Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 19

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
06 sty 2013
Przez luzer100

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
Zaakceptowane rozwiązanie

Worms Revolution problem z trofeum Flawless Mission

[ Edytowane ]
4 Odpowiedzi 1 348 Wyświetleń edytowane 06-01-2013
06 sty 2013
Przez luzer100

Aktualnie nie da się zdobyć tego trofeum mimo spełnienia wszystkich warunków jego przyznawania :( a mianowicie przejście wszystkich 5 misji bez straty ani jednego robala  

Tak więc chciałem prosić o dołączenie się konsultantki wsparcia technicznego i naskrobanie kilku słów do team 17 pod adresem mejlowym support@team17.com i poproszenie ich o konkretne terminy naprawy tego trofeum gdyż zwykłych ludzi traktuje sie jak powietrze lub odpowiada im się w stylu zajmiemy sie tym w przyszłości :Shame:

jeśli inni także przyłączą się do akcji zasypania im skrzynki będzie mi niezmiernie miło ;) 

Swoją drogą coraz więcej trofeów i gier ma jakieś wybraki bugi glitche czyżby było coraz mniej specjalistów mających pojęcie co robią ? a może brak testerów którzy mogli by wykryć usterki zanim produkt trafi na rynek ? ewentualnie mają to głęboko bo można przecież teraz załatać wszystko zdalnie ? tak czy inaczej cierpią na tym tylko nabywcy tych gier a chyba nie tędy droga  :No-no:

team 17 powinno się wstydzić i brać przykład chociażby z podejścia tecmo koei i namco bandai którzy po otrzymaniu informacji od graczy iż nie da się wbić trofeum w grze one piece zajeli się sprawą od ręki i podawali informacje na bieżąco do czasu jego naprawienia

0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:
Proszę o nie przysyłanie mi pustych zaproszeń do znajomych (PSN) bo takie automatycznie usuwam

Jeśli koniecznie musisz zobaczyć moje trofea możesz to zrobić
TU :D

Zaakceptowane rozwiązania

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100
Zaakceptowane Rozwiązania

Witam ;)

Nadeszła wiekopomna chwila :D gra dostała łatkę z okazji wyjścia wersji na Vitę Worms Revolution Extreme więc da się już wbić nieosiągalne do tej pory trofeum "Flawless Mission-Bezbłędna misja" z DLC Worms Revolution Mars Pack 

2013-10-10-224858.jpg

2013-10-10-224941.jpg

Tym oto sposobem możemy uznać temat za zamknięty ;)

A ja dziękuję wszystkim którzy być może przyczynili się do tego nękając team17 razem ze mną :D

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dotyczy: Worms Revolution problem z trofeum Flawless Mission

Proszę o nie przysyłanie mi pustych zaproszeń do znajomych (PSN) bo takie automatycznie usuwam

Wszystkie odpowiedzi

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

Mapig

87%
03 Ranga
Postęp
Mapig
Dokładnie mam ten sam problem. Mi niestety Team 17 nawet nie raczyło odpowiedź na mejla. Na ich głównym forum napisali, że nie rozwiążą tego problemu, może kiedyś tam w przyszłości. Co to ma być za gadanie?? Czy każda gra nie powinna być sprawdzona przed wydaniem? Oraz czy trofea działają w danej grze poprawnie? Najnowszy przykład i trofea online z Little Big Planet Karting są także zabugowane, nie wpadają kiedy powinny. Wstyd że wydawcą gry jest Sony i wyszła taka lipa. Podam jeszcze jeden najgłupszy przykład w historii trofeów na PS3: mianowicie żeby w Little Big Planet 2 zdobyć 100% trofeów, trzeba posiadać PS Vite!!! Chodzi mi o najnowszy DLC Media Cross czy jak to się nazywa. Nomen Omen znowu wydawcą gry jest Sony i jak mogli wpaść na taki debilny pomysł?? Jeżeli jest to dodatek na PS3 to powinienem za pośrednictwem konsoli zdobyć trofea zawarte w nim. Niestety po kupnie tego DLC czuję się oszukany! Nie mogę zdobyć żadnego trofeum z tego DLC grając na PS3, dowiedziałem się z internetu że trzeba posiadać Vitę co już jest szczytem głupoty. Kolejny raz się mocno zastanowię zanim kupię jakąś grę, którą wyda Sony skoro tak traktują graczy. Wracająć do tematu to jeżeli Team 17 nie naprawi tego to już nigdy nie zakupię żadnych Wormsów, pomimo tego, że uwielbiam tę serię. Można przeczytać na necie że inni gracze, postąpią tak samo i dobrze, skoro wydawcy robią takie buble i mają nas w dupie.
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100

Gdyby ktoś chciał się dołączyć do dyskusji i wygarnąć team 17 co o nich myśli na ich forum to zapraszam forum team17

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100

Witam 

Chciałem tylko powiedzieć iż team17 dalej ma graczy w głębokim poważaniu :P prawie wszystkie moje posty z ich forum zostały usunięte gdyż trtafiały w czułe punkty i chyba poczuli się urażeni jak napisałem że będą sprzedawać to dlc dopóki znajdą na to jeleni bo po co to naprawiać skoro łatwiej olać ludzi z których już się wycisnęło pieniądze 

Jeśli władni tego forum mogli by potrząsnąć gałęzią na której siedzą te wredne małpy z team17 byłbym zobowiązany 

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100

Witam ;)

Nadeszła wiekopomna chwila :D gra dostała łatkę z okazji wyjścia wersji na Vitę Worms Revolution Extreme więc da się już wbić nieosiągalne do tej pory trofeum "Flawless Mission-Bezbłędna misja" z DLC Worms Revolution Mars Pack 

2013-10-10-224858.jpg

2013-10-10-224941.jpg

Tym oto sposobem możemy uznać temat za zamknięty ;)

A ja dziękuję wszystkim którzy być może przyczynili się do tego nękając team17 razem ze mną :D

Pozdrawiam