Odpowiedz
22 gru 2013
Przez kwsulikowska

Member

Playstation Staff

PSVita Zakładanie konta podrzędnego i utrata kuponów z kodami do gier

1 ODPOWIEDŹ 190 Wyświetleń Stworzony 22-12-2013

Witam.

Chcę założyć dla dziecka konto podrzędne na PSVita w PSN. Jest to kiepsko wyjaśnione i nie wiem jak dokładnie należy postępować. Póki co założyłam konto główne na siebie i zrealizowałam kupon z kodami jaki otrzymałam przy zakupie konsoli PSVita. Pobrałam 6 gier dla dziecka. Teraz nie mogę założyć konta podrzędnego. Czy jedynym rozwiązaniem jest funkcja "Format" i przywrócenie ustawień początkowych konsoli i czy wtedy utracę możliwość ponownego wykorzystania tego kuponu z kodami? Co zrobić aby założyć konto podrzędne i nie utracić tych pobranych gier albo aby je pobrać jeszcze raz?

Katarzyna

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 2 (190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Re: PSVita Zakładanie konta podrzędnego i utrata kuponów z kodami do gier

Witaj kwsulikowska,

Na konsoli PS Vita można używać tylko 1 użytkownika i 1 konta Sony Entertainment Network w danym momencie. Kodów można użyć tylko raz na jednym wybranym koncie. Nie można ich użyć ponownie na innym koncie SEN, ani przenieść materiałów, które te kody aktywowały, na inne konto SEN. 

Jeżeli chcesz korzystać z gier, które otrzymałaś w postaci kodu, a kod ten zużyłaś na koncie głównym, należy korzystać na tej konsoli z konta głównego.

Jeżeli chcesz stworzyć konto podrzędne, należy przywrócić system PS Vita, a następnie utworzyć nowe konto.

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.
Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 2 (162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos