Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 26

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
09 Ara 2017
MaviSiyah Tarafından

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Monster Hunter Beta Maceralarınız

[ Düzenlendi ]
36 Yanıt 710 Görüntüleme DÜZENLENDİ 09-12-2017
09 Ara 2017
MaviSiyah Tarafından

Merhaba canavar avcıları  

Monster Hunter Beta maceramız pazartesi gününe kadar devam edecek. Bu konuda betada yaşadığımız güzel anlarımızı paylaşabileceğiniz gibi oyun hakkında sorularınızı da paylaşabilirsiniz.

Bizim bu gece yaptığımız çevre keşiflerinden bir kaç görsel paylaşmak istedim, daha sonra @denisvuich arkadaşımızın gözünden yaşamış olduğumuz canavar avı macerası videomuzu da görebilirsiniz.

Hepinize bol avlar !

Benim karakterim MaviSiyah ve yardımcı kedim Slay 

indir.jpgGüzel br ay ışığı pozu

indir (1).jpgkeşif yaparken arkamda beliren meraklı bir dostumuz

indir (2).jpg

Avcı ekibimiz : DenisVuich , Ben , @unsalsrtprk @Dawnbreaker katıldığınız için teşekkürler arkadaşlar

Dilerseniz siz de bu konu altında birbirinizi ekleyip maceranızı paylaşabilirsiniz.

Cevap
ETİKETLER: Demo Güncel PS4

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
07
/16

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Konu için teşekkürler @MaviSiyah 

Henüz oyunun pek mantığını çözemesekte oyunun oldukça eğlenceli olduğunu belirtmek isterim. Av maceralarımızdan küçük bir kesit aşağıda yer alıyor. İyi seyirler! 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Video oldukça eğlenceli bir çalışma ortaya koymuş.  Evet henüz oyunun mantığını kavrayamamış olsakta öğrene öğrene oynanışımızı şekillendirmek oldukça güzel. Yersiz yersiz etrafa saldırmam video da?  gözlerim her yerde canavar görüyor avlamak için. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Kameredan utanan hanım karakterlerimiz 

indir.jpg

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Source__53

96%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Source__53
Onaylanmış çözüm

Tam olarak oyunu bende anlamadım ama 2 bölümü bitirdim son bir bölüm kaldı, oyun eğlenceli o yüzden Amazon'dan ön sipariş verdim 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Source__53

96%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Source__53
Onaylanmış çözüm

Bu arada beyler *****'leriniz süper 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Onaylanmış çözüm

Oldukça eğlenceli bir oyun yapısı mevcut, özellikle bir grup ile oynandığı zaman.

Monster Hunter_ World Beta_20171209215414.jpgCanavarların canı taştan bizim kılıcımız yaştan.

Monster Hunter_ World Beta_20171209234406.jpgKraliçe kraliçe olalı böyle zulüm görmedi.Monster Hunter_ World Beta_20171209232652.jpgHer zaman usulüyle yenecek diye bir şey yok.

Konu paylaşımı için teşekkürler @MaviSiyah

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
09
/16

kankileyta

• Beta Tester
95%
09 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kankileyta
Onaylanmış çözüm

Ekran görüntüleri oldukça güzel. Ben de kesinlikle deneyeceğim. Denk gelirse birlikte oynarız. Paylaşım için hepinize teşekkür ederim 😎

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

Pikachuzan34

92%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Bir "beta" olarak açıkçası pek beğenemedim. Ama oyun güzel gibiydi. Öyle kolayca çözülecek bir oyun da değil biraz uğraşmak gerekiyor üzerinde. Çok da memnun ayrıldığımı söyleyemem gerçi. 

@Pikachuzan

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Benimde beklediğim gibi çıkmadı beta ama arkadaşlar varken insan eğleniyor, tek olsaydım ve şu an bu betayı deneyimliyor olsaydım düşüncelerim daha farklı olabilirdi. Tek başına oynanacak bir oyun değil kesinlikle. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Merhaba @Pikachuzan34

Beta nın ilk gününde aslında toplulukta açmış olduğumuz partiye katılmıştın , keşke bir de grup olarak oynasaydık  

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

Pikachuzan34

92%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Pikachuzan34
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

@MaviSiyah ya evet katıldım da tam dört kişiyi görünce araya girmeyeyim dedim ^^ Tanıştığım başka biriyle girdim, oynadık anca o zaman sarmaya başladı. Başından kalktığımda saat gece 3'ü bulmuştu. Çok iyi değildi desem de baya oturdum başında :]

0 Övgü Puanı

@Pikachuzan

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Oynadığımız ortak oyunlar olursa mesaj atıp partimize katılabilirsin  Maksat hem sohbet hem oyun keyfi .

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Source__53

96%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Source__53
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Ben tek başıma oynadım ama çok zorladı beni arkadaşlarla oynamak çok daha zevkli ben oyunun siparişini verdim bir grup olursa çok daha fazla zevk alınır oyundan :)

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Source__53
Onaylanmış çözüm

Haber verseydiniz buradan haberleşip oynardık yahu biz baya bir eğlendik  hatalar var ama genel olarak hoşuma gitti oyun.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Source__53

96%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Source__53
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Ben burdan bu kadar talep olacağını düşünmedim :)) evet bazı hatalar var ama stres atmak için güzel bir oyun olmuş :)

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
07
/16

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Okul çağında uzun bir süre boyunca oynadığım bir mmorpg oyun bulunuyordu. Monster Hunter bana o günleri hatırlattı. Solo oynanabildiği gibi çokluda oynanabiliyordu bu tarz oyunlar. Ancak asıl olay her zaman parti oyunundaydı. Monster Hunter'da aslında öyle. Hani bırakın 4 kişiyi 8 kişilik ekipler ile 70 kişi bir kaleyi savunduğumuzu hatırlarım. Çılgın zamanlardı..

Neyse konuyu çok dağıtmayayım. Ben betadan memnun kaldım. Ancak çözülecek daha yüzlerce şey var. Nitekim oyunda eko sistemle dahi etkileşime girip tuzak hazırlamak mümkün. Biz ise şimdilik "pata küte" kör bir şekilde canavar avlıyoruz.

Bana kalırsa bir oyuncu, bu oyuna ısındığı taktirde  3-6 (belkide daha fazla) ay arası bir zaman diliminde başka oyunlara bakmaksızın kesintisiz vakit harcayabilir. Hazır oyun geliştiricileri de sürekli oyunu güncel tutacaklarını ve sürekli yeni canavarları getireceğini açıklamışken takipte olmak ve yeni tecrübeler edinmek gerek derim.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
09
/16

kankileyta

• Beta Tester
95%
09 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kankileyta
Onaylanmış çözüm

Betayı dün deneme şansım oldu. Monster Hunter atmosferi oldukça iyi ve beğendim. Ancak muhtemelen beta kaynaklı multiplayer oyun aradığım zaman sık sık hata aldım. Genel olarak iyi ama çözemediğim ve oyundan memnun kalmadığım, bu mu yani dediğim anlar da oldu. Bir de yaratıklar oldukça güçlü geldi. Onları kesmek multiplayer oyuncularla da sanırım oldukça güç olacak gibi bir izlenime kapıldım. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

Pikachuzan34

92%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Tamam, ilk günün heyecanıyla saatlerce oynamama rağmen istediğim zevki alamadım. Şimdi oturdum birkaç saat tüm silah türlerini yeniden tek tek denedim, kendimi formatlayıp başladım oynamaya. 

Monster Hunter_ World Beta_20171212002046.jpgHindistan'dan yayını kapıp gelmiş bi' abla oldum.

Bir "beta" olarak gerçekten berbat bence. Yeterli özgürlük yok, pat küt dalma dışında seçeneğiniz yok, co-op ve multiplayer olayları gereksiz karmaşık ve sorunlu olmuş. Bu yüzden oyuna tam olarak bakamıyoruz. Craft, taktik-tuzak, saatlerce iz sürme ve sonunda saatlerce çatışma yok, yaratıkların hareketleri güzel ama çeşitliliği az hep aynı şeyleri yapıyorlar. Silahlar ve kombolar harika olmuş lafa gerek yok, süre kısıtlaması olayı normal oyunda olmasa iyi olur can sıkıcı, "Framerate" modu dışında insanlık ötesi kasan-takılan bir oyun olmuş, grafikler beklediğim kadar iyi değildi buna rağmen FPS yerlerde mecbur "Framerate" modunda oynadım, bazı mantıksal hatalar da mevcut: Hiçbir canavara su üzerindeyken elektrik yüklü mermi atarsanız hiçbir türlü çarpılmıyor bence olmalıydı çok gözüme battı bu :D 

Monster Hunter_ World Beta_20171212002813.jpgBeladan uzak olabileceğim bu yay silahına bayıldım. Korkuyorum ben bu yaratıklardan.

Yani bilmiyorum, pek bir şey anlamadım ben bu betadan. Final Fantasy XV üzerinde uğraşılsa o güzel dünyada daha iyi bi' fantastik canavar avı oyunu yapılır. Eksik bir betaydı, oyunu "alıyorum" dedirtir diye düşünüyordum ama oyunun çok belirsiz olduğunu fark ettirdi. Ben bambaşka bir şey bekliyordum açıkçası. Ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme, oynanış çok ZEVKLİ! 

Monster Hunter_ World Beta_20171212002326.jpgSon görevi bitirdikten sonra kadehleri devirdim. Canım çıktı, tek başına zor oyun.

Kısacası alıp almamak konusunda beni sancılı bir dönem bekliyor...

Monster Hunter_ World Beta_20171212004125.jpgKafa dağıtmak için bire bir!..

@Pikachuzan

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
Pikachuzan34
Onaylanmış çözüm

Yetersiz bir beta olduğuna katılıyorum.Oyunda süre kısıtlamasını görünce biraz araştırdım.Sanıyorum görevi yaptıktan sonra isterseniz bölgede kalıp keşfetmeyi, ana kampa göre dönmeyi, yeni bir göreve girmeyi vs. seçebiliyorsunuz.Zaten zırhlar vs. bu canavar parçaları ile yapılacak.Oyunun genel hatlarda nasıl olduğunu göstermek istemişler sanırım.Çünkü görevleri tekrar etmezseniz eğer 60 dakikalık bir deneyim sunuyor.Ayrıca görevlerin süresi değişkenlik gösterecekmiş.Ekipmanlara göre de bu süre kişi için daha az veya daha fazla olabilir.Süreyi iyi kullanarak tuzak kurmak vs. yapmak mümkün olur diye tahmin ediyorum.Online olarak oynarken biri oyalarken diğeri tuzak falan halledebiliyor orası ayrı :D

Ben Ps slim üzerinden oynadım bizde öyle mod seçme olayı yoktu.Hiç kasma, takılma gibi durumlara rastlamadım.Bence grafiklerde birçok oyuna göre gayet iyiydi bazı kaplamalar dışında tabii.Canavarların kaplamaları ve uzak çizim kaplamalar kötüydü.

Oyunu bence multiplayer olarak deneyim etmek gerek.Şu multiplayer da kod ile oyuna girme sistemi rezalet.İnşallah tam oyun çıktığında şuna bir çözüm getirirler.

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

Pikachuzan34

92%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Pikachuzan34
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Kod ile bağlanma olayı kesinlikle çok saçma ama değişir büyük ihtimalle. Avdan sonra dünyaya salacaklarsa güzel. 4 kişi mancınık gibi yan yana dizilip canavar taşlamıştık biz yabancılarla multiplayer kısmı çok zevkli :D

Pro'da "çözünürlük" modunda kasıyor, takılıyor. "FPS" modunda gayet iyi. "Grafik" moduna göz atmadım ^^ Düşüneceğiz bakalım, sonra alırım öyle yatar güzel olmaz :3

0 Övgü Puanı

@Pikachuzan
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal