Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 32

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
13 Kas 2018
denisvuich Tarafından

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Marvel’s Spider-Man: Turf Wars Haftaya Bizlerle

2 Yanıt 59 Görüntüleme Oluşturuldu 13-11-2018
13 Kas 2018
denisvuich Tarafından

Sevgili arkadaşlar herkese merhaba.

Ekran Resmi 2018-11-13 22.56.59.png

Hepimizin bildiği gibi Marvel Comics'in en önemli temel taşlarından birisi olan Stan Lee dün hayata gözlerini yumdu. Neredeyse dört neslin rol modellerini yaratan ve her birimizin içinde saklı olan kahramanı gün yüzüne çıkaran Lee'ye sonsuz teşekkür ve hürmetlerimizi sunar, bu zor günde hepimize baş sağlığı dilerim.

Diğer yandan.. Incomniac Games, Marvel's Spider-Man'ın devam DLC'sinin çıkış tarihini duyurdu ve tarihini 20 Kasım 2018 olarak belirledi.

Hammerhead ve Yuri Watanabe'nin geri dönüşünü gördüğümüz fragmanda pek heyecen verici şeyler gösterilemese de hikaye genişletmesini merak ile bekliyor ve bir önceki "soygun genişletmesinden" daha doyurucu olmasını temenni ediyorum.

Bunların yanı sıra bir önceki genişletmede olduğu gibi üç adet yeni kostüm bizleri bekliyor olacak.

cxu58j37v3y11.png

Aşağıda bulunan görsellerden Spider-Armor MKI ve Iron-Spider Armor'u daha detaylı inceleyebilirsiniz.

mk1.jpgis.jpg

Cevap
ETİKETLER: DLC Güncel PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Onaylanmış çözüm

Paylaşım için teşekkürler Denis. Stan babanın aramızdan ayrılışına hepimiz çok üzüldük. Ansızın aramızdan ayrıldı maalesef.

Bunun dışında gelen kostümlerden sadece Spider Club ilgimi çekti. Diğer kostümler oyunda bulunan versiyonların güncellenmiş halleri gibi duruyor. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

Süperman fanatiği olarak, Spiderman i ne kadar çok sevsemde oyununu almadım. Yakın bir gelecektede almayı düşünmüyorum. 

İlk gerekcem bir exlusive olarak PSTR adı altındaki oluşumun Türkçe alt yazı getiremediği devasa exlusive lerden 2.si.ve 2

Fail i olması. İlki Horizon Zero Dawn dı. Türkçe olmayan exlusiveleri kendi çapımda boykotluyorum bundan sonra. Tartışmaya gerek yok zaten yıllardır yapıyoruz.

İkinci gerekcemde artık oyun firmalarının iyice paragöz olması ve bu furyaya insomniac ında katılması. Bir bütün oyunu 3 parçaya bölerek dlcler yaparak zaten pahalı olan bir oyundan daha fazla kar elde etmeye çalışmakla kalmayıp içerik olarakta verdiği paraya karşılık öyle dolu dolu birşeyler vermeyip 3 5 extra görev ve kıyafetlerle geçiştirmeleri. CDProtect RED firmasını hiçmi örnek almaz insanlar. Witcher a gelen dlc ler mesela oyun süresine saatler hatta yerine göre günler ekliyordu. Böyle olmalı. Madem dlc getiriyorsun verdiğim paraya karşılık doyurucu olmalı ama malesef.

Oyunu ancak iyice fiyatı düşerse yad bir süre daha sonra ikinci el olarak temin ederim belki... Zira Amazing spiderman i deli gibi oynamış ve platinlemiştim oysa. Neyse.

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal