Odpowiedz
22 sie 2011
Przez Don_Roza

Member

Playstation Staff

Rejestracja urządzeń zewnetrznych PS3

[ Edytowane ]
4 Odpowiedzi 5 489 Wyświetleń edytowane 15-09-2011

Witam,

W najnowszej wersji oprogramowania pojawiłą się możliwość rejestracji uRZądzeń zewnetrznych, dostepne opcje to (o ile pamietam):

- PSP,

- Telefon/Komputer,

- i jeszcze jedna której nie pamiętam.

Problem polega na tym iż chciał bym zarejestrować swój telefon (Samsung Galaxy S, syetem android) i po wyborze tej pcji jest niecałe 300 sekund na wpisanie klucza w postaci (według mnie numeru literowo znakowego - hasła do sieci wifi postawionej przez konsolę). Niestety konsola nie przyjmuje wpisywanego lucza - prób było kilka z Telefonem jak i Komputerem PC.

Czy to nie przypadkiem bug tej wersji (nie do końca sprawna nowa funkcja)?

No i opis funkcjonalności jest niewystarczajacy!

Pozrawiam,

Don_Roza

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 5 (5 489 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 4

Playstation Staff

Re: Rejestracja użądzeń zewnetrznych PS3

Spróbuj wpisać: 0000 :Stupid:

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 5 (5 483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 10

Playstation Staff

A to nie jest tak, że telefon to musi być Sony Ericsson Xperia PLAY a komputer Sony Vaio?

Za instrukcją obsługi "Typy telefonów komórkowych, których można używać do zdalnego grania, oraz ich dostępność zależą od kraju i regionu. Szczegółowe informacje na temat konfigurowania telefonu komórkowego na potrzeby gry zdalnej zawiera instrukcja dołączona do telefonu." Masz coś w instrukcji telefonu na temat gry zdalnej na PS3?

Teoretycznie Twój ma droida 2.3 ale do obsługi gier jest chyba potrzebna specjalna aplikacja od Sony. Do której wpisuje się ten pierwszy numer który jest na ekranie tym z 300 sekundami w pierwszym zdaniu. Masz tą dodatkową aplikację?

Nigdy tego nie robiłem więc teoretyzuję bo nie mam droida 2.3 i nie mogę tego sprawdzić.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 5 (5 475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Właściwie to mądrze prawisz Rympal. Przeszło mi przez myśl, że dotyczy to urządzeń "Firmowych". Jednak producenci korzystają z androida jako platformy, a w "android store" (sklepie z aplikacjami) nie ma żadnej od sony (kontroler, do współpracy z konsolą).

Łudziłem się więc, że to niedoróbka i że wyjdzie fix (podepne sobie telefon i bedzie pilot zdalny do konsoli :smileywink: hehehe)

Dziękują bardzo za pomoc...

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 5 (5 466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 7

Playstation Staff

Jeszcze raz wychodzi na światło dzienne bezsensowność wprowadzania pełnych tłumaczeń w XMB. Jako urządzenia zewnętrzne należy rozumieć urządzenia obsługujące RemotePlay (czyli PSP, niektóre modele Vaio i 2 czy 3 telefony SE, które to obsługują). Prawdopodobnie nigdy nie pokaże się aplikacja do ściągnięcia z Android Store, która to umożliwia. Jakiś czas temu ludzie zreversowali protokół i utworzyli OpenSource'ową aplikację umożliwiającą połączenie się z konsolą jednakże Sony zablokowało ją z wypuszczeniem kolejnej wersji FW.

Soul

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 5 (5 462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos