Odpowiedz
10 sty 2011
Przez F4C33oFF
Member
Playstation Staff

DC Universe Online - Dostępność i Abonament

20 Odpowiedzi 2 496 Wyświetleń Stworzony 10-01-2011

Witam,

1. Dostępność gry - Mam problem zbliża się premiera "DC Universe Online" która jest na 14 stycznia i nie mogę znaleść nigdzie w sklepach typu gram, ultima, empik, merlin żadnej informacji na temat dostępności gry nikt nie ma w ofercie preodera.

Dzwoniłem do media markt, które też nie ma żadnych informacji, a na gry-online piszę "obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )" na oficjalnej stronie jest Sony jest: http://pl.playstation.com/ps3/games/detail/item222266/DC-UNIVERSE%E2%84%A2-ONLINE/ 14 stycznia więc teraz sam już nie wiem, czy sony będzie robilo dystrybucje na polske abym mógł kupić u siebie na mieście w media markt? Czy pozostaję mi ściągnięcie za granicy?

2. Abonament - Jest to także powiązane z dostępnością gry w polsce, czy w sklepiku polskim psn będzie można bezproblemu wykupić subskrycje do gry jak playstation plus?

Pozdrawiam

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 21 (2 496 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Re: DC Universe Online - Dostępność i Abonament

Podbijam temat, również jestem ogromnie ciekawy jak to będzie wyglądało, chciałem zacząć razem z premierą, a wygląda na to że Polska zostanie znowu w tyle....
0 Kudos
Wiadomość 2 z 21 (2 468 wyświetleń)
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Od dziś abonament jest już dostępny w PSS. Współczuję tym, którzy go kupią... płacić aż tyle za grę to przesada.
0 Kudos
Wiadomość 3 z 21 (2 411 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2

Playstation Staff

A co tu współczuć? Współczuć można osobie która pali papierosy wydaję 70zł na jeden tydzień w miesiącu wychodzic 280zł i na koniec dostaję w nagrodę raka....

47zł mce za dobry content nie widzę problemu tak samo nie widziałem w World Of Warcraft. Dla mnie warto zapłacić, chociaż się przesieje i będą gracze którzy chcą grać a nie psuć innym zabawe.

Teraz wiadomo co z abonamentem, gorzej z dostępnością gry :smileysad: Jak na razie w polsce nie można znaleść pozostanie sprawodzenie za granicy... brawo dla SONY POLSKA!!!

0 Kudos
Wiadomość 4 z 21 (2 374 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2

Playstation Staff

Re: DC UNIVERSE ONLINEa

Ciekawie jak ma sięznaleść jak nie jest nigdzie dostępna!!! Żadem mi znany sklep nic nie wiem o tej grze, czy sony polska w ogóle będzie prowadził dystrybucje tej gry w naszym kraju!!!???

0 Kudos
Wiadomość 5 z 21 (2 341 wyświetleń)
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

DC UNIVERSE ONLINEa

Nic mi nie wiadomo o tym że nie będzie ale zapytać zawsze można, co zamierzam zrobić :smileywink:

0 Kudos
Wiadomość 6 z 21 (2 335 wyświetleń)
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

Z tego co mi wiadomo to na sklepowych półkach pojawi się nie wcześniej jak 14 stycznia. Poza tym, nawet jak w PL nie będzie sprzedawana to zawsze możesz kupić na znanych serwisach np z ENG ? Pytanie tylko wtedy jak z opłatami. Podobno by pograć w grę trzeba płacić abonament miesięczny i kupując wersję z innego państwa mogą być problemy.
0 Kudos
Wiadomość 7 z 21 (2 329 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

A ja wiem gdzie można dostać pre-ordera :smileyhappy:

http://www.gram.pl/sk7_8QfjJ,m5_DC_Universe_Online.html

Wysyłka planowana na 19.01.2011 :smileyhappy:

0 Kudos
Wiadomość 8 z 21 (2 227 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

0 Kudos
Wiadomość 9 z 21 (2 144 wyświetleń)
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

Dobra, ja przyłącze się do wątku. Ktoś już z was kupił tę grę, oraz abonament ? Wiem, że 30dni grania jest for free ale czy ktoś próbował już wykupić abonament w polskim PSStore i mógł by potwierdzić, że to działa np. z wersją importowaną z anglii ? Lub, że w ogóle to działa ? ;-) Strasznie jestem ciekaw tej gry a 16Gigowej bety niestety nie sciągnąłem.

Soul

0 Kudos
Wiadomość 10 z 21 (2 089 wyświetleń)
0 Kudos