ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Θέλετε να έρθετε στην παρέα μας;

Κάντε εγγραφή για να συνεχίσετε

• 29

Νέα μηνύματα την τελευταία ώρα

• Λάβετε απάντηση μέσα σε λίγα λεπτά

• 92%

92% ποσοστό απαντημένων μηνυμάτων

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
29 Νοέ 2012
Από PadPoet

PadPoet

• Beta Tester
96%
09 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ

Διαβάστε πρώτα εδώ!

7 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 3.400 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ 29-11-2012
29 Νοέ 2012
Από PadPoet

Καλησπέρα σε όλους,

Η συγκεκριμένη κατηγορία είναι για οποιοδήποτε πρόβλημα που μπορεί να αφορά το PSN, κάποιο συγκεκριμένο προβλημα με ένα παιχνίδι (bug, DLC, οτιδήποτε) , πρόβλημα με την κονσόλα σας και γενικώς ... προβλήματα

Θα παρακαλέσω όταν ανοίγεται ένα thread με το πρόβλημα σας να είστε λεπτομερείς για παραδειγμα "Πρόβλημα στο online mode του FIFA13" και όχι για παράδειγμα "ΒΟΗΘΕΙΑ! Έχω πρόβλημα!"

Αυτά :)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
LABELS:

Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

mikouelit0

26%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
mikouelit0
Αποδεκτή Λύση

Πρόβλημα στο online mode του FIFA14 οταν παω να συνδεθω στο PSN  μου βγαζει ERROR 80028ED6. Καμια ιδεα?

0 Kudos

Re: Διαβάστε πρώτα εδώ!

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
10
/16

Ich_Baboulen

• Award Winner
94%
10 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Ich_Baboulen
Αποδεκτή Λύση

@mikouelit0 wrote:

Πρόβλημα στο online mode του FIFA14 οταν παω να συνδεθω στο PSN  μου βγαζει ERROR 80028ED6. Καμια ιδεα?

Η κονσόλα συνδέεται στο PSN ασύρματα ή ενσύρματα; έχεις ανοίξει τα ports στο ρούτερ σου που χρειάζεται τόσο το παιχνίδι αλλά και το PSN;

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

mikouelit0

26%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
mikouelit0
Αποδεκτή Λύση

Επειδη δεν τα κατεχω και πολυ αυτα... τι εννοεις να ανοιξω το ports στο ρουτερ? Απο που γινεται αυτο? Και επισης θελω να σου πω οτι εχω το PLAYSTATION πολλα χρονια και επαιζε μια χαρα. Τωρα ξαφνικα δεν μπαινει. 

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
04
/16

mar_ser97

92%
04 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
mar_ser97
Αποδεκτή Λύση

Ούτε εμένα μπαίνει. Εδώ και ένα μήνα έμπαινε μια χαρά, αλλά σήμερα μου παρουσίασε πρόβλημα. Δε μπορώ να συνδεθώ. Συνέχεια με  πετάει έξω.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
03
/16

tasos_m7x

81%
03 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
tasos_m7x
Αποδεκτή Λύση

same here ... : / αγόρασα μια 8αρα για το vita kai to mercenary και πάω να μπώ multiplayer και μου βγάζει error NW-10920-2  λλεω ok αύριο θα μπει φαντάζομαι.. ας κατεβάζω κανένα απο την download list μου πάω στο store error c0-14347-9 εντάξει τα πήρα αλλα θα κάνω υπομονή :/ ελπίζω και τα 2 error codes να είναι από κανένα maintance του store(αν και συνήθως ενημερωνόμαστε) αλλιώς θα ξενερώσω τη ζωή μου..

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
09
/16

ShinYagami13

• Award Winner
98%
09 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
ShinYagami13
Αποδεκτή Λύση

ειλικρινα ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν καποιοι ανθρωποι ξερουν να διαβαζουν και, πολυ σημαντικο αυτο, αν κατανοουν αυτα που διαβαζουν....

γραφει ο χριστιανος....

@PadPoet wrote:

Καλησπέρα σε όλους,

Η συγκεκριμένη κατηγορία είναι για οποιοδήποτε πρόβλημα που μπορεί να αφορά το PSN, κάποιο συγκεκριμένο προβλημα με ένα παιχνίδι (bug, DLC, οτιδήποτε) , πρόβλημα με την κονσόλα σας και γενικώς ... προβλήματα

Θα παρακαλέσω όταν ανοίγεται ένα thread με το πρόβλημα σας να είστε λεπτομερείς για παραδειγμα "Πρόβλημα στο online mode του FIFA13" και όχι για παράδειγμα "ΒΟΗΘΕΙΑ! Έχω πρόβλημα!"

το παραπανω αποτελει μια οδηγια αν θελετε για το πως ανοιγουν νεο θεμα στην κατηγορια για να εξυπηρετειστε εσεις πρωτα απο ολα πιο σωστα

καποιος το πηρε σαν οδηγια για να ποσταρει το προβλημα του εδω συγκεκριμενα, ενω στην κατηγορια γενικοτερα παλι εμφανιζονται θεματα με τιτλο "Help!!!" ή το κατατοπιστικότατο "PS3" ......

photo ShinYagami_zps1906437d.png

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Beta Tester
09
/16

PadPoet

• Beta Tester
96%
09 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
PadPoet
Αποδεκτή Λύση

@ShinYagami13 wrote:

ειλικρινα ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν καποιοι ανθρωποι ξερουν να διαβαζουν και, πολυ σημαντικο αυτο, αν κατανοουν αυτα που διαβαζουν....

γραφει ο χριστιανος....

@PadPoet wrote:

Καλησπέρα σε όλους,

το παραπανω αποτελει μια οδηγια αν θελετε για το πως ανοιγουν νεο θεμα στην κατηγορια για να εξυπηρετειστε εσεις πρωτα απο ολα πιο σωστα

καποιος το πηρε σαν οδηγια για να ποσταρει το προβλημα του εδω συγκεκριμενα, ενω στην κατηγορια γενικοτερα παλι εμφανιζονται θεματα με τιτλο "Help!!!" ή το κατατοπιστικότατο "PS3" ......

Αυτό ακριβώς ... το thread κλειδώνει. Το συγκεκριμένο thread είναι οδηγία-οδηγός για το πως θα χρησιμοποιείτε την συγκεκριμένη κατηγορία.

Όσοι έχετε θέματα με το 80028ED6 error υπάρχει ήδη thread κατόπιν συγχώνευσης 3-4 thread για τον ίδιο σκοπό.

Θα παρακαλούσα για 1000στη φορά να διαβάσετε τους Κανονισμούς του Forum. Καταλαβαίνω ότι μερικοί είστε νέα μέλη αλλά καταλάβετε εμένα και την ομάδα του Ελληνικού PlayStation Φόρουμ που λέμε τα ίδια και τα ίδια εδώ και 2 χρόνια. Ευχαριστώ.

[ Τροποποιήθηκε ]

Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση