Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 16

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
28 Ağu 2018
denisvuich Tarafından

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Cyberpunk 2077 Demo Gameplay Videosu Paylaşıldı

[ Düzenlendi ]
15 Yanıt 170 Görüntüleme DÜZENLENDİ 28-08-2018
28 Ağu 2018
denisvuich Tarafından

Merakla beklenen Cyberpunk 2077'nin nihayet demo oynanış videosu CD Projekt RED tarafından paylaşıldı! Hem de tamı tamına 48 dakika!

Oyun göreselleri ve konsept tasarımları için tıklayınız. 👈

Ayrıca lütfen videonun +18 olduğunu, olumsuz örnek oluşturabilecek potansiyele sahip olduğunu ve cinsellik barındırdığını unutmayınız.

Cevap
ETİKETLER: Demo Güncel PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Oyun için fazlasıyla hype yapılmış gibi. Erken duyuruldu ayrıca. İnsanın beklentisi herkese hitap eden oyun olması yönünde oluyor ama videoyu izledikten sonra meh! dedim. 

Fps olması oyunu fazlasıyla bozmuş. Tps olsaydı daha hoş olurmuş. Dünyası çok güzel. Bunun harici Cyberpunk dünyası cinsellik üzere mi kurulu diye sormak istiyorum. Synthwave tutkunu olarak güzel bir şeyler duymayı da yeğlerdim ayrıca. Son olarak bu nesile geleceğini pek sanmıyorum.

Forumun düşüncesi ne merak ediyorum.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
Onaylanmış çözüm

Harika ötesi!!! 2 eksiği var bence ve birincisi karakter kamera açısıyken diğeri türkçe altyazı desteği. Gerçi ikiside kesin değil diyebiliriz. Oyuncu dostu firma sonuçta belki yeni kamera açısı eklerler. Her oyuncu bu tarzı sevmeyebilir ben gibi. :)

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
firo_les
Onaylanmış çözüm

FPS olması konusunda herkes ağız birliği yapmışken firmanın diretmesi çok saçma.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Aynen öyle kardeşim, yap tps’yide kim nasıl isterse oynasın. 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

E_VrL

96%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
E_VrL
firo_les
Onaylanmış çözüm

Türkçe altyazı desteği er ya da geç gelir.

Kamera açısı için benim de rezervim olmakla birlikte adamların mantığını da anlayabiliyorum. "Böyle sağlam, koca bir dünya oluşturduk. Kafayı sağa sola çevirip bakın da içinde yaşasaydınız nasıl görürdünüz deneyimleyin" diyorlar gibi:) Tepki gelmesi kaçınılmaz, hele Witcher tecrübesi hala tazeyken. Yine de "Vardır bir bildikleri herhalde" diyor, ümitle bekliyorum oyunu.

Cinsellik meselesi tartışmaya açık bir konu, hak veriyorum. Witcher 3 de çok 'edepli' bir oyun sayılmazdı:) Adamların tarzı böyle demek ki.

Ayrıca hem bu nesil konsollara hem de sonraki nesle çıkacak oyun, yanlış bilmiyorsam (CD Projekt Red'de çaycı olarak çalışan bir arkadaştan tüyo aldım da:)) Oyunun 2019'da çıkacağını düşünüyorum (Çaycı arkadaşın yalancısıyım:)) Konu ile alakasız ama Death Stranding de 2019'da çıkacak büyük bir aksilik olmazsa. Onu da Kojima ile çay içmiş bir arkadaş söyledi:) TLoU 2 de 2019'da geliyor zaten. Önümüzdeki yıl sağlam cümbüş var gibi.

Bekleyelim, bakalım Cyberpunk nasıl olacak. Umuyorum yine günlerimizi, gecelerimizi tüketen bir oyun çıkar ortaya, Witcher gibi.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
E_VrL
Onaylanmış çözüm

Death seneye çıkmaz. Daha oynanış göreceğiz, ne idüğü belirsiz videolar izleyip teoriler ortaya koyacağız (!)

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

E_VrL

96%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
E_VrL
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Kojima'nın verdiği en ileri tarih 2019. Biz de onun yalancısıyız:) 2016'da oyun 2019'dan önce çıkacak diye açıklama yapmıştı. Akira adlı animasyon filmin geçtiği yıldan önce olacağını söyledi -ki film hayali bir gelecekte 2019 yılında geçiyormuş. Tokyo Olimpiyatlarından önce çıkacağını bir kaç kez tekrar etti yanlış bilmiyorsam (olimpiyatlar 2020'de). Amazon yanlışlıkla bir erken sipariş açtı 29 Mart 2019 tarihi için, sonra kaldırdılar apar topar. Oyunun bu yılın sonunda çıkacağına inananlar da var hala. Hatta 17 Aralık'ta çıkacak diye tam tarih verenler bile var:) Ben yine tedbirli davrandım, ay, gün zikretmeden 2019 dedim. Artık başında mı, ortasında mı, sonunda mı olur, orasını bilemem:)

Oynanış gördük işte, daha fazla beklememek lazım Kojima'dan:) Yeterince teori de üretildi. MGS0 diyenler de oldu, Silent Hill diyenler de. Paralel evrenler teorileri de üretildi, Dünya'nın istila edildiği bir senaryo türetenler de oldu. Daha fazlasına gerek yok artık. Çıksın da oynayalım, sonra da hiçbir şey anlamayalım:)

Bu arada oyunun birkaç saatlik bölümünü oynayan yapımcılar, yorumcular, Playstation yetkilileri vs. var. Kojima çıkacak dediyse 2019'da oynarız biz bu oyunu:) MGS veya Silent Hill serilerinden görüldüğü kadarıyla henüz sinema filmi çekmemiş bir sinemacı Kojima:) Dolayısıyla takıntılı bir şekilde Akira'ya gönderme yaptıysa, bu sözünü yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır diye düşünüyorum. (Son tanıtım videosundaki motorsikleti Akira'daki motorsiklete benzetenler bile var, düşünün artık:)) Bu arada Death Stranding'in filminin de yapılabileceği iddialar arasında. Yine Kojima'nın sözlerinden hareketle böyle bir tahmin yürütülüyor. O konuya girip iyice uzatmayayım.

Özetle, ben 2019 üzerine yapıyorum tahminimi. Tutmazsa bir şey kaybetmem, tutarsa oyunun çıkış tarihini bildi derler:)

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
E_VrL
Onaylanmış çözüm

Ben ironi yapmıştım ama :) Zira mgsv çıkmadan önce sürekli video izledik. Oynanış gördük. Görmekten artık şahsen midem bulanmaya başlamıştı. Bı oyunda da öyle olabilir gibime geliyor. Oyunu duyur çıkart. Olay bu kadar basit. Video yayınlıyor film dünyasına uzak benim gibiler için her şey bilinmez. Son video bu tarzdaydı bi.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Onaylanmış çözüm

Henüz gösterilen demonun tam oyun olmadığını söylediklerinden beridir dikkate almıyorum. Ne coşuyorum ne de üzülüyorum. Tam oyun çıktıktan sonra göreceğiz.  Şimdi ne denilirse denilsin, adamlar hala geliştirme aşamasında ve köklü değişiklikler uygulanabilir. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
Onaylanmış çözüm

Valla ben bu oyunun üzerine oyun tanımam! Ne Kojima ne başkası.. Adamlar deli yapmış yahu. Tps gelirse hadi olmadı fps’ye de alışırız sadece türkçe altyazı gelsin. Of of of!! 🤩

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
firo_les
Onaylanmış çözüm

Sen hiç herhangi bir oyun motorunun teknoloji demosu izlemedin galiba. Ne çalışmalar var insanın aklı duruyor çıksada oynasak diyor. Yani dünyaya takılıp kalmamak lazım. Yapımcı ekip zaten kendini kanıtlamış bir firma. her ne kadar Witcher bana pek hoş gelmese de. Karakterin odunsu hareketleri vs. Tamamen benim zevksizliğim desem yeridir.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Witcher’a bayılırım. Şu an hala oynuyorum türkçe olarak tekrardan. Zevk zevk zevk. Şu oyundan önce aslında başka kaliteli oyunlarda var. Spiderman, RDR2, Sekiro gibi. :) 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07
/16

Alondate31

95%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Alondate31
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Gayet güzel duruyor. FPS kamerası her zaman oyunlara derinlik kazandırır. Bir karakteri sırtından mı yoksa onun gözünden görerek mi yönetmek istersiniz? Tamam max payne gibi oyunlar efsane kategorisinde fakat yine de FPS kamerası = hayat.

Anladığım kadarıyla tam olarak borderlands seviyesinde olmasa da benzer bir combat sistemi olacak. Onu da tuttum. Güzel bir lore (bu çok önemli), bolca collectible, sevilesi karakterler ve kendine has bir dünya ile alır götürür bu oyun.

Ayrıca Witcher serisinde cemaat abisi Geylani'yi yönetmiyorduk. O yüzden çıplaklık, cinsellik gibi konulara tepki göstermek absürd olur diye düşünüyorum.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
Onaylanmış çözüm

Süper ötesi cidden!!! 🤩

D13556D5-EE14-45A3-8C7B-6EC1DF8767E1.jpegBDFF71ED-E1ED-4AAA-9173-8F76A9FF1169.jpegADA98D20-5E11-4B0B-B169-BC40044D5ACA.jpegC34326DF-4043-443C-A97F-7EA16BDB6ACA.jpegA99DD0D7-8D06-4027-8D20-33B4EB9B5F6B.jpegDED3D2B3-1287-4547-B73B-6C3C1847B5FB.jpeg51DD7AA7-3EA5-4060-BA91-B0828852867F.jpeg4D6CB2F7-507A-4126-A7FF-2715FCD710F7.jpeg

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Şehir gayet canlı duruyor.Fps kamerası veya tps kamerası bana çok farketmez ikisi de ayrı bir zevk ve deneyim sunuyor. Gönül ister herkes kendi istediği deneyimi alabilsin ama oyun dizaynı buna izin vermeyebilir. Combat da hoşuma gitti diyebilirim fakat oyunun daha yapım sürecinde olması nedeniyle bu gördüğümüz şeylerin değisme ihtimali mevcut. Bir sonraki gameplay videosunda daha net konuşabiliriz.

Oyun çok hype yapıldı. Açıkçası hangi firma olursa olsun hype için baya erken bence. 

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal