Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 13

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
08 kwi 2013
Przez wizorak

wizorak

38%
02 Ranga
Postęp

Dłułgie usuwanie gier

4 Odpowiedzi 3 263 Wyświetleń Stworzony 08-04-2013
08 kwi 2013
Przez wizorak

Witam to mój pierwszy post posiadam ps3 super slim 12gb dysk sobie dokupie. I mam 2 pytania pierwsze odnosnie usuwania crysis 1. Mineło ok 20 minut i dalej nic wyłączyłem konsole potem jakiś komunikat i gry nie ma ile trwa usuwanie gier z ps3 konsola ma 3 dni.A drugie pytanko odnośnie aktualizacj do BF3 Pobierałem ją 3 razy za pierwszym stanęło na 84 potem na 94 i było doliczanie wsteczne (zostało 94 sekuny potem 95 96 97 98 99 i tak do 3 minut) Czym mogło to być spowodowane ??? Za wszystkie błędy przepraszam mam dziś gorszy dzień.

0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Konsultant Wsparcia Technicznego

akwaforta

• Konsultant Wsparcia Technicznego
akwaforta
Zaakceptowane Rozwiązania

Witaj wizorak,

Usuwanie jednego pliku z dysku twardego konsoli PS3 trwa zwykle kilka sekund. Jeżeli obserwujesz problem z tą operacją, może to oznaczać, że plik, który próbowałeś usunąć, był uszkodzony. 

Jeżeli występują problemy z pobieraniem plików, może być to spowodowane mało stabilnym lub zbyt słabym połączeniem internetowym. W przypadku PS3 Super Slim 12 GB niepowodzenie podczas pobierania może być również spowodowane zbyt małą ilością wolnego miejsca w pamięci flash konsoli. Aby pobrać i zainstalować plik na tej konsoli, potrzebujesz 2 razy więcej wolnego miejsca niż wielkość pliku (przykładowo: jeśli chcesz pobrać i zainstalować plik o wielkości 2 GB, potrzebujesz 4 GB wolnego miejsca). 

0 Kudos

Re: Dłułgie usuwanie gier

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
11
/16

orzelek69_PL

• MVP
99%
11 Ranga
Postęp
orzelek69_PL

Dodam że instalka BF3 z aktualizacjami i dodatkami zajmuje około 11GB tak więc na swojej wersji bez dysku jej nie zainstalujesz.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

wizorak

38%
02 Ranga
Postęp
wizorak

Co do bf3 to mam na płytce i tylko aktualizacje pobierałem. A co do usuwania to usuwałem crysisa coś koło 4 gb (chyba 3734 mb) i ile mniej więcej trwa usuwanie gier na ps3. Z tego co czytałem to usuwanie zainstalowanych gier trochę trwa. Jak jest u was. Gra nie była uszkodzona przeszłem ją 2 razy i potrzebowałem miejsca na bf3. Bo na ps vita to usuwanie trochę trwa.Problem z aktualizacją już rozwiązałem mój router czasami się zawiesza dosłownie na chwile i to pewnie było przyczyną.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
06
/16

SoulCipher

92%
06 Ranga
Postęp
SoulCipher

A ja dodam tylko, że PS3 SuperSlim 12GB nie ma dysku twardego tylko pamięć flash, która jest znacznie wolniejsza od magnetycznych dysków twardych ;-) Może to powodować długie ładowanie i zapis danych na takim nośniku pamięci. Co do instalek z internetu to prawdą jest, że zawsze potrzebują one conajmniej drugie tyle, ile danych się ściągnęło (a nieraz i więcej)

Pozdrawiam,

Soul

0 Kudos