Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 10

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
15 Eyl 2018
delipoyraz26 Tarafından

delipoyraz26

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Ico

6 Yanıt 72 Görüntüleme Oluşturuldu 15-09-2018
15 Eyl 2018
delipoyraz26 Tarafından

ps2'nin efsane oyunlarından biri olan ico'yu bir çoğumuz ps4'te görmek isteriz diye umuyorum şahsen ps4'e gelse çok mutlu olurum sizce ico ps4'e gelir mi? shadow of the colossus geldi ben yakın zamanda pgw veya psx'de duyurulmasını bekliyorum

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: PS3 PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Gelmeyeceğini düşünüyorum. Zira artık sıkıcı bir duruma geldi diye düşünüyorum remaster işinin. 

0 Övgü Puanı

Ico

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

delipoyraz26

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
delipoyraz26
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

doğru remaster işinin suyu çıktı ama  remaster'lar her zaman gelmeye devam edecek bence

0 Övgü Puanı

Ico

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

furkanakin2014

98%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
furkanakin2014
Onaylanmış çözüm

Dostum ico eski bir oyun ve şirketler oyunun getirisinin kesin olmadığı sürece remastered oyun yapmak istemiyor, ''Ico'' çok eski bir oyun, 2001 çıkışlı oyunu tekrar remastered olarak çıkarmaları onlara pahalıya patlayabilir, ''Ico'' artık unutulmaz efsanelerimiz arasında sadece.Bildiğim kadarıyla ''Team Ico'' yani oyunun temel taşlarını koyan şirket 2011'de feshedildi yani yeni oyunlar yaparak daha çok tutulmaya ihtiyacı var en son ''The Last Guardian'' çıkarttıkları oyun oldu ve bundan sonra ''Fumito Ueda'' hangi oyunların peşine gidecek zamanla göreceğiz.Artık oyun dünyası gittikçe gelişiyor daha interaktif bir çözüme giderler diye düşünüyorum...:)

Ico

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

delipoyraz26

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
delipoyraz26
furkanakin2014
Onaylanmış çözüm

yakın zamanda shadow of the colossus geldi  bluepoint games remastered veya remake işini üstlenmişti İco,shadow of the colossus çıkmadan önce az bilinse de shadow of the colossus çıkınca o da çok satıldı ve ps2 klasiği olarak kabul ediliyor  ayrıca metacritic puanı da bir hayli yüksek 90 puan almış bu puanı her oyun alamaz remaster yapmaları zor olur demişsin ama zaten 2010 veya 2011 yılında bu oyun ps3 için remaster edilerek gelmişti yani 2001'de ki versiyonunu değil  2011 de ki versiyonun remaster  yaparak getirmek onlar için daha kolay olur fumito ueda konusunda dediklerine katılıyorum ama zaten o artık sony adında oyunlar yapmıyor ama yaptığı oyunların marka değeri hala sony'e ait  yani fumito bu işe karışamaz o kendi yeni oyununu yapmaya devam edebilir :D

Ico

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

furkanakin2014

98%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
furkanakin2014
delipoyraz26
Onaylanmış çözüm

Haklısın dostum, keşke ''Ico'' remastered haliyle tekrar biz oyunculara sunulsa. Aslında biraz ''QBT'' oynanış birazda sinematik bir oynanış ekleseler şimdiki oyunlara taş çıkartır :D

Ico

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

delipoyraz26

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle