Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 35

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
20 Ara 2014
thatgame91 Tarafından

thatgame91

• Award Winner
90%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

3 Yanıt 227 Görüntüleme Oluşturuldu 20-12-2014
20 Ara 2014
thatgame91 Tarafından

Merhaba arkadaşlar ,

2001 yılında Yüzüklerin Efendisi ile başlayan Orta Dünya'nın beyaz perde macerası Hobbit : Beş Ordunun Savaşı ile son buluyor.Yani büyük ihtimalle sinemada izleyeceğimiz Orta Dünya temalı son film olacak malesef.Bu durum benim gibi sıkı Orta Dünya hayranlarını fazlasıyla üzecektir diye düşünüyorum :(

Gelelim filme.Filmi dün izledim ve kitabını çocukluğumda okumuş biri olarak hernekadar kitaptan farklı yönleri ve alakasız eklenmiş karakterleri olsada herzamanki gibi filmi çok beğendim.Tabi bunda uzun maceranın sona ermesininde etkisi var.İnsan ister istemez üzülüyor ve filmin kusurlarını görmemeye çalışıyor.

Herşeye rağmen iyi kötü Orta Dünya'yı sinemada son bir kez görmek çok güzeldi.Açıkçası filmden çıkarken boğazımda birşey düğümlendi.Aynı şey Kralın Dönüşünü izledikten sonrada olmuştu.

Neyse gelelim konumuza aramazda filmi izleyen yada izlemeyi düşünen kimler var ? Film ve seri hakkında genel düşünceleriniz neler bunları paylaşalım ve tartışalım :)

Cevap
ETİKETLER:
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Vestimite

87%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Vestimite
Onaylanmış çözüm

Marmara Park IMAX'te gitmeyi düşünüyorum fakat sinema bu aralar çok kalabalık olur. Muhtemelen 1 hafta kadar sonra izlerim. İzledikten sonra görüşlerimi buradan paylaşırım. :)

Ynt: Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07
/16

Karadayi1981

99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Karadayi1981
Onaylanmış çözüm

Hobbit demeyin bana, 

Benim bilgisayar da torrent diye programm var bilirsiniz.

Benim bi arkadas alman sitesine kendi sarkilarini yüklüypr torrent olarak, bende onlari legal sekilde indiriyorum.

Gene böyle bir günde, oglumla sarkilari dinlerken, 2 dakkikalik isim cikti, oglum tek kaldi bilgisayarin basinda, orda hobbitin resmini görüp, üzerine mouse ile tiklayip, torrent olarak downloada baslatmis. bende gelir gelmez gördüm, hemen durdurup sildim download i. 

Aradan 2 hafta sonra Metup geldi, Warner Brother beni avukat a vermis, 815 euro para istiyorlar yoksa Mahkemeye gidilecekmis,

Toplam indirme süresi 1.30 dakkika icin 815 Euro ceza ;)

Yok neymis, torrent olayi upload/download ayni anda oldugu icin, tiklama anindan itibaren, suclu duruma düsüyormus insan , filanda falanda

815 euroya 2 tane Playstation 4 veya 17 tane Playstation 4 oyunu alirdim. 

Kusuruma bakmayin, biraz kafanizi ütüledim, ama bu olay yeni gecti basimdan, ve forumda Hobbiti görünce, uyuz oldum :D

Siz siz olun, böyle yolardan filim indirmeyin, gidin rahat rahat sinemanizda izleyin.

Ve tekrardan özür dilerim, icimi dökiyim dedim.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
05
/16

thatgame91

• Award Winner
90%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
thatgame91
Onaylanmış çözüm

@Karadayi1981Vay be demek ki yurt dışında korsana karşı ciddi ciddi yasalar işliyor demekki.Gerçi sizinki talihsizlik olmuş biraz :) Ama bir an ülkemizdede aynı yasal yaptırımları düşündümde birçok eve kağıt giderdi herhalde :) Galiba korsana karşı bizimde biraz böyle şeylere ihtiyacımız var.Oyun ve film konusunda özellikle.

Ben D&R'da Hobbit'in önceki filmlerini gördüm genelde artık Dvd'ler gayet alınabilir ucuzlukla 10TL falan oluyor.Bluray'ler pahalı oluyor daha çok.Arşiv yapmak isteyenler korsan yerine gayet uygun fiyata Dvd versiyonunu alabilir.

Paylaştığınız için teşekkürler :)

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal