Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 32

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
25 Ara 2017
babalarZ Tarafından

babalarZ

67%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Battlefield1 yardım preminum pass

9 Yanıt 161 Görüntüleme Oluşturuldu 25-12-2017
25 Ara 2017
babalarZ Tarafından

Ps4 e battlefield1 alacam da dvd almayı düşünüyirum dvd nin icinde preminum pass var midir yoksa eger standart surumde online daki yeni gelen 4 haritayi oynayabiliyormuyuz... lutfen yardim edin şimdiden teşekkurler.

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Battlefield PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Battlefield 1 Devrim(Revolution) olarak kutulu alırsanız premium sahibi olursunuz standart bir sürüm alırsanız eğer premiumu mağazadan ayrı olarak satın almanız lazım.Bf oyunlarında genel olarak söylemeliyim ki premium lazım.Çünkü normalde 5 map varsa dlc ler ile 20 map oluyor.Yeni gelen haritalar ek paketlerle geldiği için ya ayrı Dlc satın almalısınız ya da direkt premiuma sahip olmalısınız.Yeni gelen mapler herkese açık değil maalesef.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

babalarZ

67%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
babalarZ
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Peki yeni gelen map ler sonradan standart sürüme açılıyomu?

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
babalarZ
Onaylanmış çözüm

Hayır açılmıyor.Premium kullanıcıları yeni gelen haritalara 2 hafta önceden erişim sağlıyor.Diğer kullanıcılar ise bu 2 haftanın ardından ek paketi ayrıca satın alarak erişebiliyor sadece.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

babalarZ

67%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
babalarZ
Onaylanmış çözüm

Yani ben soyle anlatim bizim internet baya kötü oldugundan dolayı psn stor dan almak istemiyirum dvd olarak konsol oyun dan bf1 i almak istiyorum yani nasil bi tercih yapmaliyim sizce ( benim için silahlar fln onemli degil online da haritalar açik olsun yeter .cevaplarsan çok sevinirim 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
babalarZ
Onaylanmış çözüm

Çevrim içi olarak standart belli haritalar açık.Siz her haritaya erişmek isterseniz maalesef satın almanız lazım.En karlısı Battlefield Devrim(Revolution) olarak satın almak.Kutulu olarak da satılıyor böyle.Fakat fiyatlarını bilmiyorum.Ama mağazada 13 Ocak tarihine kadar bu sürüm 74 TL.Ben olsaydım fiyatlarını araştırırdım eğer 74TL den çok daha fazla bir fiyatı varsa internetim kötü de olsa mağazadan alırdım.Çünkü her güncellemeyi zaten indirecekseniz.Premium sahibi olsanız da olmasanız da oyuna gelen her paketi indirir.Siz premium satın alarak sadece geçiş hakkı alıyorsunuz.

Ek bilgi: Sizde standart sürüm varsa ve arkadaşınızda premium varsa siz onun ile beraber oyuna girerseniz sizde premium haritalara ulaşabilirsiniz.Fakat kazandığınız xp ler size eklenmez.Siz premium satın alınca eklenir.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

babalarZ

67%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
babalarZ
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Cok tessekur ederim dvd li130 tl civarinda buyuk ihtimal ile onu alacam yani devrim paketli olani alacam cik tessekkurler bi de sin bi soru olarak tahminen guncelemeler kac gb soylerseniz sevinirim 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
babalarZ
Onaylanmış çözüm

2-8 gb arasında değişiyor sanırım.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

babalarZ

67%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
babalarZ
DawnBreakerVII
Onaylanmış çözüm

Tamam cok tessekkur ederim konsol oyundan alacam tekrar tekrar cevapladiginiz icin teşekkur ediyorum cok sagolun bi de bildiginiz ya ps4 oyuncusunun kesin oynamasi lazim dediginiz bi oyun varsa yazarmisiniz. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
babalarZ
Onaylanmış çözüm

Rica ederim şimdiden hayırlı olsun.Ps4 oyuncusunun dersek eğer özel oyunları oynamanız lazım Genel olarak dersek eğer bence oynanması gereken oyunlar güzel bir hikayesi bulunan ve akışı iyi olan oyunlardır.Bu bağlamda Witcher 3 önerebilirim.

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal