Odpowiedz
16 lip 2010
Przez Bombee_PL
Member
Playstation Staff

Slim wylacza sie calkowicie w czasie uzytkowania

4 Odpowiedzi 1 707 Wyświetleń Stworzony 16-07-2010

Witam i prosze o pomoc,

posiadam PS3 slim 120 GB kupiona w zeszlym roku w pazdzierniku. Do tej pory wszytko bylo ok, az nagle... Po wlaczeniu PS-a system startuje i dziala, po chwili (minuta, dwie, piec) system wylacza sie calkowicie - tak, ze nawet zadna dioda sie nie swieci. Po wyciagnieciu kabla z gniazdka i wlaczeniu po kilku sekundach ponownie (nie dziala na wyciagniecie i wlozenie od razu), zaswieca sie czerwona dioda na przyciskiem on/off i mozna znowu PS-a wlaczyc. Po kilku chwilach jednak znowu pada :smileyindifferent:

I druga sprawa/pytanie - czy moge oddac u nas na (ewentualna) nieodplatna naprawe gwarancyjna PS-a zakupionego w holandii?

p.s.

Na domiar zlego, nie moglem sie dzis polaczyc kompem stacjonarnym z internetem (po kablu) a laptop po wi-fi smigal bez problemu.

Urok jakis czy co?

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 5 (1 707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Re: Slim wylacza sie calkowicie w czasie uzytkowania

No i PS wyladowala W PRAM-u.

Niestety (albo i stety) zostala wymieniona na nowa sztuke.

I w tym miejscu chcialem podziekowac, za szybka i mila obsluge w serwisie PRAM!

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 5 (1 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Witam
mam taki sam problem. I nie wiem czego to winna jest. Jeśli ktoś by mógł pomóc z góry dziękuje
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 3 z 5 (1 569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Member

Playstation Staff

Witam. U mnie to samo (z tym, że konsola ma już prawie 2 lata).

Na innym forum otrzymałem następującą informację:

"A ja dodam że na 100% masz standardową usterkę zasilacza występującą w slimach."

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 4 z 5 (1 026 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Ja z kolei zaliczyłem popularnego YLODa :smileysad: Konsola właczyła się, pokazało sie menu powitalne, menu główne i nagle siadła świecąc żółtym swiatełkiem. Teraz za kazdym razem gdy odpalam konsolę świeci sie najpierw zielone, przez sekunde potem znowu YLOD. Czy ktoś wie co to mogło spowodować? Fakt faktem na początku działała przez chwilę wiec coś musiało się zepsuć w trakcje albo... eh nie wiem szczerze mówiac. Będe wdzieczny za każdą możliwą wskazówkę bo niestety nie mam wolnych 300 zł na naprawy.

Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 5 z 5 (964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos