Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 56

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
17 lis 2017
Przez Panasiuk1405

Panasiuk1405

45%
02 Ranga
Postęp

PS4 Pro grzeje się

7 Odpowiedzi 260 Wyświetleń Stworzony miesiąc temu
17 lis 2017
Przez Panasiuk1405

Witam wszystkich forumowiczów. Wczoraj kupiłem PlayStation 4 pro, przy sobie miałem tylko fallouta 4 na płycie,

więc zainstalowałem odpaliłem i niestety ale konsola strasznie się grzeje i głośno chodzi. Objawia się to tym że włącza się wentylator na wysokie obroty po czym ucicha i tak z powrotem. Fifę w wersji demo pobrałem i działa dobrze (słychać jakby płyta chodziła na wolnych obrotach mimo tego że nie ma niczego w napędzie). Konsola stoi na półce, dopływ powietrza jest idealny. Mieliście może podobne problemy? Może ktoś podzielić się opinią jak u niego ta gra się sprawowała? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: Mój System

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
09
/16

Pioterek2010

• Beta Tester
94%
09 Ranga
Postęp
Pioterek2010
Zaakceptowane Rozwiązania

Niestety tak to już jest, że czasem konsola wyje jak helikopter czy to płyta czy nie.

Jeśli nic się nie wyłącza i nie wariuje, to lepiej nie robić pochopnych kroków. Chyba, że problem jest poważny i w grę wchodzi zwrot pieniędzy czy wymiana no nowy. Serwis nie wchodzi w grę, nie wiadomo co dostaniesz z powrotem. 

PS4 Pro grzeje się

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

CYNGIEL1_

94%
03 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

Nie chcę  Cię martwić i podaję tego linka tylko w celach poznawczych, ale są przypadki jak na tym filmie, że sprzęt nie działa tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Oczywiście to są tylko jakieś ekstremalne sytuacje, ale jeśli faktycznie konsola zakupiona dopiero co "wyje" i się bardzo grzeje... to ja raczej szybko udałbym się do sklepu na "testową grę"  aby ocenili, czy to jest norma, czy po prostu wadliwy egzemplarz.

W takiej grze jak Fallout 4 ma prawo się nagrzewać i szumieć..tylko, czy to jest szum a nie już "wycie'?

Gra dostała łatę do obsługi wyższych rozdziałek i tak dalej to może sobie ją zaciągnij poprzez neta i sprawdź.

Ale skoro ma obsługiwać lepsze tekstury, to podejrzewam, że będzie chyba też bardziej głośna od wersji bez łaty...

Ja ma wersję konsoli Slim i w takich tytułach jak Wiedźmin 3, The Last of  Us, Uncharted4 i innych konsola w niektórych momentach oczywiście głośniej szumi, ale to jest tylko szum a nie jakieś wycie.

Niby Pro są cichsze lub tak samo głośne wynika z opisów w necie, więc?

Ciężko stwierdzić, czy jesteś po prostu przeczulony, czy faktycznie konsola jest wadliwa.

http://www.pssite.com/news/54143/wszystkie-problemy-z-ps4-pro-na-jednym-wideo.html

Dobrze byłoby, jakby ktoś mający PRO i ten tytuł, podał jak zachowuje się konsola u niego.

Tyle, że pewnie tutaj ciężko będzie uzyskać taką odpowiedź.

Na naszym forum użytkownicy konsoli w wersji slim piszą:

U mnie przy Fallout 4 (również wersja płytowa) i konsoli stojącej we wnęce, w szafce pod tv, slimka szemrze sobie cichutko na drugim biegu wiatraka i jest dość ciepła.

Więc, wychodzi z tego, że i na wersji Pro powinna gra działać "spokojnie" chyba, że zaciągnąłeś już tę łatę i konsola działa na wyższej rozdzielczości, więc ma prawo głośniej pracować i się grzać.

PS4 Pro grzeje się

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Panasiuk1405

45%
02 Ranga
Postęp
Panasiuk1405

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Jeśli chodzi o moja konsole, fallout zostal zainstalowany zaraz po kupnie konsoli, zadne latki nie wyskoczyly do pobrania wiec mysle ze jest najświeższa wersja pobrana. Mówiąc o głośnej pracy mam wrażenie ze ta konsola zaczyna chodzic glosniej nawet jak jeszcze nie rozpocząłem rozgrywki tylko uruchomiłem grę. Gralem na slimie także w takie tytuly jak Doom, Wiedźmin czy Watch Dogs 2 i w żadnym momencie konsola nie pracowala tak glosno jak pro po 5min gry. Dodam ze na slimie sesje czasem trwaly po kilka godzin 😀 

Pytalem chlopakow na youtube czy grali ostatnio w fallouta na pro, kolega mowi ze jedynie konsole słychać podczas odczytu plyty a pozniej cicho. Tylko ze u mnie jak chłodzenie sie załącza jest glosniej niz podczas wczytywania plyty..

Jutro sprobuje zainstalowac jakas inna gre z plyty zobaczymy co będzie. Dodam tylko ze nie jest to moje subiektywne uczucie, moja dziewczyna przy ktorej czesto gram tez byla zdziwiona ze tak glosno konsola pracuje.

Kupiłem ją kilka dni temu przez internet także o zwrot sie nawet nie obawiam, szkoda tylko że nowy sprzet i nie moge się nim cieszyc w 100%.

Odpowiedz
0 Kudos

PS4 Pro grzeje się

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

CYNGIEL1_

94%
03 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

Jeśli miałeś już slimkę i wobec tego porównanie co do głośności konsol.....to wychodzi na to, że raczej konsola jest wadliwa.

Jeśli konsola po zaczytaniu gry z płyty i uspokojeniu napędu, już jest głośna, co prawidłowo powinno mieć miejsce po czasie, kiedy zacznie się sporo nagrzewać, jak to ma miejsce w normalnej pracy- to chyba jednak coś nie tak z nią.

Nie powinna pracować znacznie głośniej niż slimka, co ma miejsce u Ciebie.

Skoro kupiłeś ją przez internet, to pewnie trochę przeszła w transporcie, więc może tutaj leży przyczyna...

PS. Sprawdź sobie jaka masz wersję fallouta zainstalowaną.

Ale to nie powinno mieć chyba  większego znaczenia....

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-02-13-fallout-4-na-ps4-pro-aktualizacja-na-ktora-czekalismy

PS4 Pro grzeje się

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Panasiuk1405

45%
02 Ranga
Postęp
Panasiuk1405

Wersja mojego fallouta to 1.18 czyli najnowsza ponieważ na stronie takiej nawet jeszcze nie ma. Dzisiaj znalazlem chwile czasu zeby pograc i bylo wszystko ok. Nie wiem moze na pocztku cos zle odczytala jak to nowa konsila. Instaluje właśnie mad maxa zobacze teraz na innej grze. Jesli chodzi o zwrot, mowilem ze zamawialem przez internet, jednak zawsze odbieram w sklepie stacjonarnym poniewaz wtedy przysluguje prawo zwrotu. Mysle ze wtedy nic sie nie uszkodzilo. Jeszcze kilka dni mam na testowanie zobacze jak bedzie sie zachowywala. 

Odpowiedz
0 Kudos

PS4 Pro grzeje się

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

CYNGIEL1_

94%
03 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

To chyba jednak sam się za bardzo "zafiksowałeś" na tle tej za głośnej pracy konsoli...

Pewnie będzie wszystko OK, czego Ci życzę i zadowolenia z konsoli i grania :)

Jeśli coś będzie jednak nie tak, to napisz, ponieważ wielu forumowiczów nie wraca często do swoich tematów z opisem w jaki sposób sobie poradzili, a takich wskazówek (rozwiązań) przecież szukają inni z podobnymi problemami na tym forum.

PS4 Pro grzeje się

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Panasiuk1405

45%
02 Ranga
Postęp
Panasiuk1405

Jasne, dzieki wielkie jeszcze raz za pomoc 😀 do zobaczenia w multi, pozdrawiam! 😀

Odpowiedz
0 Kudos

PS4 Pro grzeje się