Wsparcie

Wsparcie

Wsparcie

Odpowiedz
Member

Re: Problem z kartą płatniczą

Właśnie wyłożyłem sie na tym problemie z polskimi znakami. No cóż, Sony nie dostanie moich pieniedzy, pomimo usilnych prób :smileyhappy:

Prosimy używać zwykłego tekstu
Wiadomość 71 z 214 (2 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

[ Edytowane ]

Witam.

Nie czytałem wszystkich wcześniejszych postów (raptem kilka ostatnich) i mam taką małą porade dla klientów mBanku. Używając eKarty Visa Electro nigdy nie udało mi się zasilić portfela na PSS, dopiero po wyrobieniu eKarty "Visa Virtual" (koszt 25zł rocznie) i wszystko działa za każdym razem

http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/wirtualne/eKARTA/

Karta jest bardzo łatwa w użyciu. Doładowujesz karte środkami z eKonta, dokonujesz płatności, a jak coś zostanie to "rozładowujesz" karte i pieniądze wracają na eKonto.

PS: Visa Virtual z wybraną opcją "Waluta dla transakcji zagranicznych: EURO", pozwala dokonywać płatności również na STEAM-ie

Pozdrawiam

Wiadomość 72 z 214 (2 033 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Re: Problem z kartą płatnicząasnie ta kartę i PS

Ja mam właśnie tą karte i za cholerę nie moge jej zarejestrować na PSS. Płaciłem nią już przez paypall, na steamie i jeszcze przy kilku innych dziwnych transakcjach, więc problem raczej nie lezy po stronie karty.

Wiadomość 73 z 214 (2 025 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Po stronie PSN'u też. Bo ja też mam taką samą kartę z tego samego banku i nie mam najmniejszych problemów. Więc problem musi być gdzieś indziej. Ale skoro to nie problem z kartą i nie problem z PSS'em to najwidoczniej problem leży gdzieś w pół drogi.

Wiadomość 74 z 214 (2 008 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Ja za pierwszym razem, miałem problem z tą kartą ale wina leżała po mojej stronie. Zle wprowadziłem adres. Ostatecznie wprowadziłem adres taki jaki był na liscie od mBanku (przepisałem literka po literce)

np:

Adres1: Ul Plejka 3 m 120

Adres2:

Adres3:

City: Lodz

State:

Zip Code: 93666

Country: Polnad

żadnych kropek, myślników, przecinków, nic.. i zaczeło działać

Podczas rejestracji miałem zasiloną eKarte jakąś tam kwotą, chyba 60zł.

Powodzenia

Wiadomość 75 z 214 (2 002 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Re: Jak doładować konto na PS3-STORE

Od niedawna u nas w Polsce można już nabyć karty zdrapki do zasilenia konta w PS Store. Widziałem nominały 100 i 200 zł. Prościej i bezpieczniej już nie można.

http://www.romario07.republika.pl

[url=http://www.surf.fenka.pl/?ref=sonic01][img]http://www.surf.fenka.pl/baner.php?id=77[/img][/url]

Wiadomość 76 z 214 (2 303 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Problem z kartą płatniczą

czesc...mam problem ze zmiana panstwa bo jak zakladalem konto to podalem Polska a karte mam angielska i nie mam pojecia jak zmienic teraz panstwo z Polski na United Kingdom...prosze o pomoc

Wiadomość 77 z 214 (1 949 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Nie ma takiej możliwości byś zmienił państwo na swoim koncie PSN. Jedyne co możesz zrobić to założyć nowe konto PSN na UK, tylko czy jest to zgodne z regulaminem? Hmm...

Wiadomość 78 z 214 (1 944 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Witam

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Robiłem zakupy swoją kartą (mBank) w PSS nie raz. Wczoraj chciałem zakupić update do MW2 i cały czas mi zwraca dane, że dane mojej karty są niezgodne.

Sprawdziłem jeszcze 2 inne karty płatnicze, którymi bez problemu płacę w internecie i nie mogę zapłacić żadną z nich.

Prosiłbym o infromację, gdzie mam się z tym udać.

Pozdrawiam

Wiadomość 79 z 214 (1 885 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Re: Jak doładować konto na PS3-STORE

Witam. A gdzie można szukać tych zdrapek ?

Wiadomość 80 z 214 (2 161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos