Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

Już mam konto SEN

Witaj z powrotem!

Jestem nowy!

Zajmie tylko kilka minut

• 142

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
09 mar 2010
Przez Karakatka

Karakatka

30%
02 Ranga
Postęp

PSP-3004 po Polsku

[ Edytowane ]
51 Odpowiedzi 7 592 Wyświetleń edytowane 09-03-2010
09 mar 2010
Przez Karakatka

Witam

Chiciał bym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wgrania bąć uaktualnienia softu na języku polski w psp.

Mianowicie chodzi mi o to, że gdy urzywam internetu w systemie PSP<konsoli> zamiast polskich znaków wyskakują mi różne inne. Konsola zakupiona była w polsce :)
Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

turbo-ff

54%
02 Ranga
Postęp
turbo-ff
Zaakceptowane Rozwiązania

Było by miło gdyby Sony zwróciło na nas uwagę może solidna petycja naprawdę pomoże jednak to i tak ich wola co zrobią, a jak widać nie mają zamiaru nic zrobić mnie osobiście angielski nie robi problemu jak zresztą większości z was jednak Polski byłby bardziej odpowiednim językiem dla nas.

Jeżeli już nie język to chociaż czcionka byłaby miłym gestem bo krzaki są irytujące po prostu, w ogóle to Sony powinno jeżeli sami przeglądarki nie potrafią zrobić udać się do Opera Software (jak Nintendo) i właśnie Operę na PSP jako przeglądarkę zainstalować.

Co tu dużo o języku mówić skoro nasz "stary kontynent" jest olewany i PSN Store mamy zawsze do tyłu, i słyszymy ciągle, że to wina wydawców i nic nie da się zrobić ja rozumiem, że może i to wina wydawców ale kto mi wyjaśni fakt, że gra jest w sklepie za rogiem, a nie ma jej drogą elektroniczną dla mnie to śmiech jest, zresztą ceny wersji elektronicznych to też śmiech w porównaniu do pudełkowych.

Jedyne czego bym sobie życzył to usłyszeć/przeczytać oficjalne wyjaśnienie tych problemów z językiem,czcionką i wydawaniem gier na PSN Store. Co jest takie w tym trudne dla korporacji  zatrudniającej tysiące pracowników na całym świecie, że nie potrafią zrobić tego co na siłę i nielegalnie ale jednak zrobiły jednostki że ktoś potrafił sobie dać radę z czcionką i językiem, a czego korporacja nie dała rady przez tyle lat zrobić.

Słyszymy potem, że piractwo zabija konsolę ale prawda jest taka: Jak ludzie mają tego nie robić skoro nawet nie jest im dana możliwość kupna gry lub co gorsza ta nigdy nie wyjdzie w danym kraju?! Dlaczego miałbym coś kraść skoro mogę to kupić i być zadowolony nie kombinując nic przy sprzęcie, nie tracąc gwarancji, nie łamiąc licencji. Ale co wiele mówić skoro wszystko dostajemy jako drudzy albo wcale.

Kupiłem PSP Go i nadal uważam, że to świetny sprzęt jednak podejście do "cyfrowej sprzedaży" po prostu leży i kwiczy przypominając komedię Stanisława Barei. Co tydzień przeglądam europejski blog pod kontem updatu sklepu i dziś w USA dodali  "Shin Megami Tensei" Persona 3 Portable kocham tą serię i już bym miał to na konsoli ale oczywiście NIE bo tylko w USA, a kiedy czy i za ile w europie nie wiadomo.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Apel do Sony!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

spiderszczebl

• Award Winner
96%
06 Ranga
Postęp
spiderszczebl
Czujecie sie w jakis sposob oszukani przez to ze nie macie jezyka polskiego? Przeciez dobrze wiedzieliscie co kupujecie i nikt Wam nie kazal.. Sprawa DLC.. DLC robia tworcy danej gry W przypadku LBP wlasnie SONY jest za to odpowiedzialne bo to ich tytul. To tak jakbyscie kupili samochod w podstawowej wersji i nagle zaczeli sie domagac klimy i ogolnego "full wypasu". Poczekac na ewentualne zmiany, uklon w strone graczy byloby najlepszym wyjsciem. Domaganie sie czegos co niekoniecznie jest potrzebne to glupota.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

yoshimitshu77

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
yoshimitshu77

Szkoda tylko gadać...  :(

Odpowiedz
0 Kudos

Apel do Sony!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

Zrobię co mogę, żeby uzyskać odpowiedzi na te pytania nie będzie to łatwe i z pewnością czasochłonne:/

No ale czas pokaże.

Trzymajmy kciuki:Thumbs:

Odpowiedz
0 Kudos

Apel do Sony!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

miroslawkicza

64%
02 Ranga
Postęp
miroslawkicza
jeszcze jedno.( nie będę się rozpisywał bo to nie ma sęsu) ale jakim problemem jest przetłumaczyć kilka komiksów i dać na ten ''deam'' ps store.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

spiderszczebl

• Award Winner
96%
06 Ranga
Postęp
spiderszczebl
Takim samym jakim jest zerknięcie do słownika ("sęsu") po prostu im się nie chce:)
Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Cremek

84%
02 Ranga
Postęp
Cremek

O ile polskie menu nie jest mi specjalnie niezbedne do zycia o tyle mogliby wstawic kodowanie znakow do przegladarki tak aby na stronach nie pojawialy sie krzaki bo to juz strasznie wkurza...

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

Tobi1989PL

98%
03 Ranga
Postęp
Tobi1989PL

Coś mi się wydaje, że nie doczekamy naszych ogonów w tej generacji PSP. Mam nadzieje, że w PSP2 Sony uwzględni nas, a jak nie to nasz odział SCE wkroczy do akcji.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

Sygnaturka naprawiona, a co do ważniejszej reszt będziemy coś pisać/działać, ale wiele sobie nie obiecujmy, najwyżej się miło zaskoczymy:)

Odpowiedz
0 Kudos

Apel do Sony!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
09
/16

Rympal

• Award Winner
93%
09 Ranga
Postęp
Rympal

Myśle, że to dobry czas na wywalcznie czegoś dla siebie z uwagi na przybycie wielu nowych ludzi na forum przy okazji zabawy z puszką. Jeden głos to mało ale setki mogą coś wywalczyć. Nawet nie wiedziałem, że PSP nie ma PL menu. Ostatnio chciałem kupić tą konsolkę ale po tym czego się dowiedziałem wstrzymam się z zakupami. Na znak protestu.

Odpowiedz
0 Kudos

Apel do Sony!

'OFPS' - 'Oficjalne Forum Problematycznych Sytuacji'