Inne Systemy

PlayStation®Portable

PlayStation®Portable

Odpowiedz
05 cze 2011
Przez: lukasz1989 Member 265 wiadomości
Level 3
Przyjęte rozwiązanie

Program Welcome Back dla PSP

35 Odpowiedzi 2414 Wyświetleń Stworzony 05-06-2011

Witam. Jak można pobrać gry z programu Welcom Back dla PSP ? Na PlayStation Store w PS3 są materiały przeznaczone tylko dla dużej konsoli, zaś w Media Go pod odnośnikiem Welcome Back nic się nie znajduje (No content was found.). Nie mam możliwości podpięcia PSP do neta bezpośrednio (poprzez Wi-Fi), dlatego wcześniej zawsze korzystałem z Media Go.

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 1 z 36 (2 414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Dotyczy: Program Welcome Back dla PSP

[ Edytowane ]

wi-fi też by ci nie pomogło w store na psp nie wyskakuje nawet zakładka welcome back mam ten sam problem i też czekam na rozwiązanie

Wiadomość 2 z 36 (2 371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

W Media Go jest zakładka Welcome Back, ale nic w niej nie ma. Wczoraj byłem u kumpla i połączyłem się do internetu poprzez Wi-Fi. Trochę się zdziwiłem, że zakładka WB nie jest na głównej stronie PlayStation Store, ale znalazłem pod kategorią Latest. Niestety, po wejściu w nią, nic tam nie ma - i pisze to samo, co na PSS w Media Go, że nic nie znaleziono. Niektórzy pisali w inernecie, w jaki sposób pobrać te gry, ale nie mam pojęcia jak oni to zrobili, skoro u mnie nic nie ma.

Wiadomość 3 z 36 (2 355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

W menu głownym PSP wybierasz Account Management potem Transaction Management następnie Services List wybierasz PlayStationNetwork Promotions i potem PSP Free Games potem tylko aktywujesz i wybierasz gry.

ps. Jak aktywować PS+ przez PSP?

Wiadomość 4 z 36 (2 352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Mimo że członkowie PlayStation Plus mają dostęp do ofert specjalnych dla systemu PSP, do PlayStation Plus nie można przystąpić za pośrednictwem PlayStation Store w systemie PSP ani programu Media Go.

Wiadomość 5 z 36 (2 221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Szkoda... 

Wiadomość 6 z 36 (2 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Program Welcome Back - problem

[ Edytowane ]

Witam. Mam problem z programem Welcome Back. Pobrałem 1 grę LittleBigPlanet i nie mam już dostępu do darmowych gier. Czy Ktoś miał podobną sytuację, albo wie co może być tego przyczyną?

Nie potrafię skasować tej wiadomości, więc napiszę, że znalazłem rozwiązanie na forum o PS3

Wiadomość 7 z 36 (2 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Ja mam taki problem gdyż jak wchodze do PSS z media go (wi-fi w domu nie mam) i klikam Welcome back to pokazuje mi sie No content was found, co mam teraz zrobić by pobrać te dwie gry?

Wiadomość 8 z 36 (1 867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

A co z zawartością PlayStation Plus dla PSP ? Jak się do niej dostać ?

Wiadomość 9 z 36 (1 810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

[ Edytowane ]

Musisz uruchomić plusa na PS3 innego sposobu nie ma.

Wiadomość 10 z 36 (1 807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos