ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Θέλετε να έρθετε στην παρέα μας;

Κάντε εγγραφή για να συνεχίσετε

• 21

Νέα μηνύματα την τελευταία ώρα

• Λάβετε απάντηση μέσα σε λίγα λεπτά

• 92%

92% ποσοστό απαντημένων μηνυμάτων

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
05 Οκτ 2015
Από alafakis2

alafakis2

30%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ

PS4 Ban βοηθηστε

8 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 651 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ 05-10-2015
05 Οκτ 2015
Από alafakis2
Για εναν φιλο μου (psn: evanrubliov). Το παιδι εβαλε για πλακα μια φωτογραφια απο πορνο για μισο λεπτο, δεν το ειδε κανεις μονο εγω και τον εκανε καταλαθος report ο αδερφος μου επειδη νομιζε οτι δεν θα γινοταν τιποτα και στο account του ειχε πολλα levels σε online παιχνιδια, αγορασμενα digital παιχνιδια και λοιπα. Αυτο που θελω να πω ειναι πως σας παρακαλω να κανετε κατι με τον λογαριασμο του παιδιου γιατι αν και ειναι εναντια στους ορους αυτο που εκανε δεν του αξηζει κατι τετοιο...
ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
04
/16

zamziris

99%
04 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
zamziris
Αποδεκτή Λύση

Ωραία πλάκα, φαντάζομαι όμως με το ban θα κόπηκαν τα γελάκια..

Απ: PS4 Ban βοηθηστε

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Beta Tester
08
/16

Ivorel

• Beta Tester
99%
08 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Ivorel
Αποδεκτή Λύση

@alafakis2 Γεια σου. Αρχικά να σου πω πως αυτές δεν είναι πλάκες. Και προφανώς για να τον έκαναν ban, δεν το είδες μόνο εσύ... Πάμε παρακάτω. Το ban είναι για ένα μήνα, αλλά αν ξανασυμβεί, θα είναι μόνιμο. Σε αυτή την περίπτωση χάνονται όλα, από trophies μέχρι λεφτά στο wallet. 

Μπορείς να πεις στο φίλο σου να προσέχει, γιατί έχει ήδη ένα ban :Thumbs:

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

alafakis2

30%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
alafakis2
Αποδεκτή Λύση
Απλα θελω να πω πως το report εγινε απο τον δικο μου λογαριασμο (εξηγω πιο πανω) και δεν το ειδε κανεις αλλος και απλα επειδη παιζουμε καθε μερα τωρα δεν θα μπορουμε να παιζουμε για ενα μηνα. Συμφωνω πως δεν θα ηταν αστειο αν το εβλεπαν μικρα παιδια αλλα οι φιλοι του ειναι ολοι ενηλικες και γελανε με τετοια αστεια και δεν προλαβε να το δει κανεις αφου το εβαλε για μισο λεπτο περιπου, απλα θελω να πω πως ειναι λιγο υπερβολικο αυτο, τουλαχιστον να υπηρχε μια προηδοποιηση να αφερεση την φωτογραφια και να μη το ξανακανει απλα για να ξερετε δεν διαβαζει πολυς κοσμος τους ορους αλλα συμφωνω λαθος του. Απλα σας γραφω εκ μερους του θα θελαμε και οι δυο να γινει unban αλλα απο οτι βλεπω ειστε αρκετα σκληροι σε οτι αφορα παραβιαση κανονων και τα λοιπα, θα του πω να μην παιζει με τον λογαριασμο του αλλη φορα καλη σας μερα.

Re: PS4 Ban βοηθηστε

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
07
/16

Savas_Skliros

94%
07 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Savas_Skliros
Αποδεκτή Λύση

@alafakis2

Φίλε μου εμείς είμαστε απλοί χρήστες...:Thumbs: Οπότε θέμα '' σκληρότητας '' δεν υπάρχει απο εμας εδώ...!!

Καλώς ή κακώς το PSN έχει ένα ολόκληρο νομικό πλαίσιο και κανόνες με βάση τους οποίους λειτουργεί!! Δεν έχει σημασία η ηλικία, η πορνογραφία γνωρίζεις οτι τιμωρείται και δη σαν μια υπηρεσία οπως το PSN τέτοια θέματα και ευαίσθητα είναι και βέβαια ανακαλύπτονται  πολύ εύκολα....!!

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

alafakis2

30%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
alafakis2
Αποδεκτή Λύση

Το αστειο ειναι οως προσπαθω να τον κανω unban τοση ωρα και περιμενω απαντηση απο τη sony τελος παντων δεν θα ξαναγινει για να μην εχουμε ξανα μπλεξιματα ευχαριστω για τον χρονο σας.

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Beta Tester
08
/16

Ivorel

• Beta Tester
99%
08 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Ivorel
Αποδεκτή Λύση

@alafakis2 Εγώ υπάλληλος είμαι, όχι το νομικό τμήμα της Sony. Δεν μπορεί να γίνει unban. Είναι προνογραφικό υλικό. Τέλος. Δεν θα πάρεις κάποια άλλη απάντηση. Οπότε θα πρέπει να περιμένει ένα μήνα, για να μπορέσει να έχει και πάλι πρόσβαση online. Δεν μπορεί ένας μόνο user να αποτελέσει εξαίρεση :Thumbs: Έτσι είναι οι κανόνες. Απλά στο ξαναλέω, την επόμενη φορά θα είναι χειρότερα τα πράγματα, οπότε να προσέχετε! Συγγνώμη, αλλά δεν μπορεί να γίνει κάτι άλλο. 

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
05
/16

john-data

88%
05 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
john-data
Αποδεκτή Λύση

Μήπως να ανέβαζες την φωτό για να δώ τι μπορώ να κάνω?
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...

Αλλη φορά προσέξτε τις πλάκες τώρα για ένα μήνα μέχρι να παίξετε online παίξτε τίποτα άλλο...

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
02
/16

drakakisGR

35%
02 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
drakakisGR
Αποδεκτή Λύση

Καλησπέρα..Έχω μια ερώτηση αγοραστικε ενα παιχνιδι από την πρώην κοπέλα μου η οποια έκανε άρση πληρωμής από την Τράπεζα μετά από ενα μήνα εφόσον χωρίσαμε...η PlayStation μου κλείδωσε την κονσόλα και δεν μπορώ καν ίντερνετ να συνδεθώ τι πρέπει να κάνω Ευχαριστώ..

PS4 Ban βοηθηστε

Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση