Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 10

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
20 Ara 2017
kankileyta Tarafından

kankileyta

• Beta Tester
95%
09 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

PS4'e özgü oyun Hokuto ga Gotoku için yeni tanıtım videosu yayınlandı!

1 Cevap 76 Görüntüleme Oluşturuldu 20-12-2017
20 Ara 2017
kankileyta Tarafından

Herkese Selamlar,

Sega dün Tokyo’daki merkezinden yaptığı canlı yayında Yakuza’nın yapımcısı Toshihiro Nagoshi PS4’e özgü macera oyun Hokuto ga Gotoku’nun yeni tanıtım videosunun sunumunu yaptı.

HokutoGaGotoku-ds1-670x377-constrain.jpg

Videoda Yakuza serilerindeki tanıdık  karakterleri görmekteyiz ve oyunun hikaye modu hakkında ufak da olsa fikir sahibi olmaktayız.Ayrıca Kenshiro’nun oyundaki dövüş tekniklerini ve ilerleyişini oynanış tarzını da görebilmekteyiz.Yakuza serisinde artık alıştığımız etraftaki eşyaları dövüş esnasında kullanma yöntemlerini ve klasik Burst Mode’u da görülmekte.

Hokuto ga Gotoku PS4’e özgü olarak 8 Mart 2018’de çıkışını gerçekleştirecek ancak Avrupa çıkış tarihi ise şuan için belli değil.Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.Herkese iyi forumlar

Not:Forumda Yakuza serisini hayranları olduğunu biliyorum

Kaynak

Cevap
ETİKETLER: Güncel PS4 topluluk
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Oyun aslında çok eski bir manganın (1986 da çıkmış olması lazım ilk olarak)  First of the North Star 'ın yeni oyunu olarak boy gösterecek. Ayrıca animesi de mevcut merak eden arkadaşlar varsa tavsiye ederim yalnız içerdiği şiddet ve argo yüzünden yetişkinlere hitap ettiğini de unutmayın.

Karakterin Atatatatatata olarak adlandırılan efsanevi seri yumruk ve tekmeli vuruşları Street Fighter dahil bir çok oyunda yeralmaktadır.

0 Övgü Puanı

PS4'e özgü oyun Hokuto ga Gotoku için yeni tanıtım videosu yayınlandı!

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal