Odpowiedz
13 gru 2011
Przez Pepe93_PL

Member

Playstation Staff

Słuchawki do ps3

3 Odpowiedzi 5 190 Wyświetleń Stworzony 13-12-2011

Witam, chcę zakupić słuchawki z mikrofonem do PS3 (do 250zł max). Znalazłem takie tylko nie wiem czy będą działać  LOGITECH B530 USB.   

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 4 (5 190 wyświetleń)
0 Kudos
Level 2

Playstation Staff

Re: Słuchawki do ps3

Na stronie producenta przy podanym przez Ciebie modelu,nie ma informacji o tym,aby sluchawki wspolpracowaly z konsola.Jedynie z Windowsem i Macintoshami.

Jezeli bylbys w stanie doplacic 150-200zl wiecej,polecam(warto) niedawno wypuszczone przez firme SONY ,specjalnie dedykowane sluchawki do PlayStation 3.

Ps.Czy mozesz mi napisac,jakimi kryteriami kierowales sie,przy wyborze Logitech B530?

Wybrales tenze model,ale nie wiesz czy jest on kompatybilny z PS3...Ciekawy wybor :smileywink:

Tutaj znajdziesz cala liste sluchawek kompatybilnych z systemem PS3.

Skoro juz jestesmy przy Logitech'ach to mamy 2 zestawy :

- Logitech G330

- Logitech F540 (powyzej Twojego przedzialu cenowego...)

0 Kudos
Wiadomość 2 z 4 (5 179 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Re: Słuchawki do ps3

Witam.Ja używałem słuchawek Jabra BT620s.Jeszcze rok temu działały super było słychać dzwięk przestrzenny i można było rozmawiać ze znajomymi.Ostatnio połączyłem bo syn chciał pograć z kolegami

Bf3 i spotkało mnie niemiłe rozczarowanie.W słuchawkach nie ma dzwięku samej gry  a działa tylko mikrofon.

No niestety Sony jako monopolista blokuje innych producentów zmieniając oprogramowanie  a użytkownika traktuje jako zakładnika.Co prawda słuchawki nie były kupowane pod PS 3 i używam je w Galaxy s2 a poprzednio z smarfonem z windows mobile.Jestem bardzo rozczarowany postępowaniem sony i  przy zakupie kolejnej konsoli zastanowię się bardziej jaka wybrać firmę.

0 Kudos
Wiadomość 3 z 4 (5 156 wyświetleń)
0 Kudos
Member

Playstation Staff

polecam triton ax pro 5,1 cena to 560 zł w ceneo słuchawki o 250 zł albo triton ax 180

Pepe93_PL wrote:

Witam, chcę zakupić słuchawki z mikrofonem do PS3 (do 250zł max). Znalazłem takie tylko nie wiem czy będą działać  LOGITECH B530 USB.   

Pepe93_PL wrote:

0 Kudos
Wiadomość 4 z 4 (2 306 wyświetleń)
0 Kudos