 5.55 i chcę wgrać 6.20 ale nie wiem gdzie go umieścić, możesz pomóc?

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 18 (11 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

A czytać umiesz ? 4-5 postów wyżej masz odpowiedź....

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 6 z 18 (11 339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Ty madraliński babci wnusio, grzeczniej troszkę. Jakbym był taki cwany jak ty i oblatany w te klocki to bym Ci cennego czasu nie zabierał oki? Jak jesteś tak wszech wiedzący i mądry to po co udzielasz sie w pomocy? Skoro ktoś grzecznie się pyta pasowało by grzecznie odpowiedzieć a nie robić z Siebie Boga w tej kwesti. Skoro to juz wyjaśniliśmy zapytam jeszcze raz, mam soft 5.55 i nie ma czegoś takiego  co tam napisane kilka postów wyżej. Na oficjalnej stronie jest pokazana instrukcja że należy kliknąć na system update a ja mam ikonkę network update i nie mogę zaktualizować softu bo nie mam bezprzewodowego nata w domu. Jeżeli Twoja duma nie ucierpiała to poprosze o podpowiedź jak to zrobić. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 7 z 18 (11 300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

W drugim poscie jest to opisane, czego dokadnie nie rozumiesz? Wtedy bedzie latwiej...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 8 z 18 (11 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

w poście o którym piszesz jest napisane PSP\GAMES\UPDATE u mnie nie ma czegos takiego dlatego zadałem pytanie gdzie dokładnie moge to znaleźć bo nawet jak wgram update do katalogu gry to psp widzi ten plik ale wyświetla go jako corrupt data. Jeżeli możesz i masz ochote mi pomóc to proszę o pomoc. Nie musisz za mnie szukać instrukcji jak to zrobić ale może sobie przypominasz gdzie mogę znaleźć jak to zrobić. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 9 z 18 (11 321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

mokotowianin wrote:

w poście o którym piszesz jest napisane PSP\GAMES\UPDATE u mnie nie ma czegos takiego .

A w jaki sposób poprzednio aktualizowałeś soft? Jedyne co mi przychodzi do głowy to podłącz konsole do kompa i po prostu utwórz ręcznie na Memory Sticku powyższe foldery - w folderu PSP utwórz GAMES a w nim UPDATE po czym wgraj soft do tego ostatniego folderu. Niezapomnij nazwać je z dużych liter bo inaczej nici.  

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 10 z 18 (11 317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos