Wsparcie

Wsparcie

Wsparcie

Odpowiedz
23 mar 2012
Przez: panstwo1234

Member

1 wiadomości
Member

Problem przy logowaniu

[ Edytowane ]
11 Odpowiedzi 5064 Wyświetleń edytowane 26-03-2012

Przy próbie zalogowania sie przez konsole pojawia sie nastepujacy komunikat

Nie można wpisywac się przy uzyciu identyfikatora wpisu(adresu e-mail ) innego uzytkownika

Prosze o jaka rade

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 1 z 12 (5 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Re: Pomocy :)

A co jest nie zrozumiałe w tym komunikacie? Do profilu trzeba się wpisywać tym emailem i hasłem na który założyłeś profil na konsoli.

Załóż nowy profil i się wpisz tymi danymi którymi próbujesz to zrobić na poprzednim profilu.

ps. jak dla mnie to powinien być na tym forum automat usuwający posty z tytułami w stylu "Pomocy :smileyhappy:".

Wiadomość 2 z 12 (5 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Kamil

Mi wyskakuje taki sam komunikat że nie można wpisać się itd. Mam swuj asder IP stały tyko zapomnialem hasła. Więc dałem opcje zapomnialem hasła i przyszło mi na poczte o stworzenie nowego hasła przy tym samym identyfikatorze niby wszystko ok że moge się wpisywać a tu własnie komunikat. Napiszcie co i jakbęde wdzięczny

Wiadomość 3 z 12 (4 938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Re: Kamil

[ Edytowane ]

Tu mnie zalogowuje a przy wpisywaniu właśnie wyskakuje ten komunikat **** niewiem oco chodzi

Wiadomość 4 z 12 (4 937 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Witaj Stukciarz,

Czy możesz napisać, jaką konsolę posiadasz?

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.
Wiadomość 5 z 12 (4 925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Mój kolega ma dokładnie ten sam problem. Dziwne jest to, ze ten komunikat o błędzie pojawia się gdy gra na na konsoli na użytkowniku 1, a gdy załozył w konsoli drugiego użytkownika, to bez problemu mógł się zalogować do PSN dokładnie tym samym id i hasłem. 

Niestety większość trofeów zdobył na użytkowniku, którym nie może się zalogować do PSN, więc zależy mu na tym, aby zalogować sie do PSN i zsynchronizować trofea.

Czy ktoś rozwiązał już podobny problem?

BTW, czy w przypadku zrobienia backupu, to trofea również zostaną backupowane, czy tez zostaną utracone po ponownym przywróceniu systemu z tego backupu?

Wiadomość 6 z 12 (4 918 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Witam,

jeżeli problem dotyczy konsoli PS3, odpowiedzi na Wasze pytania są dostępne tutaj.

Messi10_PL miał analogiczny problem – grał na użytkowniku, na którym wcześniej zalogował się do swojego konta inny gracz. Problem ten może również polegać na błędnym wpisywaniu adresu e-mail przypisanego do konta Sony Entertainment Network. Zauważcie, proszę, iż kiedy po raz pierwszy zalogujemy się do konta SEN na konsoli na wybranym użytkowniku, nie musimy już ponownie wpisywać adresu e-mail. Adres e-mail potrzebny do logowania jest zapamiętany na konsoli i danym użytkowniku. Samo usunięcie tego adresu z rubryki „Sign in ID (e-mail address)” nie spowoduje, że będzie można na tym użytkowniku zalogować się do kolejnego konta.

Jeżeli problem dotyczy konsoli PSP, w razie problemów z logowaniem należy usunąć konto, które było dotąd na niej używane (Account Management -> wciśnij trójkąt -> Delete) i zalogować się ponownie, używając poprawnych danych (adres e-mail, hasło).

Jeżeli problem dotyczy konsoli PS Vita, aby zalogować się do innego konta, należy przywrócić system PS Vita.

Pozdrawiam,

Wiadomość 7 z 12 (4 904 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Posiadam PS3 i tak jak mówie tu mogę się zalogowac a na Playstation network nie.Dwa razy zmienialem hasło za drugim razem przypomnialem sobie to stare i wpisalem i dalej niehula. To co mam utworzyc nowego urzytkownika czy jak ??

Wiadomość 8 z 12 (4 701 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 5

Witam,

Poniżej zamieszczam instrukcję, jak zalogować się na istniejącym koncie Sony Entertainment Network:

1. W menu "Użytkownicy" wybierz opcję "Utwórz nowego użytkownika", wciśnij "x" na kontrolerze, wybierz OK.

2. Zaloguj się na nowo utworzonym użytkowniku - podświetl nazwę tego użytkownika i wciśnij "x" na kontrolerze (Domyślna nazwa nowego użytkownika to "Użytkownik 1").

3. Wybierz opcję "Playstation Network"

4. Wybierz ikonę "Zapisz się" (ang. "Sign Up")

5. Wybierz opcję "Użyj istniejącego konta" (ang. "Use an existing account")

6. Wpisz identyfikator wpisu (adres e-mail) i hasło do swojego konta Sony Entertainment Network.

Jeżeli nadal nie będziesz mógł zalogować się do tego konta na swojej konsoli, skontaktuj się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta PlayStation. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej:

Centrum Obsługi Klienta PlayStation

Infolinia: 801 230 000 ( opłata wg. taryfy operatora )

Godziny: pon.-pt. 9-21, sobota 9-17

Email: pomoc@playstation-cok.pl

Pozdrawiam,

Wiadomość 9 z 12 (4 679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Re: Problem przy logowaniu

cześć,
potrzebuje pomocy kupiłem ps4 wczoraj, chce się zalogować do konta psn z którego korzystałem już na ps vita i wyskakuje :
"wystąpił błąd (E-800084DA)" błagam pomóż ktoś!!!!
pobrałem wcześniej aktualizacje :smileyvery-happy:
Wiadomość 10 z 12 (1 431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos