Odpowiedz
10 cze 2012
Przez ilop1123

Member

Playstation Staff

Problem z Płaceniem karta

1 ODPOWIEDŹ 316 Wyświetleń Stworzony 10-06-2012

Mam bowiem problem bo w moim nazwisku jest litera ó ale wiem ze sa polskie znaki mod L2 ktorych ja niemam mam polskie menu i cala reszte ale nie w tym rzecz bowiem wpisuje swoje imię i nazwisko z karty kredytowej podaje numer karty (16 cyfer z przodu karty cyfry podaje razem bez przerw) podaje do kiedy jest wazna karta kredytowa uzupelniam dane i wszystko się zgadza nawet sprawdziłem czy identyczne mam dane na koncie internetowym lecz dalej wyskakuje blad ze zle wpisalem dane najpierw myslalem ze to dlatego że najpierw napisalem imie a potem nazwisko bo na koncie internetowym mam nazwisko i imie potem wpisywalem imie i nazwisko cale duzymi literami i nic niepomagało mam karte VISA i mam pytanie bo jest ten kod zabezpieczajacy z tylu sa najpierw 4 cyfry a potem 3 ktore wpisac bo niewiem ale i tak i tak czy wpisze 3 czy 4 i tak dalej niemoge zaplacic za battlefield 3 Premium. Z góry dzieki za odpowiedz

Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 1 z 2 (316 wyświetleń)
0 Kudos
Level 5

Playstation Staff

Re: Problem z Płaceniem karta

Witaj ilop1123,

Wszystkie informacje na temat wprowadzania danych karty płatniczej znajdziesz w tym wątku.

Pozdrawiam,

Konsultant Wsparcia Technicznego.
Prosimy używać zwykłego tekstu
0 Kudos
Wiadomość 2 z 2 (304 wyświetleń)
0 Kudos