Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 15

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
16 Eki 2018
denisvuich Tarafından

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Marvel’s Spider-Man: The Heist Haftaya Bizlerle!

6 Yanıt 114 Görüntüleme Oluşturuldu 16-10-2018
16 Eki 2018
denisvuich Tarafından

Sevgili ağ kafalara selam olsun!

Marvel’s Spider-Man'in ilk DLC'si olan The Heist 23 ekim 2018 itibari ile bizlerle olacak. DLC içeriğinde yeni görevleri, yeni düşmanları ve yeni trophy'ler bizleri bekliyor olacak.

fd5d1e98624abd3a_1200xH.jpg

Gelmesi kesinleşen yeni kostümler arasında Kaine'in Scarlet Spider kostümü, oyuna özel bir kostüm ve Spider-UK kostümleri yer alacak.

Cevap
ETİKETLER: DLC Güncel PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Kostümler güzel duruyor. Umarım Black Cat hikayesi doyurucu olur.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

Haber için teşekkürler Denis. Şuan için Spider kardeşimiz yörüngemden çok uzakta olsada eminim oynayıp bitirenler için yeni macera doyurucu olur. Olacağını tahmin ediyorum.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

KblySkry

89%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
KblySkry
Onaylanmış çözüm

Oyunda sürekli aynı şeyleri yapmaktan öyle bıkmıştım ki oyunu tamamen bitirmeden bıraktım. Keyif aldığım ağ atmak ve dövüş mekanikleriydi. DLC ile de fazlasının geleceğini zannetmiyorum o yüzden masrafa girmeye gerek yok.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
KblySkry
Onaylanmış çözüm

Oyunu oynamadım ama canlı yayınları biraz izledim. Amazing Spiderman de Platin almış biri olarak aslında oyun gözüme çok güzel göründü. Seni böyle düşündüren şey nedir? Merak ettim. 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

KblySkry

89%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
KblySkry
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

Sürekli ama sürekli aynı şeyleri yapıyorsun ve bir süre sonra gerçekten bunaltıyor insanı. (Adam döv, Çanta topla vs.) Hikaye farklı (Herhangi bir filmden uyarlanmamış) ama Spider-Man işte yani bildiğimiz Spider-Man  

Başlarda gerçekten keyifliydi hatta Forum'a da yazmıştım ağ atma mekanikleri, Dövüş mekanikleri gayet güzeldi bir yere kadar. Ancak o kadar tekrar ediyor ki oyun kendini onlarda bunaltıyor bir yerden sonra.

Aslında bu oyun hakkında kendi adıma sinirimi bozan bir durum daha var. Ben normalde oyun alırken kimsenin ne dediğine bakmadan alırım. Son olarak oyun bu platformda incelenmişse okurum (İncelemeler objektif oluyor genelde) ve alırım genelde. Ancak bu oyunu ilk defa Youtube'da oyunu tanıtan ve "Bu oyun olmuş!" diyen insanlara güvenerek aldım ve bin pişman oldum. ilk 7-8 saati güzeldi tabi. 

Sonra bu oyunu aralıksız öven insanların "Origins ile aynı almasanız da pek bir şey kaybetmezsiniz" dedikleri Assassin's Creed Odyssey'i tam tamına 118 saat oynadım. 

Sonuç olarak ben bu oyunu beğenmedim. Ayrıca Sony güzel reklam yapıyor, yaptırıyor.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Malesef bazı insanlar bu işten para aldıkları için oyunları haksız yere övebiliyorlar. Ama biz oyuncular kıt kanaat aldığımız oyunları oynayıp inceleme yaptığımızda daha objektif oluyor seninde dediğin gibi.

Benimde yazdığım incelemelere bakarsan eğer, beğendiğime beğendim, beğenmediğime beğenmedim derim her zaman. Ama her ne olursa olsun şu da bir gerçektir ki. Her oyun her kişiye hitap etmez. Sana göre iyi olan bana göre kötü olabilir. Yad bunun tam tersi.

Sadece meraktan sormuştum aklımda soru işaretleri kalmıştı çünkü. Şuan için zaten fiyatı iyice aşağılara inmeden almayacağım. Bir exlusive olsada. 

Horizon ilk çıktığı gibi almıştım. Ve kutulu olarak alıp destek verdim. Platinledim. Belki dedim Türkçe gelir gene oynarım baktım bir gelişme yok. Spiderman en kötü alt yazı bekliyordum o da olmadı. Artık exlusive olup olmasına bakmıyorum. Türkçe ise alıyorum değilse almıyorum. Origins i mesela 1 sene bekledim fiyatı düşsün diye ve daha bu sabah oyamaya başlayabildim. Odessey de var elimde o istisna oldu. 

Yani demek istediğim şu. Oyunun MP si yoksa ve Türkçede değilse fiyatı iyice çekilene kadar beklerim. Spider.kafa da öyle olucak muhtemelen. Kendimi Division 2 ye saklıyorum :)

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal