Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 37

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
17 Tem 2018
GeneralAlisa Tarafından

GeneralAlisa

58%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Bloodborne Platinum Teması

1 Cevap 118 Görüntüleme Oluşturuldu 17-07-2018
17 Tem 2018
GeneralAlisa Tarafından

Merhaba, bundan birkaç ay önce platinum kazanan oyunculara özel olarak verilen temayı almak için çok büyük bir uğraşın ardından Bloodborne'da platinum kupayı kazandım.

Platinum kupayı kazandıktan sonra bunu nasıl temin edeceğimi araştırırken (ingiliz forumlarda) oyunculara platinum temanın dağıtılmasında sorunlar olduğunu gördüm. Normalde kazandığın an hesabında kayıtlı olan hotmail hesabına kodu gönderilmesi gereken temaya birçok platinum sahibi erişemiyordu. Bazıları birkaç ay beklemen gerektiğin söylüyor bazıları ise canlı destek ile iletişime geçmen gerektiğini söylüyordu. Ben ise fazla acelem olmadığından beklemeyi seçtim ve bu zamana kadar bekledim. Fakat hala platinum temamın kodunu alamadım. Takdir edeceğiniz üzere emeğimin karşılığını almak istiyorum. Malum, en büyük reklam materyali zorluğu olan bir oyunda platinum kupayı kazanmam kolay olmadı.

Sorum şudur: Hiç sanmıyorum fakat bu kodu türkçe canlı destek ile (eğer öyle bir şey varsa) alabilir miyim? Eğer bu konuyu bir türk vatandaşı olarak halledemezsem US'nin canlı desteğinden bu kodu alma ihtimalim var mı? Platinum temayı alan kişiler US canlı destekten kodu almışlar fakat ben Türkiye'de yaşadığımdan kodu bana verecekleri, verseler bile kodun benim psn hesabımda geçerli olacağı konusunda şüphelerim var. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Not: Eğer konu yanlış yere açılmışsa konunun kapatılması yerine gerekli bölüme taşınmasını rica ediyorum.

Cevap
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
07
/16

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Merhaba @GeneralAlisa

Bundan yaklaşık iki sene kadar önce bana 1 hafta sonra gelmişti. Tema verildiğini bile bilmiyordum.  Benzer sorunlarla Rus ve İngiliz Topluluğunda ki arkadaşlarımızın da karşılaştığını gördüm son dönemde. Sanırsam Bloodborne PlayStation Plus ile verilmeye başlandıktan sonra bu sorun meydana gelmeye başladı.

Konuyla ilgili 444 76 69 PlayStation Destek hattından gerekli bilgiyi ve desteği alabilirsiniz. Ancak daha hızlı çözüme ulaşmak istiyorsanız PlayStation Support yada  target=_blankAsk PlayStation UK twitter hesabından yardım alabilirsiniz.

Bloodborne Platinum Teması

[ Düzenlendi ]
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal