Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 30

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
21 gru 2011
Przez Cassiopaea

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp

Community Awards 2011!

[ Edytowane ]
26 Odpowiedzi 1 904 Wyświetleń edytowane 13-01-2012
21 gru 2011
Przez Cassiopaea

Witamy Wszystkich na tegorocznych Community Awards!

Skoro koniec roku już tuż za rogiem czas na podsumowania, w związku z czym to odpowiednia pora, aby dowiedzieć się i poznać kto jest najlepszym z najlepszych w PlayStation Community Universe.

Nagradzać będziemy wydarzenia, jakie miały mejsce w naszej społeczności, cenne informacje, które mogliśmy przeczytać na naszym forum, a także zabawne zdarzenia czy użytkowników. 

Community & Game Awards to okazja do wyróżnienia gier, usług, treści i naszych forumowiczów dziękim, którym miniony 2011 rok był bardziej atrakcyjny. Dlatego nie zwlekajcie i dopiszcie swoich faworytów!                   

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Community & Game Awards zapraszamy do naszego FAQ   .

W tej kategorii, będziemy decydować, którzy użytkownicy,  wątki czy też wydarzenia, jakie miały miejsce w naszej Oficjalnej Społeczności PlayStation w 2011 roku zasłużyły na uznanie. 

Poznajmy tegoroczne kategorie:

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy, że zaglądniecie do indywidualnych wątków, odpowiadającym poszczególnym kategoriom, a w nich wpiszecie online ID użytkownika czy temat wątku, który Waszym zdaniem jest idealnym kandydatem do wybranego przez Was tytułu.

Terminy, których należy się ściśle trzymać:

* Nominacje rozpoczniemy w poniedziałek 9 stycznia o godzinie 12:00

* Nominacje zakończymy  w poniedziałek, 23 stycznia o godzinie 12:00

* Następnie wybranych zostanie maksymalnie 10   finalistów w każdej kategorii przechodząc tym samym do głosowanie na zwycięzców!

* Głosowanie rozpoczniemy  w piątek, 27 stycznia o godzinie 12:00

* Głosowanie zakończymy w piątek, 3 lutego o godzinie 12:00

* Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w poniedziałek 6 lutego o godzinie 17:00

Bez względu na wynik końcowy wszystkim serdecznie dziękuję za; wkład, inwencje twórcze, świetną zabawę podczas eventów, wydzierane włosy z głowy, obgryzane paznokcie oraz masę ciekawych doświadczeń, które zdobyć można tylko tutaj.

:Thumbs:

ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
07
/16

xWisnia_PL

• Award Winner
98%
07 Ranga
Postęp
xWisnia_PL
Zaakceptowane Rozwiązania
Ciekawe jakie wyniki uzyskamy w tym roku ;)
0 Kudos

Re: Community Awards 2011!

Dlatego większość machaczy to faceci...

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
06
/16

Alcaa

90%
06 Ranga
Postęp
Alcaa
No i się pośpieszyłem...
Dlaczego nominacje rozpoczynają się dopiero 9go stycznia? Nie czytajcie moich postów do tego czasu. ;)
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
04
/16

burzak111

87%
04 Ranga
Postęp
burzak111

ooo the most funniest member :D musze to miec :D

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
06
/16

Alcaa

90%
06 Ranga
Postęp
Alcaa

Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować rabsonkowi za nominowanie mnie do Friendliest Online Gamer w zeszłym roku. Dopiero teraz przeglądając archiwum to zauważyłem. :)

P.s. Gratulacje dla wszystkich zeszłorocznych zwycięzców. Jestem pewien że zasłużyliście na wygraną.

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
06
/16

Coldmath

• Beta Tester
90%
06 Ranga
Postęp
Coldmath

START

Nominacje czas zaczac ;)

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
06
/16

Coldmath

• Beta Tester
90%
06 Ranga
Postęp
Coldmath

czyzby w 2011 nikt sie nie wyroznial w zadnej dziedzinie ?? ::D

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

Psychopath-PL

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
Psychopath-PL

Coś słabo w tym roku:smileysad: Trzeba rozruszać tą "budę" :smileyvery-happy:

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
08
/16

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Schemat
Spokojnie dopiero się rozkręca :)
Dublować osób chyba nie ma sensu (no chyba, że będzie ponad 10 kandydatów do danego tytułu :) ), a trzeba też przecież odpowiednio na spokojnie cały rok przeanalizować ;)
0 Kudos

Uploaded with ImageShack.us

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

Psychopath-PL

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
Psychopath-PL

Zmówiliście się wszyscy?! :smileyvery-happy: Nominowaliście mnie prawie do wszystkich kategorii:smileysurprised: Psycho nie zasługuje w tym roku na żadne wyróżnienie :smileytongue:

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

@Schemat wrote:
Spokojnie dopiero się rozkręca :)
Dublować osób chyba nie ma sensu (no chyba, że będzie ponad 10 kandydatów do danego tytułu :) ), a trzeba też przecież odpowiednio na spokojnie cały rok przeanalizować ;)

Tutaj radziłabym jednak dublować wedle włąsnego uznania, choćby z powodu, o którym sam napisałeś ;)

Jeśli będzie więcej niż 10 osób nominowanych, przejdą tylko te, które otrzymały najwięcej nominacji.

Powodzenia:)

0 Kudos

Community Awards 2011!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

Psychopath-PL

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
Psychopath-PL

Od jutra od godziny 12:00 zaczynamy głosowanie :smileyhappy:

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

Ponieważ to już ostatni etap naszego plebiscytu możemy być pewni, że wrażeń nie zabraknie, a towarzyszące napięcie będzie tylko rosło.

Skoro nominacje mamy już za sobą czas przejść do głosowania, dzięki któremu poznamy zwycięzców Community Awards w roku 2011!

W przedstawionych poniżej kategoriach Community Awards 2011, znajdziecie odpowiednio przypisane PlayStation ID użytkowników, którzy otrzymali najwięcej nominacji dzięki czemu przeszli oni do finałowego głosowania.

[Głosowanie] Funniest Member 2011

[Głosowanie] Best PSN Online ID created in 2011

[Głosowanie] Friendliest Online Gamer 2011

[Głosowanie] Most Helpful Member 2011

[Głosowanie] Most Creative Member 2011

[Głosowanie] Thread of the Year 2011

[Głosowanie] Newbie of the Year Award

[Głosowanie] Best Community Event/Contest 2011

Głosowanie poprzez system Kudos rozpoczynamy już w dniu dzisiejszym, a zakończymy 3 lutego o godzinie 12:00. Pamiętać przy tym należy, że w każdej z dostępnych kategorii można zagłosować TYLKO na jedną z osób, która przeszła do części finałowej. W przypadku wielokrotnego przyznania głosu przez jednego użytkownika unieważnione zostaną wszystkie jego Kudos'y w danej kategorii.

Wszystkim osobom nominowanym a szczególnie Paniom, których zaistnienie na naszym forum jest bardzo miłym zjawiskiem serdecznie gratuluję. Wyróżnienie jak i zauważenie Was przez naszą Społeczność, jest jak najbardziej słuszne, oby tak dalej:). Natomiast naszym finalistom życzę POWODZENIA!

Korzystając z doświadczenia z lat poprzednich informujemy, że wykorzystanie wszelkich 'podstępnych technik' w celu otrzymania głosu zakończy się całkowitą dyskwalifikacją użytkowników z plebiscytu jak i ograniczeniem dostępu do PlayStation Forum.

Kliknij tutaj chcąc zagłosować na grę lub usługę PlayStation w roku 2011

Community Awards 2011!

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

Psychopath-PL

• Award Winner
95%
06 Ranga
Postęp
Psychopath-PL

@xWisnia_PL 

Jak zwykle nie doczytałeś regulaminu :smileylol:

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
07
/16

xWisnia_PL

• Award Winner
98%
07 Ranga
Postęp
xWisnia_PL
Ja tu ze szkoły wracam z nadzieją na wyniki a tu pusto :P
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

Witam,

W podziękowaniach za całokształt zeszłorocznej pracy jak i zaangażowania w życie naszej Społeczności PlayStation najwyższy czas przyznać zasłużonych użytkowników, których wybrali członkowie naszego Forum!

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że w kategorii:

• Funniest Member 2011, tytuł najzabawniejszego użytkownika na naszym forum przyznany został Demokles

• Thread of the Year  2011, tytuł najlepszego wątka roku na naszym forum przyznany został Wątkowi, który zapoczątkował OFPS

Wszystkim nagrodzonym tytułami Community Awards 2011 serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej jak i równie owocnej aktywności na PlayStation Forum.

Gratulujemy i cieszymy się razem z Wami :)

Community Awards 2011!

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
09
/16

Pioterek2010

• Beta Tester
96%
09 Ranga
Postęp
Pioterek2010

Gratuluje Wszystkim Zwycięzcom :smileytongue:,

Wasz wkład w życie forumowe, jak i poszczególne działy (klany, itp.) jest ogromny :Thumbs:

Ja ze swojej strony chciałem podziękować za nominacje :smileytongue:

0 Kudos

Dotyczy: Community Awards 2011!

- ŻYCIE JEST PIĘKNE -

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
07
/16

xWisnia_PL

• Award Winner
98%
07 Ranga
Postęp
xWisnia_PL
Dziękuję wszystkim którzy na mnie zagłosowali oraz gratuluję reszcie zwycięzców ;)
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
05
/16

Macio_82

• Award Winner
91%
05 Ranga
Postęp
Macio_82

Dzięki Wam wszystkim za wsparcie!

A w szczególności cieszy mnie to, że WSZYSCY - poza kotletem :) - należą do OFPS-u i mam ogromną przyjemność z nimi wszystkimi spotykać się prawie codzień. :))

Pod wszystkimi tytułami podpisuję się rękami i nogami, choć "Most Helpful" i "Most Funny" dałbym jeszcze całej armii. :D

0 Kudos

Lo, gjør der jeg ser min far. Lo, gjør der jeg ser min mor, mine søstre og mine brødre. Lo, gjør der jeg ser ledningen av mitt folk tilbake til å begynne. Lo, de kaller til meg. De byr meg tar mitt sted på Asgard i hallene av Valhalla, hvor den modige kan leve for evig.

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
10
/16

Rafa_Ello

• MVP
95%
10 Ranga
Postęp
Rafa_Ello
Pogratulować ... chciałbym :).
Ponieważ Community Awards Winner, to wyróżnienie, możecie być pewni, że się najbardziej wyróżnialiście z całej społeczności (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ;).
Gratuluję również tym, którzy wyróżniali się troszkę mniej, i dzięki temu otrzymali nominacje :)
Podziękowania dla głosujących, za to, że spełnili swój patriotyczny (forumowy) obowiązek :D.
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
08
/16

Schemat

• Beta Tester
97%
08 Ranga
Postęp
Schemat

Dziękuję serdecznie za owy tytuł! :) Nie ukrywam, że jest to dla mnie naprawdę ważne wyróżnienie! Mam dzięki temu pewien głos zwrotny, że to co staram się inicjować, przypada Wam do gustu :) Oczywiście nie wszystko, zdaję sobie sprawę, ale chociaż drobna część mojej "pracy" ;) Jest to dla mnie ogromna motywacja do dalszego angażowania się i inicjowania nowych pomysłów. Traktuję ten tytuł również jako kredyt zaufania na kolejny rok i postaram się go jak najlepiej wykorzystać :) Jeżeli chodzi o wątek to ja dziękuję Wam i to Wy możecie sami sobie pogratulować :) Bez Was nie byłoby OFPS. To Wy zapoczątkowaliście ten temat, swoją aktywnością i zaangażowaniem. To Wy sprawiacie, że gra w klanie daje każdemu z nas tyle frajdy. Tak niech się dzieję cały czas! I będzie! BĘDZIE! Cieszę się także, że tylu z OFPS otrzymało swój tytuł wyróżnienia, dodam jedynie skromnie, że każdy na swój tytuł w 100% zasłużył! Moim jednak zdaniem przydałoby się jeszcze kilka nominacji: Strateg Roku, Bramkarz Roku, Kierowca Roku, Omnibus Growy Roku (fajnie brzmi :D ) itd. itd... Ale zaraz, przecież... Oj, ups! Czyżby trochę się wygadałem? Niee, na pewno coś przekręciłem, to przecież... yy... to nie ta kartka...

Ekhm, to ja na koniec chciałem jeszcze rzec :) Że postaram się być jeszcze bardziej przyjacielski (online) ;) lol

Gratulacje, tak jak już tutaj wcześniejsi użytkownicy wspominali, również dla Nominowanych. Nasza Społeczność rośnie w siłę! Ilu fajnych, oryginalnych, pozytywynych ludzi udziela się na naszym forum! Oby z Wami jak najdłużej!

0 Kudos

Community Awards 2011!

[ Edytowane ]

Uploaded with ImageShack.us