PlayStation®Network

PlayStation®Store

PlayStation®Store

Odpowiedz
08 kwi 2010
Przez: Danatiel

Member

3 wiadomości
Member

Polskie wersje gier w PSN.

64 Odpowiedzi 3189 Wyświetleń Stworzony 08-04-2010

Witam, przepraszam za zakładanie nowego tematu tyczącego się takiej być może błahostki, jednak nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Przeglądając PSN widziałem ceny w złotówkach, nie wiem jak wygląda natomiast sprawa z polskimi wersjami poszczególnych gier. Czy gry do kupienia i ściągniecia są zawsze dostępne w polskiej lokalizacji, jeśli taka została stworzona przez developerów? Przy danym tytule gry nie ma żadnej informacji na temat jej wersji językowej, stąd moje wątpliwości (chyba, że coś przeoczyłem i gdzieś taka informacja jest).

Przepraszam za zawracanie głowy i z góry dziękuję za pomoc.

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 1 z 65 (3 189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Re: Polskie wersje gier w PSN.

Niestety za dużo gier w języku polskim nie ma. Na 100% po polsku będziesz miał wszystkie mini gry Buzz czyli Walki robotów czy potworów, Zabawa w dżungli ewentualnie to ostatatnie z dinozaurami. Więcej gier z ojczystym językiem nie znam. Temat podobny chyba był już poruszany ale nie dam sobie głowy uciąć.
Wiadomość 2 z 65 (3 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Re: Polskie wersje gier w PSS.

[ Edytowane ]

Hmm, to może zapytam jeszcze w jaki sposób sprawdzić, czy dana gra w Playstation Store jest w polskiej wersji?

Edit: Konkretnie chodzi mi o Assassin's Creed 2. Nie wiem czy wersja z PSS będzie z polskimi napisami :smileyhappy:

Wiadomość 3 z 65 (3 182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Nie liczył bym na to. A czy da się jakoś sprawdzić hm.... chyba nie :smileywink: Jak kupisz daj znać innym :smileytongue:
Wiadomość 4 z 65 (3 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Hyh, no to totalnie bez sensu. Nie wiem co to za problem - umieszczenie takiej informacji. Cóż, trudno się mówi, dzięki tak czy inaczej. :smileyhappy:

Wiadomość 5 z 65 (3 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

zgadzam sie, powinna byc taka informacja - chociaz tutaj na forum.

i nawiazujac do pytanie - czy LBP ktore jest na PSS jest w polskiej wersji jezykowej, tak jak UMD czy nie? zastanawiam sie nad kupnem dla siostrzenca, ale niestety jego angielski jest tylko podstawowy wiec nie mialby takiej samej frajdy z gry jak w jezyku polskim...

-------------------
"We must travel in the direction of our fears"
Wiadomość 6 z 65 (3 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos

Polskie wersje gier w PSN.

[ Edytowane ]

Tak naprawdę to ta informacja pochodzi zawsze od deweloperów i postaram się coś w tej sprawie ruszyć ale na chwilę obecną nic nie mogę obiecać.

Sama nie sprawdzałam ale chyba ktoś na forum już pisał że LBP na PSP w PSN Store jest w polskiej wersji językowej.

Wiadomość 7 z 65 (3 141 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

W LBP w wersji z PS STORE jest kilka wersji językowych do wyboru, w tym polska z dubbingiem.

Wiadomość 8 z 65 (3 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Małe pytanko, może ktoś wie:

Czy "Buzz Master Quiz" z serii PSP ESSENTIALS na PSS jest w polskiej wersji językowej?

Wiadomość 9 z 65 (2 881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 2

Hustle Kings oraz Gravity Crash są po polsku, więcej nie ma na PS3 (coś tam jeszcze dla dzieci było - Buzz Roboty czy coś w ten deseń, nie pamiętam dokładnie)
Wiadomość 10 z 65 (2 845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos