Odpowiedz
Level 10

Playstation Staff

Apel do Sony!

Myśle, że to dobry czas na wywalcznie czegoś dla siebie z uwagi na przybycie wielu nowych ludzi na forum przy okazji zabawy z puszką. Jeden głos to mało ale setki mogą coś wywalczyć. Nawet nie wiedziałem, że PSP nie ma PL menu. Ostatnio chciałem kupić tą konsolkę ale po tym czego się dowiedziałem wstrzymam się z zakupami. Na znak protestu.

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 40 z 52 (4 169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

Re: Apel do Sony!

[ Edytowane ]
Takim samym jakim jest zerknięcie do słownika ("sęsu") po prostu im się nie chce:smileyhappy:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 42 z 52 (4 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

[ Edytowane ]

O ile polskie menu nie jest mi specjalnie niezbedne do zycia o tyle mogliby wstawic kodowanie znakow do przegladarki tak aby na stronach nie pojawialy sie krzaki bo to juz strasznie wkurza...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 43 z 52 (3 653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

Coś mi się wydaje, że nie doczekamy naszych ogonów w tej generacji PSP. Mam nadzieje, że w PSP2 Sony uwzględni nas, a jak nie to nasz odział SCE wkroczy do akcji.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 44 z 52 (3 647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Apel do Sony!

Sygnaturka naprawiona, a co do ważniejszej reszt będziemy coś pisać/działać, ale wiele sobie nie obiecujmy, najwyżej się miło zaskoczymy:smileyhappy:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 45 z 52 (3 622 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Re: PSP-3004 po Polsku

witam . właśnie zakupiłam PSP , wymarzony prezent dla mojej córci , ale szok nie ma języka polskiego w menu ... szok . czy można coś z tym zrobić ...chodzi mi o polskie menu .
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 46 z 52 (3 535 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

No patrzcie a ja nie dopatrzyłem tego języka - no wstyd i straszna lipa ye stronz SONY i żaden z moderatorów czy aktuwistów piszacych bzdury jak te że widział człowiek co kupował i nie powinien mieć pretensji mnie nie przekona . Śmiech na sali po prostu . Mam PS3 i 7 letniego siostrzeńca , jak wpada do nas bardzo dobrze się bawi, stąd pomysł na PSP po choinkę i jakie było moje zdziwienie jak szwagier spytał się mnie - słuchaj a jak do tego wgrać jezyk PL ..odpowiedziałem że na pewno jest jakieś uaktualnienie i poszukam a tutaj ...no po prostu ręce opadają  Dobrze że 3004 kupiłem to przynajmniej na pudełkowych grach przyoszczędzimy bo z PS store to po prostu to co tutaj czytam i widzę u siebie to jest koszmar i tragedia / WSTYD i całkowity brak poszanowania dla klientów TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 47 z 52 (3 465 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

[ Edytowane ]

No cóż ;-) To co tutaj piszę jest tylko i wyłącznie moim zdaniem i wbrew pozorom nikt mi za to nie płaci. Odniosę się do powyższego postu. W tym przypadku nie można powiedzieć nawet, że wiedział człowiek co kupował, bo kupił Pan konsolkę zupełnie bez poświęcenia minimalnej ilości czasu na sprawdzenie w internecie, czy rzeczone PSP posiada polskie menu. Wystarczyło przed zakupem wejść chociażby na to forum i zapytać, a napewno bardzo szybko otrzymał by Pan odpowiedź. Zawsze dobrą praktyką było sprawdzenie wcześniej co się kupuje, a nie po kupieniu towaru o którym się nic nie wie wylewać swoje gorzkie żale. Drugą kwestią jaką poruszę jest zasadność istnienia polskiego menu w PSP. Oprócz kwestii czysto estetycznych nic takie menu by nie wniosło. Nieraz czytając posty tutaj przypomina mi to niedawną walkę o "krzyż". W czasach kiedy dzieci od przedszkola uczą się języka angielskiego nie powinno być problemu ze zrozumieniem dosłownie 4 słów po angielsku takich jak Music, Photo, Video i Game. Do tego nawet nie trzeba znać języka angielskiego i każde średnio inteligętne dziecko daje sobie z tym radę. Co innego kwestia gier, ale te od jakiegoś czasu pojawiają się z językiem polskim na PSP. W przyszłości zalecam zapoznanie się z funkcjonalnościami przedmiotów które planujemy kupić a wtedy uniknie się takich rozczarowań :Wink:

Soul

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 48 z 52 (3 454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

,,Drugą kwestią jaką poruszę jest zasadność istnienia polskiego menu w PSP. Oprócz kwestii czysto estetycznych nic takie menu by nie wniosł" Nie każdy musi znać angielski, no ale może i masz tu racje... Ale brak naszych znków diakrytycznych w przeglądarce wciąż doprowadza szaleństwa. Mi już przestało na nich zależeć, bo jak widać 5 lat to za mało, by Sony nas ,,odkrzaczyło".

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 49 z 52 (3 428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Polskie menu by się przydało ładnie wyglądało by przynajmniej. :smileyhappy: A po za tym do kolegi wyżej zobacz po ilu latach dostaliśmy Polski Live. :smileyvery-happy:
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 50 z 52 (3 370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos