Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 47

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
26 Kas 2018
denisvuich Tarafından

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Red Dead Redemption 2: Online Beta

23 Yanıt 455 Görüntüleme Oluşturuldu 26-11-2018
26 Kas 2018
denisvuich Tarafından

Vahşi batının tozunu ciğerlerinde hisseden her bir kovboya selam olsun!

Sabırsızlıkla beklediğiniz Red Dead Redemption 2'ye ait online modunun beta detayları belli oldu!

IMG_3829.JPG

Red Dead Redemption 2’nin Ultimate Edition’ını alan her oyuncu, bugün 16:30 itibari ile Red Dead Online’ın beta sürümünü oynayabilecek. Oyunu 26-29 Ekim tarihleri arasında oynayanlar ise perşembe günü beta sürümüne erişebilecek. Son olarak ise oyuna sahip olan bütün oyuncular 30 Kasım cuma günü online moduna erişim sağlayabilecek.

Vahşi batı iyi, kötü ve çirkinleri bekliyor!

Eşsiz karakterinizi tasarlamaya hazırlanın ve yedi kişiden oluşacak çetenizle birlikte maceradan maceraya atlayın!

Yorulduğunuzda yakacağınız ateş etrafında sıcak kahvenizi yudumlarken yapacağınız soygunları organize edin ve vahşi batıda cirit atmaya hazır olun!

Konu altında Red Dead Redemption 2 Online Beta için çete arayabilir, görsel ve videolarınızı gönderebilir yada oynanış esnasında başınızdan geçek eğlenceli ve esrarengiz deneyimleri paylaşabilirsiniz!

Cevap
ETİKETLER: PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

memakn

83%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
memakn
Onaylanmış çözüm

Haritanın bazı bölgelerinde sürekli hata verip oyundan atıyor. Story moda geri döndük mecburen. Sizlerde de aynı sorun oluyor mu? 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

Online cidden sorunlu. Düzeltilmesi gereken yerler var. Abuk subuk hatalar var. Karakter yapılandırma çeşitliliği çok az ve çok yetersiz. Herkes birbirinin aynısı. Belki beta bitince değişir durum ama sanmıyorum.

Server sürekli göçüyor. Oyundan atıyor. İnsanlar sinir bozuyor. Tek kaldığınızda direk vuruyorlar görev yapamıyorsunuz öldürüyorlar. Ciddi el atılması gerekli. Online oynamayı bıraktım karakteri sildim oyunu rafa kaldırdım. Beta bitene kadarda elimi sürmem. 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

boramertaksu

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
boramertaksu
Onaylanmış çözüm

Merhaba bugün online oyuna giremiyorum, online oyuna girmek için çıkan online yazısı bende çıkmıyor. Her gün oynadığım oyun bugün neden böyle oldu bütün arkadaşlarım oyunda bende bir problem var?

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal