ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Θέλετε να έρθετε στην παρέα μας;

Κάντε εγγραφή για να συνεχίσετε

• 18

Νέα μηνύματα την τελευταία ώρα

• Λάβετε απάντηση μέσα σε λίγα λεπτά

• 92%

92% ποσοστό απαντημένων μηνυμάτων

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
14 Νοέ 2016
Από Daflander

Daflander

• Beta Tester
93%
08 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ

Τα βίντεο της Κοινότητας!

27 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 624 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ 14-11-2016
14 Νοέ 2016
Από Daflander

Ώρα να μοιραστείτε με όλους τις δημιουργίες σας!

Φτιάξατε ένα βίντεο στο Sharefactory; Κάνετε LiveStream; Έχετε Let's Play ή walkthroughs; Μοιραστείτε τα βίντεό σας με την υπόλοιπη κοινότητα σε αυτό το νήμα. 

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Follow me!

Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
05
/16

AfAzA

• Award Winner
89%
05 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
AfAzA
Αποδεκτή Λύση

Στο κυνήγι του platinum στο Overwatch

O Crash μας έβαλε μυαλό και η Activision μας τον πήρε

Image and video hosting by TinyPic

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
MVP
09
/16

VasilisR_T

• MVP
94%
09 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
VasilisR_T
Αποδεκτή Λύση

Θα έκανα όλα τα Activities του παιχνιδιού και ακόμα δεν θα είχα δει το Summoning του Titan. Αλλά ευτυχώς βγήκε να βοηθήσει!

I don't need a weapon. My friends are my power!

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
06
/16

athanasios_osfp

95%
06 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
athanasios_osfp
Αποδεκτή Λύση

Πήρα όλα τα mp τρόπαια στο Battlefield 1 και έφτιαξα ένα βίντεο με τις καλύτερες στιγμές μου.

I won't scatter your sorrow to the heartless sea...
I will always be with you...

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
06
/16

athanasios_osfp

95%
06 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
athanasios_osfp
Αποδεκτή Λύση

Είχα τερματίσει την πίστα Desperate Escape (Resident Evil 5) στο Veteran solo και μου είχε φύγει η πίστη, ειδικά στο τελευταίο μέρος. Οπότε το τρόπαιο για το professional mode δε το προσπάθησα για κάποιες μέρες.

Ευτυχώς μπορείς να φτάσεις στην τελευταία περιοχή αγνοώντας τους περισσότερους εχθρούς (καλό είναι να πάρει κανείς το sniper και το magnum) αλλά στο τέλος πρέπει να αντέξεις για κάποια λεπτά ενάντια σε πολλούς εχθρούς. Όμως βρήκα ένα thread στο playstationtrophies.org στο οποίο υπήρχε αναφορά από το 2010 για ένα glitch στην PS3 έκδοση. Δεν είδα κανένα να αναφέρει αν λειτουργεί στην PS4 έκδοση και το δοκίμασα (solo professional). Έκανα και ένα βιντεάκι.

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

Luxxord09

47%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Luxxord09
Αποδεκτή Λύση

Καλησπέρα σε όλη τη κοινότητα! Τους τελευταίους 5 μήνες έχω ξεκινήσει μια προσπάθεια με το κανάλι μου στο twitch.tv . Σαν χώρα στο τομέα του gaming είμαστε αρκετά πίσω. Ειδικά στο χώρο του playstation ξέρουν* μόνο το GranTurismo/Fifa/Pro/Gta/CoD άντε και κάνα δυο άλλα. Επίσης στο τομέα του streaming είναι χειμαδιό/yolo/κατάρες/καρκίνους κτλπ. Εκεί λοιπόν εντόπισα ένα μεγάλο χάσμα που υπάρχει στη χώρα μας, και αυτό είναι η έλλειψη επαγγελματισμού! Η προσπάθεια λοιπόν που κάνω με το streaming είναι, να αποδείξω τα ακριβώς αντίθετα για το ελληνικό community. Δεν γίνεται να υπάρχει μόνο η μια όψη του νομίσματος! Οπλισμένος λοιπόν με πολύ τρέλα για τα games και όρεξη, έχω ξεκινήσει αυτό το κανάλι με καθαρό/user friendly chat άψογο τεχνικό και εικαστικό τομέα και όλα αυτά βουτηγμένα σε μία γερή δόση επαγγελματισμού και χιούμορ! Θέλω να ελπίζω ότι υπάρχει ο κόσμος,το support,η όρεξη για ένα τέτοιο κανάλι στη χώρα μας!  Ενδεικτικά παραθέτω ένα mashup βίντεο που είχα κάνει πριν από μερικούς μήνες από clips που είχαν απαθανατίσει διάφοροι viewers από τα livestreams μου.Υπάρχουν πολλά beeps αλλά, you know...bests of. Συνήθως δε βρίζουμε :) 

**** Και επειδή λόγω επαγγέλματος (γραφίστας και video producer/editor) τρελαίνομαι εγώ ο ίδιος με την ποιότητα του ανωτέρου video, να ενημερώσω ότι τα livestreams γίνονται σε 1920x1080 ανάλυση αλλά τα clips των παιδιών είναι στα 480p. Αυτή είναι η max ανάλυση για τα clips που επιτρέπει το twitch.tv

Επιπροσθέτως μπορείτε να με βρείτε στα ακόλουθα links:

• Twitch : twitch.tv/Luxxord_tv
  • Youtube : Luxxord_Tv (Δεν δίνω προς το παρόν πολυ σημασία στο youtube απλά το χρησιμοποιω σαν backup για προηγουμενα livestreams του καναλιού μου στο twitch.)
  • Facebook Page : Luxxord09

Εάν για οποιοδήποτε λόγω θεωρείτε προσβλητικό αυτό το ποστ παρακαλώ να με ενημερώσετε και να διαγραφεί! Επίσης συγνώμη για το self promoting αλλά υπάρχω στον κόσμο του streaming μόνο 5 μήνες. Πρέπει να έχεις και λίγο "θράσος" αν μου επιτραπεί η έκφραση για να μάθει επιτέλους ο κόσμος ότι υπάρχω εκεί έξω! :D

By the way...το καλύτερο σας το άφησα για το τέλος. Είμαι 100% completionist freak. Platinum or go home casuals όπως συνηθίζω να λέω! :D

Καλή συνέχεια και καλό gaming σε όλους.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
06
/16

athanasios_osfp

95%
06 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
athanasios_osfp
Αποδεκτή Λύση

Mε ποιο παιχνίδι να έχω "καεί" περισσότερο στο PS4 άραγε?

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
10
/16

Ich_Baboulen

• Award Winner
94%
10 Rank