Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

Już mam konto SEN

Witaj z powrotem!

Jestem nowy!

Zajmie tylko kilka minut

• 25

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

10 sty 2011
Przez F4C33oFF

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post

DC Universe Online - Dostępność i Abonament

20 Odpowiedzi 2 977 Wyświetleń Stworzony 10-01-2011

Witam,

1. Dostępność gry - Mam problem zbliża się premiera "DC Universe Online" która jest na 14 stycznia i nie mogę znaleść nigdzie w sklepach typu gram, ultima, empik, merlin żadnej informacji na temat dostępności gry nikt nie ma w ofercie preodera.

Dzwoniłem do media markt, które też nie ma żadnych informacji, a na gry-online piszę "obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )" na oficjalnej stronie jest Sony jest: http://pl.playstation.com/ps3/games/detail/item222266/DC-UNIVERSE%E2%84%A2-ONLINE/ 14 stycznia więc teraz sam już nie wiem, czy sony będzie robilo dystrybucje na polske abym mógł kupić u siebie na mieście w media markt? Czy pozostaję mi ściągnięcie za granicy?

2. Abonament - Jest to także powiązane z dostępnością gry w polsce, czy w sklepiku polskim psn będzie można bezproblemu wykupić subskrycje do gry jak playstation plus?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos
ETYKIETY:
02
/16

drnopl

21%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
drnopl
Zaakceptowane Rozwiązania
Podbijam temat, również jestem ogromnie ciekawy jak to będzie wyglądało, chciałem zacząć razem z premierą, a wygląda na to że Polska zostanie znowu w tyle....
Odpowiedz
0 Kudos

Re: DC Universe Online - Dostępność i Abonament

03
/16

SackGirl213

88%
03 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SackGirl213
Od dziś abonament jest już dostępny w PSS. Współczuję tym, którzy go kupią... płacić aż tyle za grę to przesada.
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
F4C33oFF

A co tu współczuć? Współczuć można osobie która pali papierosy wydaję 70zł na jeden tydzień w miesiącu wychodzic 280zł i na koniec dostaję w nagrodę raka....

47zł mce za dobry content nie widzę problemu tak samo nie widziałem w World Of Warcraft. Dla mnie warto zapłacić, chociaż się przesieje i będą gracze którzy chcą grać a nie psuć innym zabawe.

Teraz wiadomo co z abonamentem, gorzej z dostępnością gry :( Jak na razie w polsce nie można znaleść pozostanie sprawodzenie za granicy... brawo dla SONY POLSKA!!!

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
F4C33oFF

Ciekawie jak ma sięznaleść jak nie jest nigdzie dostępna!!! Żadem mi znany sklep nic nie wiem o tej grze, czy sony polska w ogóle będzie prowadził dystrybucje tej gry w naszym kraju!!!???

Odpowiedz
0 Kudos

Re: DC UNIVERSE ONLINEa

Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Cassiopaea

Nic mi nie wiadomo o tym że nie będzie ale zapytać zawsze można, co zamierzam zrobić ;)

Odpowiedz
0 Kudos

DC UNIVERSE ONLINEa

Award Winner
06
/16

rabsonek

• Award Winner
91%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
rabsonek
Z tego co mi wiadomo to na sklepowych półkach pojawi się nie wcześniej jak 14 stycznia. Poza tym, nawet jak w PL nie będzie sprzedawana to zawsze możesz kupić na znanych serwisach np z ENG ? Pytanie tylko wtedy jak z opłatami. Podobno by pograć w grę trzeba płacić abonament miesięczny i kupując wersję z innego państwa mogą być problemy.
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

SmiejZelek

44%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SmiejZelek

A ja wiem gdzie można dostać pre-ordera :)

http://www.gram.pl/sk7_8QfjJ,m5_DC_Universe_Online.html

Wysyłka planowana na 19.01.2011 :)

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

Fareith

59%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Fareith
Odpowiedz
0 Kudos

06
/16

SoulCipher

92%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SoulCipher

Dobra, ja przyłącze się do wątku. Ktoś już z was kupił tę grę, oraz abonament ? Wiem, że 30dni grania jest for free ale czy ktoś próbował już wykupić abonament w polskim PSStore i mógł by potwierdzić, że to działa np. z wersją importowaną z anglii ? Lub, że w ogóle to działa ? ;-) Strasznie jestem ciekaw tej gry a 16Gigowej bety niestety nie sciągnąłem.

Soul

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
F4C33oFF

Abonament będzie działać z wersja UK, bo polskiej nie ma i nie będzie, a wszyscy sprzedający i tak sprowadzają z anglii. Ja swój egzemplarz kupiłem teraz czekam na paczkę.

Po upływnie 30dni subskrycji dołączonej do gry napisze na forum swoją opinie, wtedy za pewno podejmne decyzje czy przedłużyć abonament.

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
F4C33oFF

Właśnie otrzymałem swoją kopie :) Okazuję że jest z polskiej dystrybucji(instrukcja, okłada po polsku) i posiada swój numer jak to miało w przypadki Modern Warfare 2, i pamiętam że jak kupiłem DLC to musiałem wybrać numer który jest na płytce.

Więc co do poprzedniego posta jednak nie wiem czy będzie działać z wersją UK, to już z Sony trzeba się kontaktować. Załączam fotki jaki potwierdzenie:

numer1.jpg

numer2.jpg

Odpowiedz
0 Kudos

06
/16

SoulCipher

92%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SoulCipher

BTW. Gdzie zakupiłeś grę i w jakiej cenie ?

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
F4C33oFF

Gra kupiona na gram.pl za 179zł. Nigdzie lepszej oferty nie znalazłem. Dodać muszę, że w środę zamówiłem u nich i mialem już w czwartek...

Ciekawostka:
Gdy grę uruchomimy to ściągamy patcha 130MB, potem instalacja 11GB(40min) lub wpisane kodu który znajduję się na instrukcji w pudełko(30 dni subskrycji) nie pamiętam kolejności, ale największy fail to że gra wymaga ściągnięcie następnego patcha 2.4GB!!!!!! I gdzie jest te bluray?! Dla niektórych to 20min ale na moim łączu 6h :/

Nastepnie miałem podczas grania błąd(freez konsoli i restart)

"The installed game is corrupted. The game will close. You must delete the installed game and then reinstall it to play this game."

Na co Sony żeby usunął grę i zainstalowałem ponownie. Nie dzięki nie mam zamiaru ściągąc ponownie 6h tego patcha. Poszukałem na necie. Okazało, że jest problem na patchu 1.02 i najprawpodobniej jest to winna po stronie serwera... Nie wiem ile jest w tym prawdy czy zwykły przypadek ale pomogło mi ustawienie NATu 2 na konsoli gdyż ostatnio wymieniłem router i nie przekierowałem portów... miałem NAT najgorszy z możliwych i po tym zabiegu wszystko wróciło do normy i już mogę spokojnie grać.

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]
06
/16

SoulCipher

92%
06 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SoulCipher

Lol jaka przygoda ;-) To ja w takim razie zacznę już dzisiaj robić miejsce na dysku twardym konsoli pod instalacje

Soul

Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

SmiejZelek

44%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
SmiejZelek

I jak wrażenia? Można spokojnie inwestować czy lepiej dać sobie spokój? Ostatnio mam pecha do kupowania gier w ciemno :P

Odpowiedz
0 Kudos

04
/16

Sydious

98%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Sydious

Ja bete zassałem i ograłem do zdobycia 20 poziomu doświadczenia. Poza lataniem i klimatem miejscówek, to niewiele mnie do tej gry przyciągnęło. A latanie mogłem sam sobie odebrać. Misje nudnawe, tylko bossowie fajnie, bo sama wyższa plejada DC. Nie wyobrażam sobie mojego dłuższego zainteresowania tą grą. Ewentualnie, jeśli ktoś lubi uzależniające MMO. Jest tona innych gier, które równie dobrze zapewnią rozrywkę i nie mają abonamentu. A tak naprawdę abonament jest przecież po to, żeby utrzymać osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i praworządność w społeczności gry. Sam Quality gry to pikuś w tych kosztach.

Odpowiedz
0 Kudos

Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Cassiopaea

Załączony kod będzie działął z polską wersją a idąc tym tropem subskrypcje również.

Odpowiedz
0 Kudos

DC UNIVERSE ONLINEa

02
/16

MartinessPL

92%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MartinessPL
nie wiem jak mogą w to grac ludzie gdzie trzeba płacic i za gre i za abonament ;o dziwne...
Odpowiedz
0 Kudos

02
/16

DamianMass

43%
02 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
DamianMass

Witam szukam chętnych do gry dc universe online może nawet jakiś polski klan jak są chętni to mój nick psn DamianMass i taki sam w grze.

Odpowiedz
0 Kudos

DC Universe Online szukam chętnych do gry

04
/16

Neq

87%
04 Ranga
Postęp
Playstation Staff

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Neq

Witam,

Damian skontaktuję Cię z moim kolegą, który gra w DCUO i ma już bodaj najwyższy poziom. On jest tym "dobrym" z tego co wiem :)

Pozdrawiam,

Neq

Odpowiedz
0 Kudos

Re: DC Universe Online szukam chętnych do gry

Image and video hosting by TinyPic>