Odpowiedz
08 paź 2012
Przez dario303big
Member
Playstation Staff

kontrola rodzicielska

2 Odpowiedzi 437 Wyświetleń Stworzony 08-10-2012

Witam

Pytanko w ustawieniach konsoli mam wylaczoną kontrole rodzicielską.PS3.

Niedawno zainstalowalem medievila z ps 1 i crash bandicoot'a i jak wchodze w info o tych grach pisze ze maja ustawione poziomy kontroli odpowiednio 3 oraz 2.

Jak to wylaczyc?

Czy ma to znaczenie dla tych gier ? tzn. cos mnie ominie w grze ?

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Darek

Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 1 z 3 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 3

Playstation Staff

Re: kontrola rodzicielska

Odpowiednio Level 3 oraz Level 2 przy poszczególnych grach to tylko i wyłącznie informacja, o tym jaki poziom należy ustawić w opcjach konsoli, aby uniemożliwić ich odtworzenie. Tego nie da się wyłączyć - to tylko informacja. Jak już wspomniałeś masz wyłączoną blokadę w menu konsoli, a więc możesz grać we wszystkie gry jakie masz na dysku bądź po włożeniu płyty do czytnika. Kontrola rodzicielska blokuje całą zawartość, a nie jej część, także nic Cię nie ominie :smileyhappy:

Jak działa kontrola?
Blokada rodzicielska stanowi 11 poziomów. Teraz, jeśli w konsoli ustawiłbyś np. numer 5, to wówczas mógłbyś odtworzyć tylko gry w przedziale levelu od 1 do 5. Wszystkie pozostałe, powyżej piątki będą zablokowane. Czyli taki MediEvil czy Crash z powodzeniem uruchomisz. Jeśli chciałbyś zablokować uruchomienie wyżej wymienionych gier musiałbyś ustawić level 1 w Parental Control. Mam nadzieję, że nie zamieszałem Ci w głowie. W każdym razie graj i niczym się nie przejmuj :smileyhappy:
Prosimy używać zwykłego tekstu
Odpowiedz
0 Kudos
Wiadomość 2 z 3 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudos
Level 1

Playstation Staff

Re: kontrola rodzicielska

Witam

Spoko załapałem :smileyhappy: Wielkie dzieki :smileyhappy:

Pozdrawiam