Odpowiedz
16 kwi 2013
Przez PNorbiPL
Member
Playstation Staff

PROBLEMY PROBLEMY PROBLEMY ;/

6 Odpowiedzi 658 Wyświetleń Stworzony 16-04-2013

Moze mi ktos wytlumaczyc,co moze byc przyczyna tego,ze mam ogromne problemy z laczeniem sie z przeciwnikami w FIFIE 13 ?

Internet w konsoli jest,poniewaz moge rozmawiac ze znajomymi czy sprawdzac swoje osiagniecia,czy wlaczyc sobie np TVN PLAYER,ale bywa tak ze przez kilka dni nie moge zagrac meczu (utracono polaczenie z przeciwnikiem).

Korzystam z internetu LTE z plusa i tu dopatruje sie problemow,ale zastanawia mnie to,poniewaz kiedy juz jeden raz uda sie wejsc w mecz to wtedy za kazdym razem chocbym przez caly dzien gral,udaje sie raz po razie.

Kiedy juz jestem w meczu,rozgrywka idzie bez problemu,zadnych zacinek itp ale tak jak napisalem wyzej,zeby do meczu sie dostac to czasem musze to poprzedzic 2 dniami prob ;/

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 7 (658 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Re: PROBLEMY PROBLEMY PROBLEMY ;/

dodam tylko ze w tescie polaczenia internetowego mam UZYSKAJ ADRES IP powodzenie POLACZENIE INTERNETOWE powodzenie PSN powodzenie UPNP dostepne TYP NAT niepowodzenie.

0 Kudos
Wiadomość 2 z 7 (654 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

baaaaaardzo prosze o pomoc :smileysad:

0 Kudos
Wiadomość 3 z 7 (655 wyświetleń)
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Witaj PNorbiPL,

Czy próbowałeś skontaktować się z Twoim dostawcą usług internetowych? 

Typ NAT zalecany do prawidłowego działania sieci Sony Entertainment Network to Typ 2. 

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.
0 Kudos
Wiadomość 4 z 7 (640 wyświetleń)
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

Internet dostarczasz do konsoli za pomocą routera?  Jeśli tak to jaki?

Wyłącz/odłącz wszystkie sprzęty korzystające z tego routera i przetestuj połączenie w grze.

A na przyszłość. Nie zakładaj wielu tematów dotyczących tego samego problemu.

0 Kudos
Wiadomość 5 z 7 (636 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Co do 1szej odpowiedzi na moja prosbe to tak,kontaktowalem sie z moim dostawca internetu.

Podali mi jakis uniwersalny numer i kazali przeksztalcic polaczenie internetowe na polaczenie telefoniczne,a nie bezprzewodowe,jak laczylem sie do tej pory (ustawienia z panelu sterowania->siec->centrum sieci i udostepnienia-skonfiguruj nowe polaczenie sieciowe lub nowa siec) ,po czym juz mialo wszystko dzialac.

Po zastosowaniu sie do ich instrukcji konsola w ogole nie odnajdywala internetu,zero reakcji,nawet nie widzialem np kiedy logowali sie znajomi.

Pytalem tez o odblokowanie portow,ale odpowiadali ze nie robia takich rzeczy i ze ustawienia z polaczeniem telefonicznym na pewno wystarczy i zadziala.

Jezeli chodzi o TYP NAT to w tescie mam NIEPOWODZENIE i test nie dochodzi juz do predkosci pob i wys stad tez nie wiem czy moze moje polaczenie jest slabe zeby laczyc sie z kazdym,choc tak jak wczesniej pisalem,jezeli juz polaczy to wszystko chodzi plynnie.

0 Kudos
Wiadomość 6 z 7 (630 wyświetleń)
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Co do 2giej odpowiedzi na moja prosbe to internet dostarczam do konsoli za pomoca kabla ethernet.

INTERNET iPLUS->KOMPUTER->kabel ethernet->KONSOLA.

Co do ilosci tematow z tym samym problemem to szczerze mowiac nie moglem znalezc moich poprzednich wpisow co do tej kwestii bo srednio przejrzysta dla mnie jest ta strona,takze sorrry.Pozrawiam...

0 Kudos
Wiadomość 7 z 7 (629 wyświetleń)
0 Kudos